Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Mirabell- dostałaś tylko zdjęcia czy płytkę też ? ja mam badania w czwartek , już jestem bardzo niecierpliwa , oczywiście zestresowana i bardzo ciekawa czego tym razem się dowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Mirabell, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie i dostanę aż tyle fotek :) a przede wszystkim, że zobaczę, że wszystko jest ok, że dzidzia się dobrze rozwija i ma się świetnie. Już się nie mogę doczekać, oby do piątku ! :) Miała któraś z was badanie prenatalne nagrane na CD? W sumie najbardziej takie właśnie bym chciała, bo nie wiem czy mój M pójdzie ze mną bo jest chory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
Ja na pierwszym badaniu u "byłego" ginekologa dostalam taki wydruk z biciem serduszka i slyszalam jak bije. Tym razem, u nowego gina nie bylo mowy nic o sercu, nie slyszalam go i nie dostalam zadnego wydruku.... chyba zadzwonie do mojego bylego ginka i z nim o tym porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa, mam termin na badania plenatarne za 3 tygodnie będzie to dopiero mój 13 tydzień ciąży czy to nie jest za szybko na takie badania ? Będzie już dużo widać? I ile płaciłyście za takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu- raczej nie jest za wcześnie. Ja chodzę na nfz czyli nic nie płace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Dzisiaj pierwszy raz od półtora miesiąca byłam w pracy. Lekko nie było, ale w sumie dzień zleciał bardzo szybko. W końcu miałam okazję umalować się i elegancko ubrać, a i pogadać z kim było. fiona_88 serdecznie gratuluję poznania płci. Póki co na forum mamy parkę więc czekam na kolejne odkrycia. Ciekawa jestem jak finalnie rozłoży nam się podział na chłopców i dziewczynki. Gorąco witam nowe mamusie. Natomiast za mamusie, które męczą nudności mocno trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wam przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, byłam dzisiaj na wizycie u gin. z jednej strony jestem przeszcześliwa bo z dzidzią wszystko w porzadku lekarz nawet powiedział "nie mam sie do czego przyczepc" :) ale z drugiej strony okazało sie ze wdała mi się infekcja w pochwie i muszę zażywać antybiotyk :( Gościu - wybieram sie za tydzien (bedzie to 12t5d) na prywatna wizytę na badania prenatalne i bedzie mnie to kosztowało 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki, ja dziś pierwszy dzień w pracy, ledwo się odkopałam po tych dwóch tygodniach...eh..szkoda gadać gosi89- super że masz blisko do Międzyzdrojów. Tam jest b. ładnie(przynajmniej latem:-). Co do lekarza to u nowego musisz podać że aktualnie mieszkasz w miejscowości A i dlatego zwolnienia są z tej miejscowości a nie innej- wtedy zus nie będzie się czepiał fiona - gratuluję dziewczynki!!! milka - z serduszkiem Twojego malucha na pewno jest wszystko dobrze, nie wkręcaj sobie niczego. Jestem pewna że lekarz zwrócił na nie uwagę tylko nic nie wspomniał MagdaRz- witamy! Justa1121- te bilźniaki to już potwierdzone?? ;-) hanka83- ja chyba będę rodzić w Madurowiczu. Do CZMP ma za daleko więc odpada. Może coś prywatnego ale na NFZ??nie wiem jeszcze..Powodzenia jutro!!! motylek- powodzenia jutro! Agunia Gr- coś przegapiłaś moja droga bo ja się po dzisiejszym ,,objawieniu'' u fiony doliczylam 2 dziewczynek i przynajmniej 1 chłopca Mirabell to już kumam o co chodzi z tymi figurkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dircia mnie infekcjw i grzybixa mecza ze zdwojona sila w ciazy. Nawet nystatyna i pimafucin mi nie pomogly. Moze przyniosly ulge na 3 dni a potem znowu atak. Czasami to chce sie waciec. Ja tez sie doliczylam 2 dziewczynek i chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie też dudarewicz raczej wskazywał na dziewczynkę, ale róznie to bywa....ja raczej mam przeczucie że będzie chłopak miłego dzionka dziewczynki... Gosia, a jak morze wygląda o tej porze? ja mam zamiar jechać na jakiś weekendzik. Papsi ja też wybieram Madurowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ania_ma jest wietrznie teraz. Byliśmy z M wczoraj "zapoznać" się z okolicą. Na plaży jeszcze kilka osób można zauwazyć jak ćwiczą aerobic ;) Kurcze mąż będzie pracować po 12 godzin łącznie z weekendami, za to tylko 2 tyg i na następne 2 będziemy jeździć do rodzinki ;) tutaj poza sezonem jest dosłownie wszystko pozamykane. Nawet nie ma CPN z LPG ;) wczoraj szukaliśmy apteki, bo strasznie boli mnie podbrzusze i w okolicach pachwin... ale niestety nie znalazłam. Sama z kolei nie pojadę do innej miejscowości, bo boję się że ból złapie mnie po drodze. Jest 14t4d i ten ból jest okropny. Czy zdarza się wam? Głównie z boku w okolicach pachwin. Nawet jak chodzę to utykam... Eh... a podobno II trymestr lepszy, a jak z włosami macie? mi się strasznie szybko przetłuszczają i nie chcą układać, dobrze, że w domu siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Gosia bol w pachwinach ponoc normalna rzecz. Rozciaga sie macina i yak sie dzieje. Mnie tez czasem pobolewa ale staram sie nie panikowac. Co do wlosow to ja mam prawie do pasa i tez sa wiecznie tluste. Myje je codziennie a wieczorem juz mam straki uklejone. I cera mi sie pogorszyla. Nigdy nie mialam tradziku, zawsze czysta skora a tersz mnie wysypuje, zwlaszcza na czole. I jestem blada i mam podkrazone oczy i since :/ Zakupilam korektor zeby nie straszyc ludzi hehe. Niestety jak sie nie umaluje to wygladam jak ciezko chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Mirabel ja tez jestem blada i mam sińce pod oczami. Na początku wyglądałam świetnie, teraz bez makijazu nie moge wyjśc z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
