Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdradzona82

Milosc umarla smiercia tragiczna

Polecane posty

Jak czuje sie zdradzona kobieta? Zle, podle, strasznie... Tak wlasnie sie teraz czuje, pozostawiona samej sobie po wieloletnim zwiazku z kims o kim myslalam ze jest miloscia mojego zycia, z kims kto odszedl do innej tylko dlatego bo problemy w naszym zwiaku byly dla niego za wielkie, odszedl do niej ...kobiety z dwojka dzieci i mezem...uprawial z nimi sex, chce z nia byc a mnie zostawil z wlasnym synkiem, dzieckiem powaznie chorym na raka. Coz, jak ma sie czuc taka kobieta jak ja? Nie czuje nic, walcze o zdrowie dziecka, jednak od 3 tygodni odkad wiem ze nie jest ze mna, wieczorami po trudnym dniu z dzieckiem bo sytuacja jest tragiczna, leze w lozku i placze nad moim losem. Tak wlasnie chyba czuje sie ta zdrade. A milosc umarla smiercia tragiczna w tym dniu kiedy zostalam porzucona dla innej ktora ma zdrowe dzieci... no i meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ty piszesz o tym , o jakims zboku z patologii społecznej, pewnie zebów tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zakladam tysiac topikow i jestem upierdliwa, to moze przeczytasz cos raz ze zrozumieniem i dowiesz sie wiecej zanim skomentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zakladam tysiaca topikow, to raz, moze przeczytasz ze zrozumieniem o co chodzi :) I zadna patologia... gdyby tak bylo nie pisalabym o tym. Chyba nie uwazasz ze komentowanie jak Ci sie cos nie podoba jest zbedne, bo wlasnie sie lekko osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi bardzo z tego powodu, no ale co Ci mamy poradzić? Masz już 31 lat, nie jesteś małą naiwną dziewczynką i już dobrze wiesz a przynajmniej powinnaś wiedzieć w tym wieku jak funkcjonuje świat i jacy są faceci. Poza tym jak to brzmi: "kobiety z dwojka dzieci i mezem...uprawial z nimi sex (...)" To on z nimi wszystkimi uprawiał seks? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Ciebie dołować tylko coś uświadomić. Dokonałaś złego wyboru już na początku. Facet. którego podciąga seks w trójkącie to ewidentnie zboczuch. A do tego nieodpowiedzialny gówniarz, który zostawia swoje dziecko i idzie pieprzyć się z następną patologiczną, zboczoną dziwką. I nie mów, że zmienił się po urodzeniu dziecka, pewnie były jakieś sygnały, że jest zboczonym doopkiem ale Ty zauroczona nie chciałaś tego widzieć. A teraz ponosisz konsekwencje swojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, to on się pieprzył w trójkącie z nią i z jej mężem? :O Ale sobie wzięłaś zwyrodnialca :) Teraz jest jakaś chora moda na grupowe pieprzenie, nie rozumiem tego, w du pach się poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwełehe - no to bardzo wspolczuje, owszem z jednej strony odczuwam jakas tam ulge, ale sa momenty gdy mysle ze to jest jakies chore, gdyby normalnie ze mna porozmawial, postawil sprawe jasno a nie przez ... Facebooka, to moze zrozumialaby cala sytuacje i byloby mi jakos lepiej, ale zerwal ze mna przez fejsa, nie dopuscil do slowa i zablokowal :) Moze jest to temat ktory denerwuje ludzi, jednak gdyby nie to ze mamy dziecko i jestem z tym sama to olalabym cala sprawe i zyla dalej, jednak mam z nim naszego synka i nie rozumiem jak mozna zachowac sie jak ostatni d*pek.Wiem ze nie musze rozumiec, ale chyba kazdy chcialby chociaz jedno slowo wytlumaczenia a nie dowiadywac sie od osob trzecich kim sie tak na prawde jest.To jest przykre, ja owszem mowie o tym ale na forum, nie po znajomych, bo jakas klase trzeba miec, jednak jak ktos nie byl w takiej sytuacji to mnie nie zrozumie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tutaj jest do zrozumienia? jesteś tępą dzidą i tyle tylko dzieciaka szkoda, że durnowata mamusia zafundowała mu takie go tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co z jej mężem? Zostawi go ta dziwa? Nic z tego nie rozumiem w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz o tym jeszcze nic nie wie, oni planuja wspolne zycie a z tego co sie orientuje to ona nie bardzo ma jak odejsc, moj ex mieszka jeszcze z rodzicami, wlasnie skonczyl studium i zrobil dyplom, ma 22 lata ona ma 30 i do tej pory zyje z mezem i ich dziecmi.Niby chce od niego odejsc, ale to maz ma kase i maja podzial majatku. Wiec nie wiem jak od niego odejdzie, ale jesli pisala sie przez