Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

---która z was ćwiczy bądź ćwiczyła przed ciażą?___---

Polecane posty

Gość gość

ja sie staram o dziecko i zaczelam juz trochę za bardzo się nakręcać, dlatego chcę przekierować trochę myślenie na inny tor. Zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, parę miesiecy temu miałam wypadek i od tamtej pory prawie się nie ruszałam. teraz wracam do sportu- głównie basen, rower i od dziś. Ćwiczyłam go 2 lata temu i rezulataty był super, a po dzisiajeszym seansie jestem w szoku, ze tak zesztywniałam. OD połowy cyklu zrezygnuje z ćwiczeń na brzuch, zeby sobie ewentualnie nie zaszkodzić, gdybym zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o ćwiczenia callan pinckney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caellanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak, chcesz zrezygnować z ćwiczeń pomimo, że jeszcze nie jesteś w ciąży? Albo nie wiesz czy jesteś? Ja do 7 tygodnia nie wiedziałam, że jestem w ciąży, codziennie robiłam po 200-300 brzuszków plus dosyć intensywna godzinka na rowerze stacjonarnym. Na ciążę to nie miało najmniejszego wpływu. Potem zrezygnowałam, ale wyłącznie ze względu na koszmarną senność. Po 7 tygodniu mogłam spać 18 godzin na dobę i najnormalniej w świecie nie chciało mi się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zaczęłam po długiej przerwie 4x w tygodniu po 1 godz na rowerku pięknie schudłąm a więcej zjadłam ale zacęły się mdłości i cykl mi się skrucił 21 z 28 i dowiedziałąm się że intensywny sport działą jak antykoccepcja za dużo też nie zdrowo i bądź tu mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że wtym samym czasi enapisałyśmy , widisz jedne mogą a inne nie ja teraz 5 m-c się staram i tylko na basen chodzę ale delikatnie widać bardzo dziwny mój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam pojęcia że sport może utrudniać zajście w ciążę. Ja ćwiczyłam normalnie bo właśnie nie liczyłam na to, że uda się zajść już w pierwszym cyklu starań. Nie jestem jakimś tam profesjonalistą, po prostu mam skłonności do tycia i taka seria utrzymywała moją dobrą wagę. Myślę, że jeśli nie przesadzasz z treningami to raczej nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczynowe uprawianie sportu - a tu chyba profesjonalistek nie ma - może utrudniać zajście w ciążę. Zwykłe ćwiczenia typu rower, rolki, bieganie (do 15 km tygodniowo) czy basen raczej pomagają zajść niż utrudniają - dotleniony organizmu jest zdrowszy i wyższe jest libido :D http://jak-biegac.pl/ciaza-czy-to-powod-by-zrezygnowac-z-biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×