Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolla2

Mój mąż robi dla mnie wszytsko ale tylko po seksie

Polecane posty

Gość Lolla2

Nie wiem jak macie wy, ale mnie to już wkurza! Mój mąż jest cudowny i robi dla mnie wszystko, jest taki kochany...ale tylko jak się pokochamy. Jak nie mam ochoty na sex to już ma ofuczaną minę i mało co się odzywa. Tak mnie tym denerwuje że masakra, tym bardziej że kochamy się bardzo często bo każdy dzień a tylko czasami się zdarzy że nie mam ochoty.Tym bardziej że jestem w ciąży, mam wieczne mdłości a z jego strony zero wyrozumiałości. Wiecznie słyszę "Mogłabyś mieć częściej ochotę" no cholera jasna a co ja robot! Wy też macie podobnie, czy to tylko ja mam dziwnego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój związek oparty jest na seksie. To raczej układ a nie małżeństwo. Przygotuj się na masakrę jaka Ciebie czeka gdy będziesz w połogu i później gdy hormony przestawią się na inne tory. No, ale roochacza sobie wybrałaś to tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś cudak. Ja jestem cudowny i wspamiały przed sexem. A po sexie to mam ją w nosie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolla2
No właśnie jakiś cudak, zamiast budować atmosferę to ma focha i myśli że od tego ochoty nabiorę...a mi się już w ogóle odechciewa . No cóż spodziewamy się dziecka, jakoś chyba będę musiała to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jest seksoholikiem.co prawda ja tez uwielbiam sex,kochalismy sie min.dwa razy dziennie.co rano i co noc...teraz jestem w pologu.ostatni miesiac ciazy mielismy sex zkazany....ale ostatni miesiac i teraz polog po prosturobie mu lske,dla mnie to tez przyjemne choc orgazmu nie moge miec,a On przynajmniej ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie boisz się że aftów dostaniesz? Albo że ci wytrysk zęby powybija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×