Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

JaAga-bardzo mi przykro,10tydzień to już tak jakby troszkę z górki by sie wydawało a tu taka przykra niespodzianka :( Trzecie stracone dzieciątko,trzymaj sie chociaż po takich stratach to pewnie jest ciężkie. Wychodzi na to że nad tym forum wisi jakieś fatum :( mnie tez gin nastawil że mogę sie spodziewać wszystkiego ale już wcześniej mnie straszył a dzidzi ładnie uroslo przez tydzień. Mówił mi że na 10ciąż tylko 4dzieci sie rodzi,reszta roni wcześniej lub później. U nas na lipcowkach to prawie wszystkie dotarły do końca,chyba ze 2poroniły a tutaj na kwiecień jest tragicznie :( Mimo wszystko musimy być dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Zaduzo dziewczyn juz "odpadlo" mam nadzieje, ze reszta szczesliwie wytrwa do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju...Tyle napisałyście jak mnie nie było że dałam radę cofnąć się tylko kilka stron:( Tak czytam o tych poronieniach i tak mi strasznie smutno się zrobiło:( W czwartek idę dopiero do lekarza i zaczynam mieć stracha bo byłam tylko 8.08 i wtedy był dopiero pęcherzyk więc mam nadzieję, że za 4 dni zobaczę bijące serducho... Już chyba wyczerpałyśmy limit złych wiadomości i już dotrwamy do końca w takim składzie (o ile nie w większym) ❤️ Natalia86--> czy to nie Ty przypadkiem wyrwałaś się tak do przodu z listopadówek 2009 i urodziłaś zaraz po OliGd? :p papssi85--> niestety nikt za mnie nie umyje tych okien a przed urlopem mi się nie chciało bo jakby nie patrzeć to 15 okien w tym 2 duże tarasowe i 4 dachowe więc mam co robić;) Ileś stron wstecz widziałam jak pisałyście o USG u dr Dudarewicza. Ja Wam jak najbardziej polecam. Drogo, ale naprawdę warto! Byłam u niego w pierwszej ciąży na usg połówkowym razem z mężem i wszystko pokazał nam dokładnie na ekranie więc mężuś miał przeżycia nie lada jak zobaczył np. struny głosowe:p No i określił nam płeć na 100%;) Teraz na połówkowe też do niego na pewno pójdę. USG genetyczne robiłam w Salve. Ania_ma --> czy Ty się orientujesz od której jest czynne laboratorium w Salve na Struga? I tak sobie czytam i nadrabiam zaległości i widzę że kilka z Was też przeżywa jutrzejsze pójście do przedszkola starszych pociech;) A tak z innej beczki to napiszcie mi jak zareagowały Wasze starsze dzieci na wiadomość że będą mieć rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropnie się rozpoczął wrzesień :-( JaAga - a czy to pewne? Może sprzęt był stary czy coś? Może trzeba powtórzyć badanie? Co się mogło nagle stać... 10 tygodni to już duża ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
okropny początek wrze\snia, naprawdę, obyśmy dotraly w tym składzie do końca, niby to dopiero poczatek a tak juz się przyzwyczaiłyśmy do siebie i do naszego stanu :-) ja mam w czwartek pierwsze USG , i dopiero wtedy bede troche spokojniesza, u nas jeszcze nikt nie wie o ciąży oprócz nas, mnie i męża , i narazie mam zamiar nie mówić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Bardzo mi przykro z powodu dziewczyn które utraciły ciąże :( smutne wieści, ale mimo wszystko życze wam wszystkiego dobrego. Hanka - tak masz racje to ja :) z listopadówek, która zamiast urodzić w listopadzie to w październiku urodziłam, 3 tygodnie przed terminem :) Widzę że teraz znów razem będziemy się cieszyć z ciąży :) Tylko nie przesadzaj z tymi oknami ! I nie martw się wizytą, wszystko będzie dobrze. ania_ma - widzisz wszystko jest na dobrej drodze i musi być! Jutro moja córka zaczyna drugi rok w przedszkolu :) zobaczymy czy w tym roku będzie chciała chodzić chętniej niż w poprzednim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
poradźcie mi coś, bo juz sama nie wiem,jestem na urlopie wychowawczym na moją 3 letnią córkę, mam podpisany do stycznia, czy jak teraz przerwe wych i zaniose odrazu zwolnienie to moga mnie zwolnić czy nie ma takiej opcji i bede miała 100 % płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, mam maly dylemat i mam nadzieje ze będziecie mogly mi pomoc. Chodzi o to ze nie wiem czy nie lepiej byłoby mi zwolnic się z pracy i otworzyć wlasna dzialalnosc ( chodzi o zasiłek macierzyński ), z tym ze teraz dużo się zmienilo w ustawie o urlopie macierzyńskim i nie wiem czy nie zostałabym na lodzie.... nie wiem co robic. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Jak masz prace to po co kombinowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila rozmawialam z kolezanka jest na poczatku 8 miesiaca i przytyla 1kg tylko 1kg to jej 3 dziecko ogolnie jest duza to sobie jej niw wyobrazam +10. Ale tylko kg JA TEZ TAK CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
