Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Bardzo mnie niepokoi myśl, że mogę być w ciąży. Z jednej strony ja na to patrzę chcę mi się śmiać, ale z drugiej się denerwuję. Taka już jestem. Otóż około 27 maja mój narzeczony wsadził do pochwy członka, ale tylko jakieś 3-4 cm. W ogóle nie było żadnej spermy, ale słyszałam o tej wydzielinie, która się i wydobywa i może mieć plemniki. Powiem jeszcze, że to trwało jakieś 5 sekund. Prze kolejny tydzień po tym zdarzeniu często oddawałam mocz i bardzo się zaniepokoiłam. Zaczęłam czytać w internecie o objawach ciąży. Po przeczytaniu moim zdaniem było mało prawdo podobne, że mogę być w ciąży. Narzeczony mnie uspokoił, żebym nie martwiła się na zapas. Jakoś 6-10 czerwca dostałam okresy. Uspokoiłam się Jednak nie wiadomo czemu nadal nachodziły mnie dziwne myśli. Może dlatego, że czytałam w internecie, że kobiety w pierwszych miesiącach ciązy dostawały normanie okres. Jakoś w połowie czerwca zrobiłam test, gdzie pokazał mi jedną kreskę. Czyli wychodziło, że w ciązy nie byłam. Uspokoiłam się. Przyszedł na początku lipca ponownie okres. ( nie trwal on krotko z moich obserwacji trwal tyle co zawsze, barwa tez byla czerwona nie bordowa, a okres ogolnie mialam nieregularny) Okres w lipcu tez trwal jakies 6 dni. Aż do dzisiejszego dnia, kiedy lezalam zobaczylam ze nad pępkiem pulsuje mi brzuch. W rytmie bicia serca. Przestraszyłam się, ponieważ nigdy wczesniej tego nie zauwazylam. Czy to moze być ciąza? Czy znowu nie potrzebnie panikuje? A może zrobić ponownie test? Bardzo prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×