Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ona WAGA on skorpion

Polecane posty

Gość gość

co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką parę- są ze sobą ponad 18 lat. On pistolet, ale pod pantoflem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
układa im sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Cie konkretnie interesuje?U nas takie zestawienie sprawdza sie 10 lat.Spokojna waga idealnie lagodzi porywczy,nerwowy charakter skorpiona.Ocenia obiektywnie sytuacje i pomaga mu zrozumiec problem i zlagodzic gniew.Z kolei skorpion jest towarzyski,otwarty na ludzi,co pomaga zamyslonej wadze w kontaktach.Idealny wybor! :) jeszcze moge dodac,ze skorpion,jak juz kocha,to na zawsze i nie zdradzi,co odpowiada kaprysnej wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udane związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ten skorpion się zakocha, to może wyjść. spokojna, opanowana, wrażliwa waga, przebojowy skorpion. fajne zrównoważenie. ale jak padnie na skorpiona r****cza lokalnego, to biedna waga tylko rozstroju nerwowego dostanie przez d*pka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem skorpionica :) mam partnera wagę zaczyna się robić nieciekawie ja chcę szaleć on w domu siedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bardzo
SKORPION - mąż Jest twardy, podejrzliwy, zamknięty w sobie i niezwykle pamiętliwy. Nie warto z nim zaczynać, zemści się za każdą drobnostkę. Od żony wymaga nadzwyczajnych wyczynów seksualnych, chociaż zwykle ma parę kochanek. Jego obsesją jest 100% lojalność partnerki. Dla siebie wyznacza inne normy. Jego władczość, specyficzny chłód i zamknięcie w sobie są wyjątkowo męczące na dłuższą metę, tym bardziej, że nie można go ani wzruszyć, ani oszukać tak zwanymi kobiecymi sztuczkami. Trzeba bardzo uważa, bo urażony staje się bardzo niebezpieczny i bezwzględny. Partnerski układ ze Skorpionem nie wchodzi w rachubę. WAGA - żona Leniwa, cukierkowa, infantylna panienka bez wzglądu na wiek. Pozornie bez własnego zdania, jest chłodna i bez przerwy kalkulująca. Nadaje się wyłącznie na żon dla dyplomaty, który rzadko bywa w domu i potrafi się obejść bez normalnej, klasycznie pojętej rodziny. Niewierna, lunatyczna, marzy o romantycznych hawajskich zachodach słońca z nieśmiałym studentem, zapominając zrobi pranie, kupi pieczywo i pozmywa naczynia. Dość niechlujna i niedbała nie nadaje się do prowadzenia domu i wychowywania dzieci, którym zamiast śniadania robi zielnik roślin nowozelandzkich lub karmnik dla sikorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego ostatniego opisu: waga sie zgadza,ale skorpion nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×