Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

salon 44

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos robil moze makijaz pernamentny w Warszawie Salon 44 i moze podzielic sie opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też z chęcią poznałabym opinie, ponieważ jest sporo ofert na grouponie z tego salonu właśnie na makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Byłam w Salonie44 i jestem zachwycona:) Pani Joanna zrobiła prześlicznie brwi (wszyskim się podobaja, a to rzadkość;). Byłam bardzo zadowolona i zrobiłam sobie usta i też strzał w dziesiątkę:)) Polecam wszystkim Paniom. Bela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odwiedzam regularnie Salon 44, dokładnie panią kosmetyczkę Beatę M., którą serdecznie polecam. Dzięki niej mam piękną buźkę i wreszcie mogę chodzić bez makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pani Joanna robi makijaże permanentne w Salonie 44, potwierdzam rewelacyjnie, przeeeeeślicznie. Sama zrobiłam sobie również brwi, poleciłam koleżankom, które też są zadowolone. Wybieram się teraz na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chodze do pani beaty i jestem zadowolona, bardzo miła i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę miesięcy temu robiłam sobie u Pani Joanny makijaż permanentny oczu, a ostatnio skusiłam się jeszcze na kontur ust i jestem bardzo zadowolona, więc z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w salonie 44 dwa dni temu, z gruperem na makijażu permanentnym (kreski górne) i bardzo polecam. Przemiła i delikatna Pani, bardzo precyzyjna, kreska jest cieniutka i przy samych rzęsach (dokładnie tak jak chciałam), a ja jako klient byłam potraktowana bez zarzutu, mimo tego, że z kuponem. Naprawdę szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj w Salonie44 na Ursynowie u fryzjera i jestem bardzo zadowolona, z fryzury i obsługi, obcinał mnie przemiły Pan Michał serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, nie wiem kto wpisuje te informacje o tym jak bardzo jest zadowolony, ja robiłam tam makijaz trwały oczu i wyszła jakas porazka oczy sa teraz bardziej opadajace bo kreska w dol pociagnieta i nie rowna i jakas niebieska sie zrobiła i mezoterapie twarzy tam robiłam i to juz było straszne przez 2 miesiace miała jak pocietąpo żyletce buzie , i pani mowiła ze to normalne tak sie wyglada, a juz wiem teraz ze tak nie wyglada sie po mezoterapi igłowej bo robiła po tem gdzie indziej i wszystko było idelanie tak wiec nie polecam salonu 44 omijajcie go z daleka , tym bardziej ze oni tylko wypuszczaja kupony na gruponie bo normalnie to nikt tam nie przyjdzie brak doswiadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza N
Dzis robilam kreski na gornej powiece.Pani Joanna to profesjonalistka w 100%. Jestem zachwycona. Mimo,ze z grouponem ,co wiele osob podkresla,wszystko odbylo sie na najwyzszym poziomie.Pierwsze pociagniecie kreski i wiedzialam ,ze jestem w rekach specjalisty. Wroce na pewno!!!! Polecam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam tam z kuponem z grupera na manicure spa. Jakoś nie specjalnie się tam czułam. Pani która mi robiła manicure miała tipsy długości chyba 5 cm i była mało sympatyczna. Robiła to jakby od niechcenia. Wiem to bo byłam jeden semestr na kosmetyce a masaż dłoni w jej wykonaniu to po prostu potarcie 5 razy jedną i 5 razy drugą dłoń. Nie było żadnej kąpieli odżywczej jak to jest napisane w ofercie. Psiknięcie czymś dezynfekującym, potem ten niby masaż peelingujący, który musiałam sobie sama zmyć w łazience. Pani nie powiedziała, że mam osuszyć dłonie a jak po chwili wróciłąm z łazienki to była wielce zdziwiona że tego nie zrobiłam. Niemile podała mi ręcznik papierowy i kazała wytrzeć. Potem chyba jakiś krem, parafina i tak sobie siedzialam w rekawiczkach i reczniku bo Pani poszla. Jak wrocila to sciagnela mi rekawiczki, wmasowala reszte parafiny i podniesionym glosem powiedziala: "to już wszystko" jakbym byla tam nieproszonym gosciem. Przez cały zabieg nie mowila co robi, co bedzie nastepnie itd. Miał być to manicure bardzo odzywczy a efekt taki jak po dobrym kremie do rąk. Nie wiem jak z innymi usługami ale tej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Wyszłam z salonu zniesmaczona. Fryzjerka nie potrafiła nic doradzić, jak dla mnie nie ma pojęcia o obcinaniu włosów, a już na pewno o koloryzacji. Atmosfera beznadziejna, jedni dostają kawę, inni nie. Fryzjerka zajmowała się mną i inną osobą, która również miała farbowane włosy. Żenada i efekt żenujący. Tak ufarbować włosy to i ja potrafię. Miałam ze sobą kupon zniżkowy i teraz pytanie czy w tym salonie faktycznie jest tak do bani, czy traktuje się tak osoby z kuponami. Zapłaciłam za kupon 69 zł -jego wartość to ponoć 200 zł. I uwierzcie mi nie dałabym za to nawet tych 69 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem stałą klientką Salonu 44, z Joasią znamy się ponad dwa lata. Długo szukałam sprawdzonego salonu gdzie makijaż zostanie wykonany przez osobę doświadczoną z umiejętnościami i talentem manualnym, a nie oszukujmy się to jest podstawa. Trafiłam to tego salonu i nie żałuje. Na chwilę obecną mam zrobione wszystko: brwi, kreski, usta z wypełnieniem. Wygląda to rewelacyjnie i naturalnie. Z usług Joanny korzystała Moja Mama, siostra i chyba z 20 koleżanek. Ceny są rewelacyjne, atmosfera wyborna a fach jakim dysponuje Joanna nie do opisania...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Olszewskagość