A jak u Was z farbowaniem wlosow? Ja mam juz odrosty i musze sie wybrac do fryzjera. Nie chce sie zapuscic w ciazy, kiedys byly zabobony ze jak farbujesz to dziecko bedzie rude :/ I co z tego? Ja sie tylko obawiam wdychania oparow amoniaku i vzy wysiedze tyle bez mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha, sorry, rude ja farbowałam i dziecko nie rude, o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ja też juz farbowałam i znów się wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Dziewczyny a bolą Was piersi? bo mnie już bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia - ale super - spacerki brzegiem plaży ...ja właśnie kocham nasze Polskie morze gdy nie ma sezonu , tłumu , hałasu ...często jeździliśmy o różnych porach roku a to w lutym , a to w październiku ...ostatnio przerzuciło mnie na Zakopane które również ma swój urok o każdej porze roku - ale ja najbardziej kocham Tatry jesienią i zimą :) w tym roku prawdopodobnie znowu spędzimy święta w Zakopanym Mirabell- ja też mam bardzo długie i ciemne włosy , nie dość że tłuszczą się jak nie wiem co to mam wrażenie że skóra głowy zamiast być właśnie natłuszczona jest sucha , twarz w krostkach , oczywiście już lekko blada bo w ciąży o solarium nie wspomnę i w dodatku odrost bo słyszałam że w pierwszym trymestrze lepiej nie narażać się na wdychanie amoniaku . Obiecałam sobie że jak jutro na badaniu będzie wszystko ok to zabieram się za siebie , w końcu mój mąż może mieć w domku sexi ciężarówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- no to przekichane nie mieć apteki ale nie tylko Ty tak masz :p u mnie na wsi tez nie ma,jakoś trzeba to przełknąć. Spacer brzegiem morza-super :) co do bólu piersi to mnie nawet tak mocno nie bolały,sutki są bardziej drażliwe i tyle. Ania_ma- z rozpoznaniem płci w tym czasie to właśnie ciężko,jeśli chłopak pokaże siusiaka no to można dać wiarę ale co do dziewczynek to jest gorzej bo nie wiadomo czy aby napewno nic tam nie ma bo teraz jeszcze to takie malutkie. Ja bym chciała dziewczynkę bo chłopaczka już mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do cery to całe czoło mam w drobnych krostkach, włosy myje co 2dni bo siedzę w domu ale jak trzeba gdzieś pójść to tez muszę myć codziennie ale to i przed ciąża tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Hej dziewczyny, a propos farbowania włosów, polecam przeczytać: http://dzieci.pl/kat,1024251,title,Nerwiak-plodowy-nowotwor-malych-dzieci,wid,16003035,wiadomosc.html nie wiem ile w tym prawdy ale mój M. mi zakazał farbowania włosów i zresztą sama chyba bym się obawiała... Zresztą to kwestia indywidualna tak jak picie alkoholu i inne używki z których ciężarne bardzo często nie rezygnują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także słyszałam o tym że farbienie szkodzi ale nie jest to do końca udowodnione , znam osoby które twierdzą że koloryzacja nie w ogóle wpływu na maleństwo . ja w każdym razie dla świętego spokoju doczekam aż zakończy się I trymestr i potem rzucę jakąś delikatną farbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam jedną z mamuś córeczek za pominięcie i zaraz nadrobię forumowe wieści, aby dowiedzieć się, której mogę gratulować. Gosia wiem co masz na myśli mówiąc o jesieni nad morzem, bo sama pochodzę z Kołobrzegu. Szaro, zimno, baaardzo wietrznie, no i wszystko pozamykane na cztery spusty i otworzy się dopiero w przyszłym sezonie. Ale za to jest dużo jodu i już nic więcej łykać nie musisz :-) Motylek jak tam dzisiejsze badania?. Ja już całe szczęście jestem po i wszystkie wyniki wyszły mi bardzo dobrze, a ryzyko wg. obrazu USG jest bardzo małe. Teraz czekam jeszcze tylko na wyniki z krwi, bo miałam dziś pobieraną. Natomiast co do farbowania włosów, to ja mam to już za sobą. Farbowałam włosy jakoś w 6 tygodniu i niedługo znowu się będę wybierać. Poprosiłąm jedynie fryzjerkę o dobór farby z jak najmniejszą ilością amoniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
NT wyszlo 2,7-3 zalezy w jakiej pozycji jestem podlamana:( znowu mam zmartwienie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Agunia jakie ryzyko u ciebie ejst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Motylku nie zamartwiaj się na zapas, co lekarz mówił? Zalecił szczegółowe badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Koasiu test pappa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Spokojnie Motylku na pewno będzie dobrze :) ja dopiero jutro mam prenatalne i sama się martwię, żeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×