Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jabek

Podłoga drewniana

Polecane posty

Gość gość
Zachęcam do sprawdzenia oferty na http://ardi.com.pl/. To producent podłóg z ponad 80-letnią tradycją i oferuje solidne i eleganckie podłogi drewniane, podłogi warstwowe oraz deska tarasowa. Bardzo dobre ceny również zachęcają, dlatego myślę, że warto mieć ich na uwadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Dokładnie, prawdziwe deski drewniane są najlepsze i przetrzymają naprawdę wszystko. Najlepiej zamawiać bezpośrednio od producenta, ponieważ są niższe ceny jak np deska-podlogowa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaczka

Ja mam piękną drewnianą podłogę wykonaną przez Vega Podłogi z Rzeszowa. Jest super wykonana, dopracowana, deski cudowne, wytrzymałe, solidne, bardzo łatwe w czyszczeniu. Polecam tę firmę, bo wykonują świetną robotę i mają dobry materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Drewnianą podłogę zamawiałam w salonie drexpol z home concept w katowicach. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrut

Parkiet studio z HC w Warszawie to świetne rozwiązanie. Bardzo trwałe materiały, duży wybór wzorów i rodzajów drewna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja z mężem kupowałam drewnianą podłogę bezpośrednio od producenta deska-podlogowa eu od pana Bigaja i jestem bardzo zadowolona. mamy 2 małych dzieci i psa a podłoga stale wygląda jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geras
Dnia 18.05.2019 o 14:57, Gość andrut napisał:

Parkiet studio z HC w Warszawie to świetne rozwiązanie. Bardzo trwałe materiały, duży wybór wzorów i rodzajów drewna. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

Fakt to dobrze zaopatrzone miejsce tak jak całe TTW home (chyba kiedyś to się tak nazywało o ile pamiętam). Fajnie też prezentują się podłogi z salonu vox właśnie z home concept warszawskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym producentem podłóg drewnianych. Jeżeli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniej firmy to polecam wam skontaktować się z www.ardi.com.pl  Dzięki nim mam solidną i elegancką podłogę drewnianą, za którą nie zapłaciłem fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinJ

Kupowałem drewnianą podłogę u Royalpodlogi. Mają duży wybór i przystępne ceny. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×