Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie do kobiet

jesli facet przyglada sie kobiecie i ona spuszcza wzrok, to .... ?

Polecane posty

Gość gość
to jest adoracja-zainteresowanie.udawanie ze nie widzisz czyjegos zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adoracja najświętszego sakramentu doopczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to jest adoracja-zainteresowanie.udawanie ze nie widzisz czyjegos zainteresowania" Gierka,nie lubię gierek.Stąd wszelkie niedomówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak robię gdy wyczuwam że ktoś jest zainteresowany i lada moment moze sie odezwac:P A jak mi sie podoba to mam buraczka na twarzy ale staram sie jakos trzymac pozory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy, że nie jest zainteresowana bo jakby kobieta była zainteresowana to sama by zagadała do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje ze nie jest po prostu zainteresowana ! Bo jak by sie podobal odwzajemnila by to usmiechem i spojrzeniem w twoja strone a tak zwiesza glowe bo jest twoim wygladem rozczarowana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba zależy czy osoba wpatrująca się też się uśmiecha - jeśli nie to możesz wyglądać jak psychopata i kobieta nie wie o co Ci chodzi, zwłaszcza jeśli Cię nie zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ktoś nie rozumie tematu,na psychopatę raczej długo się w oczy nie patrzy,ale macie pomysły.Osoba może się wstydzić,bo ona lub on też podoba się jemu lub jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak? już wiesz dlaczego spuszcza wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z powodu wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ,ze chcialaby chciala, chcialabyy :-)lecz ..lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego wyjazdu ? twojego czy jej ? ze smutku ? wg. mnie to sie wstydzi ciebie a to zn. ze nie jestes jej obojetny chcialaby ale cos ja powstrzymuje ? skaplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechtobieślę
jeśli tak robię, to -najczęściej -oznacza że się wstydzę a jesli się wstydzę to oznacza, że go lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet mi się podoba ;) to czuję się speszona i też spuszczam wzrok...staram się z tym walczyć ale nie bardzo się udaje. Także - do dzieła! Porozmawiaj z nią! i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze on z nia juz rozmawia ? tego nie wiemy jak nie rozmawia, tylko patrzy - to dziwne , a jak rozmawia - wstydzi sie go zalezy jak sie jej przygladasz , jak tak prawie nonstop to moze byc megaspeszona , z reszta jak spuszcza to znaczy ze juz nie wytrzymuje twojego spojrzenia w tym momencie. lubisz tak ja dreczyc? ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, nie dręcz jej...wzrokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×