Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekGość
to sa specjalne poduszki?:D ostatnio sie dowiedzialam ze sa specjalne podkladki na siedzenia do samochodu by mozna bylo pasy zapinac ja na pewno chce pasy zapinac musze chyba zakupic sobie jakies spodnie i stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te poduszki sa swietne, bo w ciazy mozna na nich spac,a potem przydaja sie do karmienia. Sa takie, ktorych konce mozna zwiazac i dziwcko moze sobie w srodku lezec :) na allegro mozna znalezc juz za ok 60-70 zl. Tez zamierzam sobie kupic. Co do adapterow pasów samochodowych, to to chyba strasznie drogi zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 5 poduszek do spania, 1 duża i 4 "jaśki" :) .Tak się przyzwyczaiłam, że jak jedna nie leży tam gdzie powinna to się budzę w nocy :) Ciąża to dziwny czas dla kobietki. Co do krwawień z nosa to u mnie podobnie i jeszcze dochodzi wielkie krwawienie z dziąseł, co mycie to mówie że dracula ze mnie :) Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Cześc mało się odzywam ale u mnie nic specjalnego się nie dzieję ale czytam was codziennie;-) kto w najbliższych dnia ma lekarza? może poznacie już płeć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia89108
ja też Was czytam codziennie, ja wizytę mam w najbliższą środę już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku ale z drugiej strony dodatkowy stres bo zmieniam lekarza:/ płci chyba jeszcze nie poznam bo u mnie to dopiero 14 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia89108
ale super:) czyli jest szansa:) a motylek co będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
chloapaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
czy tylko ja mialam amniopunkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich przyszłych mamuś, mam trochę ubranek do sprzedania allegro.pl/markowa-paczka-ciazowa-hm-ca-36-38-i3613372108.html allegro.pl/modna-urocza-ciazowa-jeansowa-sukienka-indiska-40-i3620510826.html allegro.pl/cudna-slodka-tunika-sukienka-kolnierzyk-george-40-i3620937567.html allegro.pl/39-par-recznie-robionych-home-made-modne-kolczyki-i3635008930.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
motylek nie pamiętam czy gratulowałam, więc gratuluje chłopczyka:) super:) chyba mi umknęła ta informacja.... jeszcze chyba aga miała mieć po Tobie amniopunkcje,a Ty już miałaś? Wszystko ok? kiedy wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znow odzywam sie po chwili milczenia. Dopadly mnie tym razem okropne migreny z wymiotami, az z tego wszystkiego schudlam, bo dzisiaj mialam wizyte i polozna mnie wazyla. Dzidzius mial tetno 160, i to w sumie wszystko co dzisiaj sie dowiedzialam. Moja lekarka nie ma sondy przezbrzusznej i niestety nic nie zobaczylam dzisiaj oprocz glowki. Jaka bylam zla. Chcialam jeszcze dopytac o plec...Niestety musze czekac do 14 listopada (21 tydzien) na usg polowkowe, moze wtedy sie dowiem...Ale dobrze, ze serduszko bije, ruchy czuje coraz bardziej:) motylek, gratuluje chlopczyka:) Mnie powiedziala w 15 tygodniu, ze raczej dziewczynka, ale nastepnego dnia w szpitalu mlody lekarz, wyrazil sie ze cos zobaczyl miedzy nogami...wiec duzo mi to nie powiedzialo. Bardziej bym sie sklaniala ku temu co mowi moja lekarka:) Ale dzisiaj juz kupilam 2 spioszki takie w uniwersalnym kolorze, nie umialam sie powtrzymwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusia ja podobnie jak motylek płeć poznałam w 13 tygodniu. Zaraz idę na kolejną wizytę więc zobaczymy czy potwierdzi się ż o chłopak. Motylku amnipunkcję mam w czwartek. Jak się czujesz po zabiegu. I napisz czy bolało, jak długo twało, czy od razu poszłaś do domu, czy też musiałaś tam trochę poleżeć i jak długo musisz teraz odpoczywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, ja też idę na USG połówkowe 14 listopada!!! :) Odliczamy razem! Ja o 12:00, a Ty? Ktoś tu pytał o hemoglobinę - odebrałam dziś wyniki i mam 11,9 a minimum to 12, więc nie mam się czym przejmować. Dostałam też kolejne skierowanie na badanie krwi i moczu, + toksoplazmoza. Chyba co miesiąc je będę powtarzać, bo jak na razie, to tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
