Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona5647

Jaką książkę czytasz?

Polecane posty

Gość Zagubiona5647

Hej! Jako, że jestem molem książkowym i nie wierzę w to, że Polacy książek nie czytają postanowiłam założyć ten temat ;) Jaką książkę teraz czytacie? Ja obecnie czytam książkę Filipa Springera "Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansenach". Jest to reportaż, biografia o parze polskich architektów - wizjonerów z czasów PRL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość150
Obecnie powtarzam sobie wszystkie dzieła Tolkiena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajżcy...nałogowiec
Ja teraz kończe książke "Opowieści z miasta wdów i kroniki z ziemi mężczyzn" dosyć kontrowersyjna ...a to że w Polsce ludzie nie czytają to jakaś propaganda hihi ja mam samych znajomych którzy czytają a ja sama nie wyobrażam sobie życia bez książek !!pozdrawiam czytających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość150
Sagę ludzi lodu czytałam około rok temu :D przypomniało mi się wtedy jak będąc 13nastolatką z koleżankami podniecałyśmy się tymi zboczonymi opisami :D Właśnie jestem na drugim tomie "Władcy..." i niestety nie ma już tych "emocji" jakie towarzyszyły mi kiedyś :P Mi też się wydaje, że to mit o nieczytających Polakach. Wszyscy moi znajomi czytają (jedni mniej a inni więcej) ale każdy czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam znajomych mocno "skomputeryzowanych" albo ewentualnie mocno zabieganych i choć są bardzo inteligentni, bardzo ogarnięci i mający szerokie horyzonty to po książki sięgają rzadko. Bardzo mnie cieszy, że obalacie ten mit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytający...nałogowiec
Jak widzisz my też skomputeryzowani ...a mamy czas na czytanie hihihi Dla dobra duszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem do tyłuuuuuuu z książką podaj jakieś tytuły super wciągających książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na upały najlepsze kryminały mrożące krew w żyłach polecam tak modne teraz kryminały skandynawskie np. Jo Nesbo przeczytałam wszystkie, później sięgnęłam po innych autorów i nie jestem zawiedziona ambitniejsze pozycje zostawiam sobie na jesienno-zimowe wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDE swietna ksiazka dostepna w empiku i na zamowienie polecasm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytający nałogowcu mam na myśli programistów, którzy żeby się zrelaksować grają w gry komputerowe np :D Teraz większość ludzi jest skomputeryzowana w większym lub mniejszym stopniu - tylko niektórzy spędzają z komputerem praktycznie cały swój czas ;) "ja jestem do tyłuuuuuuu z książką podaj jakieś tytuły super wciągających książek" - polecam portal lubimyczytac.pl tam na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździec Miedziany Simons Paullina Nie ma slow na ta ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żądza przygód daniel steel- mało ambitne ale świetnie wypełnia czas w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam "Przemianę" Jodi Picoult. Naprawdę świetna książka, mimo że na codzień wole thrillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsa
Komórka - Stephena Kinga. Wczoraj skończyłam czytać. Książka bardzo wciągająca ale te klimaty trzeba akurat lubić bo mojej koleżance ciągnęła się ta książka jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 223233
Becnel "Złodziejka mojej córki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytający ...nałogowiec
Zagubiona...no widzisz ja za stara na taką rozrywkę haha a poważnie mam też inny "nałóg"czyli układanie puzzli ...mąż "przeklina" na czym świat stoi żart jak się dorwe do jednego albo drugiego....gry mnie nie potrafią tak wciągnąć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytający nałogowcu ja rzadko gram w gry komputerowe... Jakoś mnie to też nie kręci. Ale wśród moich znajomych to popularny model rozrywki. A teraz czytam "Wojna nie ma w sobie nic z kobiety" Swietłany Aleksijewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytający..nałogowiec
Zagubiona..No widzisz to jest nas więcej ale każdy ma jakieś inne Hobby czytaj niektórzy mają nałogi hihi ja teraz kończe następną książke Tess Gerritsen pt.Ostatni,który umrze ,odłożona nowość w bibliotece dla takich nałogowców ...dają cynk i zostawiają ile się da hihi ,no ile wolnych pozycji do wypożyczenia.Tą szybko przeczytam ,lekko napisana jak to powieść Amerykańska.zawsze szłam pod prąd i szukałam powieści pisarzy niekoniecznie Amer.lubie Skandynawie i wszystko co z nią związane a książki przede wszystkim i filmy za tą oryginalność!! ale jak zostawią Amer.nowość to też dla odmiany przeczytam hihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczę od dawna "Intrygę małżeńska" Eugenidesa. Świetna książka, ale ja już tak mam, czasami wciągam kilka ksiązek pod rząd a czasami przez rok nie jestem ww stanie skonczyc zadnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano wczytałam sie w Bezdomną i tak mnie wciągnela ze juz przeczytalam teraz zabralam sie za Bez mojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytający   nałogowiec
Teraz jestem w połowie książki pt.Szczery kłamca..syryjskiego dziennikarza mieszkającego od dłuższego czasu w Niemczech,autor potrafi opowiedzieć ciekawe historie i czyta się Jego powieści jednym tchem ,to już 3 z 4 wydanych w Polsce jego powieści ,narazie najciekawsza była moja pierwsza powieść pt.Opowiadacze nocy tak wciąga że człowiek zapomina o wszystkim dookoła..jak nie będziecie mieli co czytać polecam te książki ciepłe i pełne optymizmu ale i szczypty..mądrości ..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciekawie to brzmi ;)) Dopiszę do mojej listy do przeczytania ;) Ja właśnie zabieram się za "Jutro przypłynie królowa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szined
Witam :) Aktualnie Wiktor Marguette "Chłopczyca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytający   nałogowiec
Po ostatniej wizycie w bibliotece pani tam pracująca stwierdziła jak i ja sama że nałogowe czytanie to choroba haha więc ja jako chory człowiek ,pisze do Was że czytam teraz książke ,no w porównaniu z poprzednimi to książeczka ...tylko 180 stron autor to Marek Bukowski no i nie żałuje!!! książka tak wciągająca że jedno popołudnie i przeczytana naprawde fajnie pisze i pewnie jeszcze coś tego autora przeczytam ..tytuł czytanej to Wysłannik szatana ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzawa Krzystofa Beski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mało czasu na czytanie niestety :) Właśnie wzięłam się za książkę "Noc żywych Żydów". Recenzje nie powalają ale daję szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×