1 kg????/ niemożliwe same wody płodowe....łożysko...dziecko.... coś chyba sie jej pomyliło....a jesli to prawda to dziwne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez dziwne tylko ona bez ciazy wyglada jak w ciazy,a kobieta im wiecej wazy tym mniej powinna przytyc.Moze organizm wie co robi moja mama 46 lat temu jak byla z bratem w ciazy to do porodu wazyla tyle co przed przez 9 miesiecy wymiotowala do tego w domu byla taka bieda,ze czasami dwa dni nic nie jadla.A brat ma prawie 2 metry wzrostu-okaz zdrowia. Kolezanka tez sie skarzy na wymioty. Widocznie wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dobrze byłoby uaktualnić listę i mocno trzymać kciuki żeby nikt nie odpadł i żebyśmy dzielnie wytrwały do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski, jak tam Wam minął dzionek? mamo filipinko, musisz przerwać wychowawczy i jak podasz Pracodawcy zwolnienie to nie ma prawa Cię zwolnić bo od pierwszego dnia ciąży jesteś chroniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej ja nie mam sił pisać to jest straszne bo cały dzień leże w łóżku i nic nie robię wstaję tylko zjeść i siusiu z jednej strony fajnie bo wykorzystuję mój wolny dzień na odpoczynek ale chyba już zaczynam przesadzać;-) muszę się ogarnąć ale jakoś nie mam sił i mi w łóżku tak dobrze że nie lubię z niego wychodzić;-) tez tak macie? bo ja mam wrażenie że zrobiłam się normalny leń aż normalnie wstyd ;-D Myszka do jasnej cery i zielonych oczu pasuję rudy może nie koniecznie żywy bo zależy czy masz cerę skłonną do zaczerwień ale taki ładny stonowany taki sarni może troszeczke żywszy;-) lub jakiś średni brąz lub ładny blond średni na poziomie 8 myslę że fajnie by pasował też i nie będzie dużo ciemniejszy jak masz dużo pasemek;-) Papssi ogólnie miodowy blond jest ciężko uzyskać bo sama nosiłam kiedyś taki i nie ma jako takiej tubki miodowy blond z touch tylko trzeba pomieszać myslę że fajnie by się sprawdził kolor 8/73 z 8/3 bo strzelam że nie masz jaśniejszego jedynie moze troszkę ciemniejszy co?Zauważyłam że jest kolor 7/7 pisze na nim sarni brąz też może fajnie pasować ale mieszając bo sam mogłby być troszkę za rudy i ciemny ale w mieszance super;-) ja wam mogę powiedzieć że takie mieszanki są najlepsze bo nikt tak szybko nie będzie miał takiego koloru niż jak się nakłada jeden kolor bez mieszania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
JaAga, baaaardzo smutna wiadomość:( Na Twoim miejscu poszłabym przed tym nieszczęsnym czwartkiem na inne USG, żeby sprawdzić. Różne dziwne historie słyszałam o wyrokach lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
kurcze przykro mi że już tyle dziewczyn "odpadło" bardzo wam współczuję i nawet nie jestem w stanie wyobrazić co czujecie;-( Mam nadzieję że juz teraz wszystkie wytrwamy do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z ta waga to może tak być.sama jestem przy kości,w ciąży musiałam być na diecie cukrzycowej,przytylam tylko 2kg.po porodzie miałam 6kg mniej niż przed ciążą.dziecko ma 5lat,okaz zdrowia.ja sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przeżywajcie i nie nakręcajcie się negatywnie, z moją dzidzią jest wszystko ok chyba - dowiem się w środę. Mam inne powody, także nie panikujcie i dbajcie o siebie oraz o maleństwa. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagosc
Czesc dziewczyny:) cos mi sie wydaje ze bede musiala do was dolaczyc ;) Zrobilam dzisiaj 2 testy ciazowe i chociaz druga kreska jest dosc jasna, to jednak jest... Czy mozecie rzucic okiem na zdjecia? http://i.imgur.com/SLuZxCu.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Miluśś to dobrze że z dzidzia dobrze;-) szkoda że nie będziesz juz z nami;-( Kasiagosc gratulację ja widzę wyraźne dwie kreski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millluśśś- najważniejsze że z maluszkiem jest OK - bardzo się cieszę - a reszta mam nadzieję też się ułoży , jak tylko będzie możliwość WRACAJ DO NAS KOCHANA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiagość - no proszę mamy kolejną ciężarówkę !!! GRATULACJE!!! Coś czuję że to będzie majowa dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagosc
Czyli jednak te testy wyraznie wskazuja na ciaze? Do mnie to jeszcze nie dociera za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Milus cale szczescie! Jak juz bedziesz mogla to wroc do nas. Trzymam kciuki za ciaze. Kasiagosc witaj. Ze zdjec to ciaza jak nic :-) Ktory to tydzien? Obliczalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagosc
Tak mi sie wydaje, ze moze byc kolo 3... nie za wczesnie na taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ale liczone od zaplodnienia czy okresu? Kiedy mialas ost mies. i jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagosc
Od zaplodnienia. Ostatnia miesiaczke mialam pod koniec lipca, jakos 22-26 lipca. Chociaz dzisiaj cos dziwnie boli mnie brzuch, bylam pewna ze dostane okres, jednak nie nadszedl, a ma juz spore opoznienie. Zrobilam te dwa testy, a wyniki jaki widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagosc
Niestety nie wiem jakie mam cykle bo nigdy nie zwracalam na to uwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×