dlugi okres czasu na trojkaciki z innymi facetami, to chyba faktycznie cos u nich jest nie tak. To wlasnie ona wytumaczyla mojemu ex ze zyje w chorym zwiazku ze mna i ona ma tak samo z mezem, tylko ze ja sie nigdy nie puszczalam nawet mi cos takiego przez mysl nie przeszlo, a jedynym problemem jaki mielismy bylo to ze nasz synek jest chory i nie moglismy zamieszkac razem, ja mieszkam za granica i dziecko ma tu dobra opieke medyczna, poszlo w sumie o to ze nie mieszkamy razem a ona mu obieclala wspolne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego wynika, że stare krówsko uwiodło nieletniego, chciało przytrzymać za pomocą dziecka i się nie udało no, pisałam wcześniej, że to tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam 31 lat, ludzie nie wiem o co wam chodzi, ta jego nowa ma tyle :D chyba ze chodzi o nick ... oj kochani, na dziecko nie musialam nikogo lapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile masz lat?ile lat trwal wasz zwiazek?ile lat ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 niedlugo ,zwiazek ponad 4 lata , dziecko ma poltora roku wiec o co chodzi? Nie rozumiem jak mozna w taki sposob komentowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze ci ciezko ale mysle ze powinnas teraz skupic sie bardziej na dziecku,jakie sa rokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupiam sie totalnie na dziecku i tylko na tym, rokowania sa zle, moze dlatego wychodzi ze mnie to wszytsko co wiaze sie rowniez z nim, bo tak na prawde nikt nie zdaje sobie sprawy co tutaj gada, mowienie o starych korwach uwodzacych malolatow to jest chore, i nie ja jestem chora tylko ONI. My mielismy normalny zwiazek ktory nie przetrwal tego ze nie mieszkalismy razem, nikt nie rozumie wlasnie tego faktu, ze to on mogl do nas przyjsc a nie walic sie z innymi, znalam go innego i nie wiedzialam ze moze posunac sie do takiego czynu. Dlatego mnie to boli bo z synem jest zle, wierze ze wyzdrowieje jednak bedac calkiem sama nie poprawia to mojej wiary w lepsze jutro.To jest tylko to co chcialam przekazac i nikogo nie prosze o wyslawianiu sie na ten temat czy jestem starsza czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczytalam ze jestes p**********a korwa patologiczna i w takim srodowisku zyjesz. a chyba pod kopulom tez u ciebie nie tak jest-idz sie leczyc lub zwin to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle forum wybralas to zawsze znajdzie sie ktos kto wie lepiej kim jestes i jak zyjesz zycze ci duzo siły,walcz o dziecko,moze w rodzinie znajdziesz oparcie a z gosciem moze uda sie dogadac pomijajac fakt zdrady,dogadac w senscie pomocy dziecku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakie forum mam wybrac zeby zrozumiano mnie a nie zostac tak perfidnie wyzwana? Przeciez to jest jakies chore, nie wiem czy ta kobieta ktora wypisuje te wszystkie chamstwa nie jest psychicznie chora i nie jara sie tym ze wyzywa ludzi w taki sposob. Zal mi jej, bo jest ograniczona umyslowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to facet potrzebuje sexu. Skupilas sie na dzecu o nim zapomnialas. Tak sie czesto zdarza ze facet szuka ukojenia gdzie indziej. Sytuacja z Toba z dzieciem go przerosla i szukal odskoczni. Faceci to nic innego jak zwierzeta mysace penisem. Sa nieodpowiedzialni. To kobiety sie poswiecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym... doskonale zdaje sobie z tego sprawe, mam jednak mala nadzieje chociaz juz nawet bym go nie chciala,bo zdrady nie wybacze a tym bardziej tego co mowil... mam nadzieje ze kiedys bedzie mu cholernie przykro i zastanowi sie nad tym co zrobil. poki co to wiadmomo jak ma kogos kto mu daje to czego chce bedzie nas gnojl, odcielam sie od niego zeby nie patrzec na ta patologie. To jest gorsze niz z programu Dlaczego ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 31 lat, rocznik 1982, nie odmładzaj się już ;) Tak jak ta analna malinka co ma 36 lat a w ogloszeniach pisala, że 28 hahaha. No dobra dobra wiemy że wyglądasz na 26, może nawet na 18, i musisz pokazywać dowód przy kupowaniu piwa, co nie zmienia faktu, że tak naprawdę masz 31 lat na karku... i brać się za gówniarza 9 lat młodszego, obrzydliwe. To jak zaczęliście związek to on mial 18 lat, ty 27, i sie z nim pieprzylas... no cóż, jestescie siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×