Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokietka69

cybersex ze starszym facetem...

Polecane posty

Gość kokietka69

Witam. Poznalam niedawno mezczyzne na portalu spolecznosciowym, ja mam 24lata a on 40. Mimowolnie zaczelam z nim flirtowac.Mam chlopaka bardzo mnie kochajacego od prawie 6 lat, mimo tego wole pisac z tamtym mezczyzna, to ja zaczelam go kusic, tak poprostu zeby o mnie caly czas myslal i mi sie udalo, piszemy teraz caly czas, i on oszalal na moim punkcie, co chwile mowi ze o mnie mysli, szaleje za mna itp, uprawiamy cybersex i jest wtedy cudownie, podnieca mnie bardzo, a ja jego tak, ze musi sie zmasturbowac:) podoba mi sie to bardzo. Co sadzicie o takiej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah wiecie że można dostać za darmo doładowanie? Dostałam info na meila od operatora, myślałam że ściema ale nie. Doładowałam za darmo konto za 30zł :) Jakby ktoś też chciał doładować to śpieszcie się bo promocja jest ograniczona czasowo: http://daa.pl/4tx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co ty bys powiedziala jakby twoj facet odwinal ci taka akcje z jakas suczka z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka69
napewno by mi nie bylo milo, nie wiem czemu to robie, ale milo sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka69
nie, nasza znajomosc jest tylko wirtalna, on mieszka w Hiszpanii nie spotkamy sie nigdy, poprostu super mi sie z nim rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacja chora autorko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka69
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacja bardzo fajna ,moze poza tym ze masz chlopaka,jak jakas pani byla by chetna na podobny uklad ,zapraszam by sie blizej poznac. Moj mail onskype@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka69
czy ktos wiecej sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×