Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiecomyslecotymwszystkim

czy wkurzyłybyście się o to na faceta ??

Polecane posty

Gość niewiecomyslecotymwszystkim

Poznaliśmy się 5 lata temu przez internet, pisaliśmy ze sobą dzień w dzień po kilka godzin przez ponad rok, on nagle przestał się odzywać i po dwóch tygodniach napisał że był nad morzem ze znajomymi bo musiał przemysleć pewne sprawy i wysłał mi zdjęcia z wycieczki, na wszystkich był on sam ale jak te zdjęcia zobaczyłam to wiedziałam że robiła mu je dziewczyna, te uśmieszki, miny ... no i w sumie po jeszcze tych kilku dniach pisania zerwalismy my całkowicie kontakt na 3 lata. Po tych trzech latach ja się do niego odezwałam :o napisałam że chce się spotkać na zywo bo nie mogę przestac o nim myśleć, on odpisał podobne rzeczy, w końcu przyjechał do mnie i spotkaliśmy się... i tak z tygodnia na tydzien zaczął przyjezdzać, zakochaliśmy się bardzo w sobie i naprawdę było cudownie, trwało to prawie dwa lata. Przez te dwa lata pytałam go co jakiś czas delikatnie z kim był nad tym morzem on cały czas mówił że ze znajomymi ale jak patrzyłam na te zdjęcia to byłam pewna że z dziewczyną . W końcu tydzien temu wkurzyłam się i powiedziałam żeby mi naprawdę powiedział jak to było. On w końcu się przyznał że był tam ze znajomymi ale przyjechała tam też jego była (on z nią dawno temu mieszkał przez dwa lata) I że to ona mu robiła te zdjęcia ale że niby jego znajomi tez tam byli a ta jego była była razem z facetem, taaaaa.... I może bym już o tym zapomniała i mogła sobie wytłumaczyc że to było dawno i jeszcze nie byliśmy w normalnym związku tylko internetowym ale potwornie w*****a mnie to że przez dwa lata bycia razem on miał na facebooku kilka zdjęć z tego wyjazdu, na każdych był sam ale ja przez 2 lata nawet nie wiedziałam kto mu robił te zdjęcia i z kim mu się kojarzą te foty. Jak patrze na te zdjęcia które mu robiła o zachodzie słońca to szlag mnie trafia że to ciągle tam miał. On mi powiedział że te zdjęcia tam trzymał bo po prostu bardzo mu się podobały i on w ogóle nie wie o co mi chodzi. Czy ja przesadzam czy on ma rację ???? Zdjęc już nie ma skasował je dwa tygodnie temu ale z innego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
no wiem że długie ale może mi ktoś odpowiedziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem troche przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze szkoda kasy na to
ja nie wiem o co robisz afere jak on skasowal juz te zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
ale przez dwa lata jak byliśmy już raz to te zdjęcia tam wisiały cały czas a on je skasował dlatego że coś mu się popsuło na facebooku i musiął a nie dlatego że mu o tym powiedziałam. na nk ciągle te zdjęcia ma. W dodatku nie powiedział że był tam razem z byłą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze szkoda kasy na to
a ma z nia nadal kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego se rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczera rozmowa wyjasni wszystko, ale nie napietnuj go pytaniami i nie badź wkurzona..normalnie pogadajcie, przecież skąd mamy wiedzieć jak było, widocznie tak go nagabujesz ze boi sie powiedziec prawdę i kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
powiedział że się nie widział z nią od wyjazdu nad to morze, ale wie że ona jest teraz z kimś ... ciekawe skąd :o on mówi że oni mają wspólnych znajomych i jego kolega czesto mu o niej mówi ciekawe po co :o w ogóle jak o niej mówił to był tak wkurzony i pobudzony że widać była jak ciągle jeszcze przeżywa i ją i tamten związek, powiedziałam mu żeby do niej wrócił jak tak ona ciągle w jego głowie siedzi to odpowiedział że ona kogoś ma :O nie powiedział że nie chce, tylko że ona kogoś ma :O mówi mi że on nie wie dlaczego z nią był, że mu napsuła życie, że dla niego nie istnieje i że żałuje że z nią był. To zapytałam po co się z nią wiązełeś to mi odpowiedział że się zakochał i był głupi. Ale na tych zdjęciach znad morza nie wyglądał jakby patrzył się na kogoś kto go wkurza bo był zadowolony uśmiechnięty i rozmarzony jak na nią patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie wkurzala i siedzialoby we mnie to tak jak w Tobie. Klamstwo to klamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