No i ja sie dorobilam,dopadl mnie okropny katar,jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoFilipinko ja tez wlasnie walcze z katarem. Duzo pije, robie sobie inhalacje z szałwi, mięty, rumianku i amolu, płuczę nos solą fizjologiczną, no i siedze w domu. Dzisiaj juz widze poprawe, zaczynam jako tako oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Agunia a gdzie masz robiona ta amnio?? teraz czuje sie oki ale w piatek i sb bardziej ten brzuch odczuwalam troszenke bolalo, trwalo to moze z minutke, nie dlugo pobrano mi 20ml tego plynu, po zabiegu musialam godzinke tam lezec :) ogolnie wczesnioej lekarz mi mowil ze zalecaja zwolnienie z pracy na tydzien ale teraz mi nikt tego nie proponowal a i tak bym nie mogla przez weekend staralam sie oszczedzac ale ja nie umiem plackiem lezec i nic nie zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
Witam Dziewczyny dzis spadłam ze schodów!! naszczescie na pupe i z dwóch stopni ale sie wystraszyłam strasznie zadzwoniła do lekarza i powiedział ze wziasc nospe i lezec i nie powinno byc nic złego bo dziecko jest chronione przez wody płodowe ale brzuch lekko pobolewa na dole a dupa !!!! straszne !!! jej,,,,,, miała moze kturas tak !!!??? tak sie boje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Lila nie stresuj się będzie wszystko dobrze, ważne, że na 4 litery a nie brzuszek:) spokój wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, skoro konsultowałaś to z lekarzem, to jest w porządku. Nie zamartwiaj się na zapas! Właśnie odkryłam, że od początku ciąży przytyłam 4,5 kg. Chyba sporo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, fajnie, że jesteś już po amnio. Teraz jeszcze czekanie na wynik. Będzie dobrze :) U mnie w 13 tc lekarka powiedziała: "siusiaka to ja tu nie widzę", chociaż nie pytałam nawet o płeć. Ciekawe jak będzie na badaniu w sobotę. Mam wizytę. Jeśli teraz się nie dowiem to pewnie na połówkowym 30 listopada :) Lilka, dobrze że nic Ci się nie stało. Malucha pewnie lekko zakołysało w wodach i tyle :) A pupa przestanie boleć ;) Walabia ja przytyłam też ok 4. Nie wiem czy to jakoś strasznie dużo. W poprzedniej ciąży na tym etapie miałam już z 8 na plusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
no dzieki zalski za dobre slowa:) czekam cierpliwie:) powiem wam ze nie ogarniam fejsa i tutaj jest bardziej przejrzyscie dla mnie co do wagi to dzis rano w mieszkaniu mialam 50 z hakiem a na wadze w pracy jzu 51,7 i wydaje mi sie ze ten drugi wynik jest prawdziwy:D czyli neicale 2 kg do przodu, chyba troche musze przystopowac bo powienno sie przytyc nie wiecej niz 10 % wagi ciala jesli nie ma sie nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto CI takich rzeczy naopowiadał....? 10%... Czyli jak ważyłaś 50 kg przed ciążą to max 5 kg możesz przytyć....? Kupy się nie trzyma. Kiedyś w Claudii były takie parametry: 3,5 kg - dziecko 3 kg - krew i dodatkowe płyny 2 kg - warstwa tłuszczu na pośladkach, biodrach i udach 1 kg - powiększona macica 1 kg - wody płodowe 1 kg - łożysko Razem 12,5 kg (wiadomo nie u wszystkich jednakowo ale samo dziecko w granicach 3,5-4 kg więc o czym mowa....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku co do przejrzystości to tu dużo lepiej :) ja przez pierwsze 2 miesiace ciąży przytyłam 4,5kg, ale wtedy mialam ochote na wszystko co było w lodówce :P od tamtej pory podskoczyła mi waga może o 20dkg :) a brzuszek wyraźnie większy :) myślę że teraz już będę stopniowo przybierać na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
sorrry mialo byc 20%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Motylek gratulację chłopca;-) też nie ogarniam fejsa;-) za dużo tam tego hehe mnie grypa dopadła i dziś cały dzień leże i się leczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulekx - wygrzewanie się w łóżeczku to chyba najlepszy sposób :) mnie od wczoraj strasznie boli głowa, już chyba próbowałam wszystkiego poza staniem na głowie :) a uparłam się że nie wezmę żadnej tabletki. Pewnie zatoki bo katar mnie już od dawna męczy. Motylek - gratki chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×