Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Nudzi mi się dzisiaj . . .

Polecane posty

Gość gość
Zwal 3 razy nie oszczędzaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Ciebie nie pasuje, byś zachowywał się jak zwierzę, a nie człowiek. Okropni są ludzie, którzy kierują się w życiu popędem, a nie rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyczerpałem już limit pisania o Karolince.:) Nic mi do głowy nie przychodzi nowego.:) Chyba tylko tyle, że bardzo mnie zastanawia, co dzisiaj porabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Teraz pewnie na plaży.:p Bardziej ogólnikowo pewnie jakieś domówki, drobne, alno mniej drobne zakupy et cetera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie za miesiac juz szkolka, zeszyciki tornister juz kupioby ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Zgrabna jest.:D Więc raczej skłaniałbym się ku pierwszej opcją... Ale w sumie to delikatna dziewczyna (bez sporej masy mięśniowej)... Dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo gdyby piekła ciasta i uprawiała sport, to dobrze byś z nią miał. Nie narzekałbyś na jej figurę, gdy ona byłaby po ciąży. Dziewczyna uprawiająca sport z pewnością też by się nie roztyła, i do później starości byłaby aktywna fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wątpię, żeby piekła ciasta, bo to niezbyt popularne dzisiaj... A sport to rozrywka dość częsta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro, to ta jedyna, to moze się jeszcze czymś wyróżniać, oprócz charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminizm to wymysł szatana. A niektóre baby są w jego sidłach i za wszelką cenę chcą udowodnić światu, że baby mają więcej siły, że mogą wykonywać męskie zawody oraz, że są mądrzejsze od mężczyzn. Natury nie da się oszukać. My jako ludzie, zostaliśmy stworzeni przez Boga i nigdy kobieta nie będzie taka, jak mężczyzna, i tak samo, mężczyzna, nigdy nie będzie potrafił funkcjonować jak kobieta. Mózgu nie da się przeszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca się zgadzam z toba kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem wyjść na miasto, bo słońce skłania się ku zachodowi, więc nie ma takiego upału. Cały dzień w domu przesiedziałem, a podobno niezdrowo spędzać całe dnie w czterech ścianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. To idź na spacer :) Jak wszystko się dobrze ułoży, to niedługo to będzie Twój ostatni, samotny spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×