Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że murzyni mają specyficzny zapach

Polecane posty

Gość gość

Smierdzą czyms nawet gdy są czyści ? Pytam bo nie bylem nigdy blisko zadnego murzyna ani murzynki, widzialem ich tylko z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie murzyni a afroamerykanie x jak zobaczysz takiego na ekranie, przystaw nos i bedziesz wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Nie śmierdzą, ale pachną nieco inaczej. Podobnie pachną biali, starzy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyni smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czekolady :-D albo kawy palonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
ja pracuje na codzien z kadra mniej wiec pol biala, pol czarna, i musze was zawiezc - osoby ciemnoskore nie maja zadnego innego zapachu. no. moze gdyby sie ktos ze 2 dni nie myl, ale wtedy czy bialy, czy czarny bedzie capil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_Via
Pachną nie co inaczej, a przeważnie gdy mocno świeci słońce, poprostu SPECYFICZNY ZAPACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim3412
Jakie to jest przykre, że zauważenie jakiejkolwiek różnicy między rasami dla części polaków jest tożsame z rasizmem. Ludzie mogą pisać głupoty i kłamać ale prawda jest jedna: Tak, MURZYNI (i nie afroamerykanie) pachną inaczej. Ich pot jest bardzeij intensywny w zapachu a do tego pachną po prostu inaczej. Czy to jest nieprzyjemne? Raczej spoceni ludzie nie są przyjemni do wąchania. Niezależnie od rasy. Zapach jest po prostu inny. Moja dziewczyna jest czarna. Jej zapach uwielbiam, działa na mnie bardziej niż zapach białych dziewczyn, ale znowu szatnia pełna spoconych czarnych pachnie gorzej niż białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mają znacznie intensywniejszy zapach potu niż biali. Pracowałem w UK na produkcji i stałem na lince obok czarnych i rzeczywiście nie jest to mit, pot czarnoskórych jest, co tu dużo pisać cuchnący, dotyczy to obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Capią koniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czarne to nie białe. Różnica jest i to duża. Ale problemem jest nie tyle zapach co inna mentalność. Faktem jest, że czarny człowiek nigdy nie zbudował żadnej kultury. Niestety dlatego pół Afryki chce stamtąd wyjechać i są w drodzedo Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im ciemniejsza rasa tym bardziej śmierdzi. Taka prawda. Najmniej przykry zapach potu mają skośnoocy Azjaci. Murzyni i arabowie cuchną, dlatego zawsze myslę, że sypiające z nimi kobiety mają sklonność do zoofili. Żeby nie było: samice murzyna czy araba też wywołują u mnie ten sam odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą ci co się nie myją, kolor skóry nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie ale byliśmy z chłopakiem w tropitach na wakacjach i chciałam spróbować seksu z afroamerykaninem. Chłopak się zgodził na trójką. Miał dużego zwisajacego i się nie powiększył lecz tylko usztywnił. Nie ma tak sztywnego jak biały ale dużo grubszy i dużo większy wtrysk. Dłużej trwało do momentu wtrysku. Ja byłam już po orgaźmie a on jeszcze kilkanaście minut mnie rżnął. Gdy po nim wszedł chłopak to prawie go nie czułam w cipce. A co do zapachu był nieprzyjemny gdy się spocił i spróbowałam spermę bo wzięłam mu do ust po wtrysku była o nieprzyjemnym smaku. Mój chłopak ma smaczną może to zależy od dobrej higieny i diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim3412
Zwierzęta. Na szczęście ludziom za granicą, którzy pytali mnie "jak to jest, że jesteś jakiś inni niż Twoi rodacy? Zachowujesz się normalnie... jakbyś nie był chowany wśród wilków itd" odpowiadałem "bo ja nie jestem z Polski tylko z Warszawy. Proszę mnie nie utożsamiać i nie obrażać". I to jest prawda. Zdążyłem o niej zapomnieć. A dzięki wam, niemyte wsiury, udało mi się przypomnieć kim jesteście. Dobrze się składa bo wracam do Warszawy na trochę. Zatrudnie sobie jedną z waszych matek bądź sióstr żeby mi kibel w moim apartamencie wilizała. Czuję wstyd za wszystkie razy kiedy coś dobrego próbowałem powiedzieć o Polsce i nie zaznaczyłem wyraźnej różnicy między Warszawą a Polską. Przeczytałem dwa wątki o czarnoskórych na tym forum i już pamiętam. Już sobie przypomniałem skąd ten zapach. Gnój i słoma o godzinie 7:00 w autobusach które dowożą bydło do waszej Stolicy do pracy. Trzeba wybudować mur przez który zwierzęta waszego pokroju nie będą wpuszczanie. Pozdrawiam capiących koniem wieśniaków (zarówno samice jak i samców), którzy nigdy nie stworzyli żadnej cywilizacji. I nie myśl, że zmyjesz wieś pod prysznicem. Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonim obciągasz czarnym i ci smakuje? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumi z Meiji
gość wczoraj Analfabeto ze wsi przeczytaj z pare razy wpis Anonima3412 a moze za ktoryms razem doczytasz sie jakiej jest plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Anonim3412 wczoraj Rodzina długo w stolicy? Bo widzę, że bardzo dużo wiesz o gnoju i zwierzętach :D 00 Książę co psy wiąże, jeździ z motlochem tramwajem i jeszcze się puszy lewaczątko. 00 @ Izumi z Meiji dziś I po cholerę piszesz na dwa nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiówa

Ja od niedawna mam nowego kolegę w pracy który jest pochodzenia jamajskiego... nie wiem, albo ten typ o siebie nie dba albo ma taki specyficzny odór ciała ale capi od niego bardzo. Zatruwa życie! Myśle ze to fleja jest poprostu bo kiedyś miałam szefa czarnego i on wręcz pięknie pachniał . 

Czarny czy biały jak ktoś o siebie nie dba to pachnieć nie bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faklajf

czarnuchy walą jak capy i zarażają, bliskie kontakty z czarnymi grożą wymiotami chorobami oraz zgonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.06.2018 o 21:14, Hajime Sugoroku napisał:

Im ciemniejsza rasa tym bardziej śmierdzi. Taka prawda. Najmniej przykry zapach potu mają skośnoocy Azjaci. Murzyni i arabowie cuchną, dlatego zawsze myslę, że sypiające z nimi kobiety mają sklonność do zoofili. Żeby nie było: samice murzyna czy araba też wywołują u mnie ten sam odruch.

Azjaci podobno się nie poca wcale biali trochę bardziej i najgorzej rasy ciemne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.06.2018 o 09:51, Gość Anonim3412 napisał:

Zwierzęta. Na szczęście ludziom za granicą, którzy pytali mnie "jak to jest, że jesteś jakiś inni niż Twoi rodacy? Zachowujesz się normalnie... jakbyś nie był chowany wśród wilków itd" odpowiadałem "bo ja nie jestem z Polski tylko z Warszawy. Proszę mnie nie utożsamiać i nie obrażać". I to jest prawda. Zdążyłem o niej zapomnieć. A dzięki wam, niemyte wsiury, udało mi się przypomnieć kim jesteście. Dobrze się składa bo wracam do Warszawy na trochę. Zatrudnie sobie jedną z waszych matek bądź sióstr żeby mi kibel w moim apartamencie wilizała. Czuję wstyd za wszystkie razy kiedy coś dobrego próbowałem powiedzieć o Polsce i nie zaznaczyłem wyraźnej różnicy między Warszawą a Polską. Przeczytałem dwa wątki o czarnoskórych na tym forum i już pamiętam. Już sobie przypomniałem skąd ten zapach. Gnój i słoma o godzinie 7:00 w autobusach które dowożą bydło do waszej Stolicy do pracy. Trzeba wybudować mur przez który zwierzęta waszego pokroju nie będą wpuszczanie. Pozdrawiam capiących koniem wieśniaków (zarówno samice jak i samców), którzy nigdy nie stworzyli żadnej cywilizacji. I nie myśl, że zmyjesz wieś pod prysznicem. Nie da się.

Warszawa to akurat najgorsza wiocha polski , nie przez ludzi ze wsi baranie i ignorancie tylko przez to że to miasto bez charakteru zabytków i na dodatek bardziej na wschodzie ,.Kraków Wrocław czy Gdańsk to burżujskie miasta przy warszawskiej melinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Warszawa to akurat najgorsza wiocha polski , nie przez ludzi ze wsi baranie i ignorancie tylko przez to że to miasto bez charakteru zabytków i na dodatek bardziej na wschodzie ,.Kraków Wrocław czy Gdańsk to burżujskie miasta przy warszawskiej melinie 

Z resztą najbardziej prestiżowe miasta polski to krakow i Wrocław  a nie warsiawka, nawet Ukraińcy ciągną do Wrocławia nie "stolycy" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Azjaci podobno się nie poca wcale biali trochę bardziej i najgorzej rasy ciemne 

Południowcy i z bliskiego wschodu też mają cuchnący pot ale kobiety mówią że w łóżku są najlepsi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
Dnia 29.07.2013 o 22:59, Gość goscia napisał:

ja pracuje na codzien z kadra mniej wiec pol biala, pol czarna, i musze was zawiezc - osoby ciemnoskore nie maja zadnego innego zapachu. no. moze gdyby sie ktos ze 2 dni nie myl, ale wtedy czy bialy, czy czarny bedzie capil 😉

Bzdura... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Zwłaszcza ich pot ma charakterystyczny zapaszek. Facetów nie wąchałem, z czekoladką przez 3 miesiące spałem. To była sportsmenka na kontrakcie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajny temat  xD wachanie ludzi xD ale to o czarnych też słyszałam jak ktoś w autobusie mówił że od nich " capi koniem" w stajni, bo opowiadał o pracy w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×