Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół na wesele RAYA

Polecane posty

Gość gość

Witam ... mam pytanie potrzebuję opnii o zespole Raya z wasilkowa?Czy fajnie prowadzą wesela?Czy umeiją zabawić gości??PRoszę o pomoc.... to jedyny zespol ktory ma wolny termin kiedy biorę slub i muszę cokolwiek o nich wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówcie się z zespołem i posłuchajcie na żywo jak grają. My przyjechaliśmy na wesele, na którym grał nasz zespół (oczywiście ze wcześniejszym umówieniem się z nimi i za zgodą pary młodej) i słuchaliśmy jak grają i zabawiają gości. Nie wchodziliśmy na sale, staliśmy na zewnątrz, ale i tak wszystko słyszeliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam sie przy nich latem tego roku i było to jedno z lepszych wesel na jakich bylam. Widać ze lubią swoją prace a nie stoją jak kołki (niestety większość zespołów weselnych). Dają czadu. Z tego co wiem mają bardzo dużo zajętych terminów a to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogłaś bawić się latem tego roku jak napisałaś post 3.01.2014 coś tu śmierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krack
No napisała przeciez ze latem tego roku więc tego lata co było. Gdzie tu problem. Zespół zajefajny, bawiłem się z nimi na jednym weselu i jednej firmówce, warto brać nawet w ciemno Nawet brałem ich pod uwagę na swoje wesele ale mają zajęty termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×