Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piechur100

samotność po 40

Polecane posty

kiedy zaczyna się weekend najbardziej odczuwam to że jestem sama, sobotnio niedzielne wieczory mnie przytłaczają ostatnio już nic mnie nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tą samotnością? znajdź cel, prace, zajecie, rozwiń pasje, zrób coś z sobą kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusher
a skąd jesteś? chętnie pomoge w odzyskaniu wiary w siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie stuknęła czterdziestka, faceci mnie wkurzają, ich nieodpowiedzialność, kłamstwa, wygodnictwo. Trudno, będę sama, chociaż bardzo chciałabym mieć dla kogo wyglądać dobrze i dbać o różne sprawy. I jeszcze jeden problem, lubię od czasu do czasu odbyć jakąś podróż, a na doczepkę czasem tak niekomfortowo. Niestety nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wyglądać i dbać o siebie to możesz tylko i wyłącznie dla siebie, po co ci facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądam dobrze dla siebie, ale kogo to tak naprawdę obchodzi? A dbać o sprawy, to inna rzecz, gotować zawsze przyjemniej jeszcze dla kogoś chociażby. No i najgorsza sprawa, to ograniczenie że w wiele miejsc samotnej kobiecie strach się udawać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz do Egiptu czy Indii to nie pojechałabym nawet z obstawą pięciu facetów, skoro tam chodzą gangi g****icieli po 10 bydlaków z bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×