Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdradzona82

nie wiem jak to zniesc

Polecane posty

Dodalam ten wpis na zlej stronie, zostalam wyzwana, moze tutaj wlasnie znajde ludzi ktorzy beda w stanie mi pomoc... Jak czuje sie zdradzona kobieta? Zle, podle, strasznie... Tak wlasnie sie teraz czuje, pozostawiona samej sobie po wieloletnim zwiazku z kims o kim myslalam ze jest miloscia mojego zycia, z kims kto odszedl do innej tylko dlatego bo problemy w naszym zwiaku byly dla niego za wielkie, odszedl do niej ...kobiety z dwojka dzieci i mezem...uprawial z nimi sex, chce z nia byc a mnie zostawil z wlasnym synkiem, dzieckiem powaznie chorym na raka. Coz, jak ma sie czuc taka kobieta jak ja? Nie czuje nic, walcze o zdrowie dziecka, jednak od 3 tygodni odkad wiem ze nie jest ze mna, wieczorami po trudnym dniu z dzieckiem bo sytuacja jest tragiczna, leze w lozku i placze nad moim losem. Tak wlasnie chyba czuje sie ta zdrade. A milosc umarla smiercia tragiczna w tym dniu kiedy zostalam porzucona dla innej ktora ma zdrowe dzieci... no i meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo Ci współczuje. Pewnie podczas choroby syna zaczęło się psuć i wszystko przelałaś na dziecko no ale on oczywiście powinien być wsparciem a niektórzy uciekają... Poza tym może to i lepiej bo chyba Cię nie kochał Ja mam trochę inne do tego podejście, wiem że boli ale jak taki się okazał to po co i taki chłop i mąż. Olej gnoja i zajmij się sobą i dzieckiem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
a mnie moj maz zostawil w drugim miesiacu ciazy gdy starszy nasz synek mial roczek i 2 mies. zostawil dla innej kobiety rozwodki z 3 dzieci. Jej dzieciaki mowia do niego tata a nasze chlopcy rosna bez ojca. Podalam go o alimenty na dzieci. Czekam na sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetta
Wiem jak to jest, jak po wielu latach wspólnego życia ta druga strona odchodzi. Wiem, jak boli zdrada. Twój partner nie dorósł do związku. Przytłoczyły go też problemy z synem. A zresztą powód w tym momencie jest nieważny. Ważna jesteś Ty. Musisz być silna dla swojego dziecka i dla samej siebie. I jestes silna. Potrzebujesz wsparcia - rozejrzyj się, na pewno są jakies życzliwe Ci osoby w Twoim otoczeniu. I pamiętaj, że po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Dla Ciebie też zaświeci słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mz uprwiał seks z te kobietą, jej mężem i jej dziećmi ???? Tak wyraźnie napisałaś w pierwszym poście. Toż to prokurator sie kłania.Ja pierniczę, jaka patologia. Facet oblatuje całą rodzine. A ty tęsknisz....no wierzyc mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mąż" miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki mąż. Stara baba 27 lat zaciągnęła do łóżka 18 latka, który po 4 latach się nią znudził i zostawił ją dla mężatki i uprawiali seks grupowy z jej mężem... Patologia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×