Te negatywne opinie to pisze konkurencja,jestem tego pewna.Byłam w salonie 04.04.2015 r robiłam makijaż pernamentny jestem bardzo zadwolona,dlatego nie mogę czytać tych anonimowych bredni.Polecam þanią Joannę,to najlepsze kosmetyczka w Warszawie z bardzo dużym doświadczeniem.Halina Olszewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna
Potwierdzam same pozytywy. Pani Joasia super delikatnie i starannie wykonuje makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient9999
Ja bardzo chętnie podzielę się opinią tego salonu chodzi tutaj o fryzjera. Udając się do tego salonu kupiłam kupon zniżkowy na strzyżenie oraz ombre. Niestety nie jestem zadodolona z efektu przede wszystkim chodzi o ombre. Ta pani nie wiedziała chyba co to znaczy bo włosy po zabiegu nie były w ogóle rozjasnione powiedziałam ze chce żeby ombre było widoczne. Użyta farba była zwyczajna zbyt podobna do moich włosów . Cała wizyta e ogóle nie warta swojej ceny. Jeśli chodzi o strzyzenie po jednej stronie wycieniowane po drugiej nie nawet nic nie było zrobione tak jak chciałam . Jedyny plus to regeneracja włosa bo faktycznie są one lepsze w dotyku i gładkie. Nie polecam z czystego sumienia tego salonu szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoa
Tragedia!do salonu 44 trafiłam kilka dni temu, udałam się tam do fryzjera z grupona.pakiet obejmował strzyżenie,modelowanie,koloryzacje oraz regrneracje. Na włosach miałam ombre chciałam wyrównać kolor i troche przyciemnić włosy oraz podciąć końcówki. Moimi włosami zajmowała sie pani młoda blondynka imienia niestety nie znam, doradzała jej starsza koleżanka. poinformowałam panie jakie są moje oczekiwania i nim się obejrzałam pani z rozpędem obcięła mi 3/4 włosów ! Zupełnie nie konsultując ze mną długości !! W jeden sekundzie straciłam włosy hodowane od lat...chciałam podciąć końce a z włosów sięgających do pasa zostały mi długości ledwo do ramion! Dodam jeszcze ze moje włosy są kręcone wiec bez prostowania aktualnie sięgają moze do brody i zupełnie taka długość nie pasuje...ale to jeszcze nie koniec 'profesjonalizmu' pracownikow salonu 44...pani nałożyła farbę, juz po kilkunastu minutach widziałam,że cos jest nie tak...chciałam kolor przyciemnić i ujednolicić a kolor jakoś bardziej się rozjaśniał..kolor który wyszedł okazał sie sporo jaśniejszy niż ten który miałam wczesniej...i w łaty...na dole jasne końce w resztkach po ombre,na gorze przy odrostach jaśniejszy i dalej troche ciemniejszy...moje uwagi zgłosiłam jeszcze zanim włosy zostały wysuszone, pani fryzjerka natomiast próbowała za wszelką cenę wmówić mi że kolor jak najbardziej jest równy i ze tylko mi sie wydaje bo 'światło tak pada'...oczywiście po wysuszeniu okazało się ze nie myliłam się...natomiast pani fryzjerka dalej wmawiała,że wszystko jest Ok i 'prawie' nie widać różnicy w kolorach ... Ostatecznie stwierdziła że może zrobić kolor jeszcze raz jesli tak bardzo jestem niezadowolona...czego odmówiłam w obawie o efekt dalszej pracy tej pani ...jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wielką niekompetencją i ignorancją ze strony 'fryzjera'. Dodam jeszcze, ze w międzyczasie pani obsługiwała jeszcze dwie osoby co powodowało bardzo długie oczekiwanie miedzy kolejnymi etapami... Każdemu szczerze odradzam !! ogromne rozczarowanie! Lepszy efekt można otrzymać robiąc kolor w domowych warunkach nawet zwykłą farbą z drogerii....pomijając juz fakt obcięcia włosów który chyba wynikał z oszczędności na farbie i czasie...bo druga pani która była obsługiwana równolegle rownież został pozbawiona połowy długich włosów na dzien dobry ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w salonie 44 u pani Joanny i jestem zadowolona robilam makijaż permanentny brwi pierw metoda piórkowa po dwóch tygodniach poszlam na poprawkę która była w cenie i metodą cieniowania.. Na tym sie nie zakończyło bo w przeciąg dwóch miesięcy mialam kolejne zabiegi powiekszylam sobie usta kwasem hialuronowy również poprawka w cenie i zrobiłam makijaż permanentny ust.. Wszystkie zabiegi byly robione ponad rok temu brwi trzymaja się do tej pory usta wyglądają naturalnie, tylko trochę z ust zanika pigment ale to normalne wkońcu gdy, jemy oblizujemy się mamy spierzchnięte usta to wiadomo że, kolor trzymać się wiecznie, nie będzie… Jak dla mnie to ktoś głupi musi pisać, te negatywne opinie bądź dziewczynki z wiosek, które są zakompleksione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Byłam kilka temu na makijażu permanentnym w Salonie 44 - Pasaż Ursynowski 9. Jestem bardzo niezadowolona a właściwie załamana. Lewa część ust jest widocznie większa od prawej. Nie polecam !!!!! Szukam salonu który poprawi fatalny kształt ust, bo nigdy nie wrócę na korektę do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×