Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

white.blue@wp.pl

SZEROKOŚĆ Penisa

Polecane posty

Mam do obecnych tutaj Panów pytanie (jak w temacie :-) Ogólnie twierdzi się, że ważniejsza od długości penisa, jest jego "grubość" (czyli obwód, który powinien być mierzony w czasie erekcji w trzech miejscach i uśredniony), ale ja nie o tym... mój penis jest płaski, a szeroki - w czasie pełnej erekcji w okolicy żołędzi ma 4,2 cm szerokości - linijka przyłożona do penisa, bez dociskania, patrzyłem z góry... jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywniaczek
Mój obwód to 15,4 cm.Obwód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie ze zrozumieniem tekstu... interesuje mnie zmierzona, patrząc z góry SZEROKOŚĆ :-) Nie piszemy o obwodzie, co z tego że jeden z drugim ma obwód 14 cm, jak może być o 1 cm szerszy jak jest bardziej spłaszczony ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4,5 cm :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penis to najcudowniejszy męski narząd👄 uwielbiam go rozpieszczać na wszelkie możliwe sposoby. robię to bo on daje mi wielką rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek34
Mój penis posiada różny obwód w zależności czy jest w spoczynku czy w czasie wzwodu. Radzę po prostu się zapoznać z odpowiednimi artykułami. Tutaj http://likemed.com/pl/budowa-i-rozmiar-penisa/ wszystko jest fajnie opisane, także bez najmniejszego problemu będziesz miał możliwość odpowiedzenia sobie na pytanie czy Twój obwód jest ok, czy nie. Namiar na artykuły dostałem od znajomej, więc wygląda na to, iż kobiety mają do tego luźne raczej podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie ważna jest ani szerokość ani długość w , tylko długość w , gdyż do wyzwolenia orgazmu u kobiety potrzebne jest stanie penisa minimum 10minut. Statystyczny menszczyzna niestety leje spermą jusz po 2. minutach, zatem dla kobiety wymagającej minimum 10 minut stymulacji łechtaczki , to chuuj nie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uświadomienie: łechtaczka leży parę cm poniżej spojenia łonowego, zatem wystarczy penis 3 cm by wyzwolić orgazm, kumacie tępaki/czki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×