Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak namówić chłopaka do seksu?

Polecane posty

Gość gość

Jestem ze swoim chłopakiem prawie trzy lata. Jesteśmy bardzo młodzi (ja 16, on 17). Bardzo się kochamy, wspieramy się (on ma bardzo trudną sytuację w domu, nie ma poczucia bezpieczeństwa zarówno jak i stałego miejsca zamieszkania). Ogólnie cały czas jesteśmy prawie ze sobą, jak nie w szkole, to po za nią lub na wspólnych wyjazdach. Chciałabym z nim zacząć współżyć, jego brak chęci do działania nie wynika z przekonań religijnych, wyuczonych w domu, ale mimo wszystko się zapiera. Miałam z nim na ten temat parę rozmów i mówił mi, że nie chciałby mnie skrzywdzić bo jestem jego najcenniejszym skarbem jaki dotychczas miał, a seks mógłby mnie podłamać psychicznie. (podobne dylematy były rok temu na temat pettingu, ale przełamaliśmy się). Jak mogę go przekonać, że mnie nie skrzywdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek Czilalt na kupce siana
Pokaz mu ze kupilas tablety z recepty od ginekologa.Wtedy bedzie chlopak mial komfort psychiczny kiedy bedzie spuszczal sie mleczem w twojej malej ciasnej dziewiczej broszce! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie stąd
16 latka nie używa takiego słownictwa. PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-latka mająca chłopaka. Słuchaj jego, jest przynajmniej odrobinę mądrzejszy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, przecinki, kropki, wielkie litery na początku zdania i już prowokacja. Jeżeli miałoby do czegoś dojść to przy użyciu prezerwatyw i tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×