nie wiem dlaczego sie rozstali kiedyś przez internet mówił że ona kgo zostawiła, teraz mi mówił że to on ją zostawił bo ciągle jak mieszkali razem się kłócili. Coś mi zaczął mówic o tym że włożył w jej mieszkanie kupe kasy a ona mu nawet nie oddała :o że go wykorzystała finansowo. Nie da się spokojnie z nim o tym rozmwiać bo on się wkurza i jak się wkurzam i widzę że dalej prawdy nie chce powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie wkurza, bo jest emocjonalnie z nia zwiazany a nie moze z na byc. Zastanow sie dziewczyno, on rzuca wszystko (2 lata temu) i jedzie z nia nad morze, to Ty po przerwie sie odezwalas, jak dla mnie jestes dla niego jedynie kolem zapasowym. Gdyby tamta chciala to Ciebie rzuci i poleci do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
on jest zakochany teraz bardziej we mnie niż ja w nim, bez przerwy mówi że jestem jedyną osobą którą tak kochał i że nigdy z nikim nie było mu tak dobrze, szuka mieszkania do wynajęcia żebysmy byli razem. Mówił że pojechał do znajomych nad to morze a że ona jak się dowiedziała że on tam jest to przyjechała za nim. Że niby po zerwaniu do niego przyjezdzała dzowniła i prosiła żeby wrócił, mówił że nie mógł sie od niej odczepić przez długi czas. nie wiem co mam o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa i do zdjec sila go zaciagala? A co Ci powie? oszukuj sie dalej. Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
no właśnie zapytał czy do zdjęć fo siła zaciągała jak ta go wkurzała to mi odpowiedział że był tam ze znajomymi a nie tylko z nią :o tylko dlaczego ma zdjęcia robione tylko przez nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa i do zdjec sila go zaciagala? A co Ci powie? Oszukuj sie dalej, Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że Cię oszukuje.Kocha tamtą dziewczynę,ale ona układa sobie życie z kimś innym.On o tym wie,że nie ma szans u niej ,więc dla zabicia czasu i także z rozterki jest z tobą.przynajmniej ja to tak odczytuję,a trochę znam życie.Ciekawe ,może zróbcie sobie przerwę,wymyśl coś że nie możeszteraz się znim spotykać,bo wyjeżdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
wiem że to nie tak że on chce a ona nie i dlatego z nią nie jest. wiem że mnie kocha ale do tamtej nie wróci choćby była sama i choćby on był sam, za bardzo mu w życiu nabrudziła i gdyby chciał naprawdę z nią być to by był jak się nie widzieliśmy parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes slepo w nim zakochana, wierzysz mu we wszystko , czasai do glosu dochodzi zdrowy rozsadek, ale szybko to tlumisz. Krzyz na droge. Powinnas go dawno olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad pewnosc ze to ona robila zdjecia? Cien widac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
powiedział że koleżanka podał imię i nazwisko to zapytałam czy to ta twoja była odpowiedział że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes jakas nienormalna, czepiasz sie kto mu zdjecia robil? nawet wtedy nie byliscie razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z forum
twój kolega był wtedy gdy przebywał nad morzem wolnym człowiekiem. Miał prawo być z kim chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
nie bylismy ale pisaliśmy przez rok dzien w dzien i on to wszystko rzuciła i pojechał nad morze, potem jak juz bylismy razem to kłamała cały czas nawet się nie przyznał że to ona mu te zdjecia robiła, a teraz jak mi o niej mówi to widze że mimo tylu lat ona wciąz wzbudza w nim ogromne emocje i mimo że nie ma z nią kontaktu i nawet nie mieszkają w jednym mieście to na bieząco wie czy kogoś ma czy jest sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecili od roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem,nie wszystko wiesz, to są jego relacje,on może mówić różne rzeczy na temat byłej,bo tak zazwyczaj jest.Może znaszkogoś z otoczenia byłej i wtedy mogłabyś więcej się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiecomyslecotymwszystkim
* rzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×