Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które zajęcia z fitness clubów są coś warte pod kątek odchudzania

Polecane posty

Gość gość

a które to ściema i szkoda czasu? ABT, TBC, indoor cycling, indoor walking, power pump, zumba, zumba toning, fat burner, pilates, płaski brzuch, cwiczenia z Chodakowską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubicsiebie
Z tego co wymieniłaś / eś to najlepsze będzie fat burner i indoor cycling. Najlepszym przykładem będzie opis poszczególnych ćwiczeń na stronie klubu do którego aktualnie uczęszczam i dzięki, któremu moja sylwetka z dnia na dzień staje się co raz szczuplejsza. http://www.klub.tuanclub.pl/oferta/fitness/opisy-zajec/indoor-cycling www.tuanclub.pl Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny klub, nawet niedaleko mnie. Z opisu wynikaja te zajecia, ktore podales/las, ale wlasnie chodzilo mi o potwierdzenie. Fat burner znam, tylko wlasnie sie zastanawiam, czy te zajecia nie sa zbyt..hm... leniwe ? (dosc wolne tempo zajec) zeby cos stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannaszka
kochana ja schudłam 12 kilo w 2 miesiace zdrowo się odżywiając i chodząc na STEP 3x w tygoniu, swietne zajecia do tego łykałam figura extraslim zeby sie jeszcze bardziej umeczyc, naprawde zadjecia energetyczne ale ciekawe, nie nudzilam sie nigdy. CZasem też TBC ale nuuuudyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
TBC jest fajne jak trafisz na...fajnego instruktora ;) byłam u dwóch instruktorek i u jednej było bardzo dobrze a u drugiej mało ciekawie :/ Body pump jest fajne ;) To z ciężarkami,ale nie masz co się bać,że mięśnie jak facet złapiesz ;) Bo to nie możliwe z dwoch przyczyn nie masz tyle testosteronu co mężczyzna,po drugie?aby "złapać" mięśnia należy wykonywać max 15powtórzeń w jednej serii z ciężarkami.a na body pump jest znacznie więcej i to z mniejszym obciążeniem;) Dużo spalisz w czasie takiego treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi :) Hm... zdrowo sie odzywiajac... z tym moze byc problem maly u mnie. Moze nie jem litra lodow dziennie i 2 tabliczek czekolady, ale jogurty slodkie czy jakis baton (nie codziennie) niestety w moim jadlospisie sa. No ale mowa w temacie o zajeciach, wiec bede probowac to co polecacie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,zdrowe żywienie jest bardzo łatwe :) Cukier z czekolady łatwo zastąpić...Owocami :P oprócz węglowodanów bonusem są naturalne witaminy :D masz ochotę na coś słodkiego?nic trudnego wafle ryżowe plus masło orzechowe :P nie NUTELLA :P a masło z orzechów ziemnych ;) Raz na jakiś czas Ci nie zaszkodzi ;) Naprawdę ;) Albo?ciastka z płatków owsianych ;) Pożywne i zdrowe ;) Szklanka lub troche więcej płatków owsianych,1/4 szklanki otrębów,garstka sezamu,rodzynki,garstka pestek słonecznika i co tam jeszcze chcesz ;) troche cynamonu ;) nie powinno się dodawać cukru,ale ;) 1/4 szklanki możesz ;) Dodajesz jajka ;) Tyle,aby sypkie składniki się nie oddzielały od siebie średnio 4-5jaj ;) jeśli masz dobrą patelnie to stworzysz ciastka na patelni bez tłuszczu :] A jeśli nie masz to odpalasz piekarnik ;) Trzymasz je w nim aż zetną się jajka ;) musisz sprawdzić czy da się ciacho przewrócić na drugą stronę ;) To 2-3min na stronę ;) Sporo ich wyjdzie,a jedno,dwa ciasteczka w zależności od wielkości skutecznie złagodzi "głoda" :D pieczywo pełnoziarniste,makarony też,kasze nie palone;) do każdego głownego posiłku warzywa ;) Między 11 a 12 owoce (unikaj bananów,z wiadomych przyczyn :P ) lub chrupnij ciasteczko ;) Nie jest to bardzo trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do fajnego fitnes klubu i duzo cwicze z jego szefem nazywam to w cacauko gleboko i zawsze jestem zadowolona i nie musze sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza_Klasyczna
A co jest nie tak z bananami? Co prawda i tak nie przepadam ale myślałam że akurat do zdrowych się zaliczają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banany sa zayebiste, ratuja doope przed, po a czasem nawet w trakcie treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupkamala
kahahahaha ma rację. ale jak przed ćwiczeniami weźmiesz jakieś termogeniki żeby przyspiezyć spalanie, to też nie zaszkodzi :) ja łykam figurę extraslim i jest spoko, dodaje energii, nie potrzebuje babanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza_Klasyczna "A co jest nie tak z bananami? Co prawda i tak nie przepadam ale myślałam że akurat do zdrowych się zaliczają" xxx jeśli się odchudzasz to lepiej unikać,gdyż są mocno kaloryczne :P ale zgadzam się,że bananki są dobre po treningu ;) Chyba w ostatniej wypowiedzi dodałam,żeby unikać :P a nie zupełnie rezygnować ;) Nie popadajmy w paranoje,że należy je wywalić zupełnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo dotyczy avocado :) Jest bardzo zdrowe,ale dla odchudzających się nie bardzo(bo ma dużo tłuszczu-mimo,że zdrowego),choć raz na jakiś czas może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×