Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

AnulkaHanulka nie martw się wszystko będzie dobrze. Podobno dzieci rodzą się z wagą od 2,5 kg, a jeszcze przez kilka dni trochę przybierze na pewno. Nie denerwuj się, bo maluszek też to odczuwa, a po co ma się razem z mamą denerwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Juzka no to straszne co piszesz, nie dziwię się, że przepłakałaś 3 dni..ale napisz proszę czy już wszystko w porządku.. Alicja844 a dziś właśnie rozmawiałyśmy o Tobie..GRATULACJE! Urodziłaś prawie w terminie;-)dobrze, że mały ma apetyt, oj ale fajnie..jak będziesz miała chwilkę to koniecznie Was dopisz do listy i napisz coś więcej! Helenka masz jeszcze czas żeby zrzucić kg..przecież nie dawno co urodziłaś..a teraz tul małego! Co do rozstępów to tak jak już dziewczyny pisały to są genetyczne predyspozycje..mnie wczoraj też położna oglądała i spytała się czy czymś smaruję bo nic nie mam..a ja smarowałam, jak pamiętałam..ale u mnie ani mama ani siostry nie miały więc myślę, że to genetyka właśnie. Miska a z tym zwolnieniem to może faktycznie idź do lekarza rodzinnego..bo to szkoda..zawsze to jednak parę dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja gratulacje:) może teraz się coś ruszy. Trzymajcie się zdrowo Ty i Marcel. Ja wysprzątałam dziś całą chatę. Stwierdziłam, że jak pojadę do szpitala niedługo to chce żeby było czyściutko:) Ktoś pytał o coś na rozstępy..Ja polecam Elancyl-drogi ale moim zdaniem b.dobry bo nie mam nic a brzuch duuuuuuuuuży.Kupiony na allegro duża różnica w cenie pomiędzy superpharm np. I olejek eucerin. Co do pocenia tyłka w nocy..Ja mam podłożony asekuracyjnie podkład i też mi się od niego poci ciałko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a kiedy miałaś ostatnie usg i ile wtedy Twój maluszek ważył wiesz te pomiary to mogą nawet o 400 g się różnić więc nie ma co się dolowac niedługo już będziesz tulić swoje małe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj AnulkaHanulka tylko nie płacz i się nie denerwuj..bo dzidzi też się udziela..2.5 to nie jest aż tak mało..a na pewno ją jeszcze podkarmią..ja miałam 2,7 jak się rodziłam..do terminu jeszcze masz 2tyg prawie, więc będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka będzie dobrze moja koleżanka urodziła córkę miała 2800 także zobaczysz że urodzisz zdrową dziewczynkę nie denerwuj sie tylko chociaż łatwo powiedzieć jak sie leży w szpitalu już samo leżenie dobija trzymajcie się tam będzie dobrze dadzą jej pewnie coś na wzmocnienie i nim się obejrzysz będziecie juz razem się tuliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorowianka ja właśnie stosuję elancyl 2 razy dziennie i niestety brzuch w paski ale co tam najważniejsze żeby dzidzia zdrowa była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja gratulacje fajny synek kurcze ale sie wstrzelilas rzeczywiście prawie w terminie niesamowite poród zaczął sie sam czy wywolywali ? Jak sie czujesz? Anulka Hanulka a na kiedy masz termin? Nie martw sie , kurcze moja mała we wtorek tj 38 tydz miała 2600 ale powiedzieli mi ze jest ok waga... Który to u Viebie tydz? Weź pod uwagę fakt ze usg nie sa dokładne i zawsze dzieci raczej rodzą se większe niż na usg a zreszta 2500 To nie jest az tak maultko przecież wiec nie wiem czemu Cie tak straszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
WItam mamusie mam pytanie dzis odebralam wyniki na paciorkowca i wyszly pozytywnie dostalam antybiotyk zinnat a lekarz powiedzial ze to gronkowiec wiec juz sama nie wiem :( wiem ze ktoras z was tez miala taki wynik i mam ptyanie za tydzien we wtorek mam cc wiec sie starsznie boje !! moze wiecie jaki jest stopien zakazenia dziecka tym swinstwem !!! PROSZE O ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Gratulacje dla nowej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila111... ja tez bede miala cc i tez mam pozytywny wynik na paciorkowca najwazniejsze zebys miala ten dokument w szpitalu poinformowala o tym fakcie i przy porodzie podadza Ci antybiotyk wieksze prawdopodobienstwo zarazenia malenstwa jest przy porodzie naturalnym niz cc.... ----- Alicja moje najszczersze gratulacje i ucalowania dla Marcelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Tak mi nagadałyście ze zadzwonilam do gin i kazala przyjechac:P wypisala zwolnienie do soboty, zbadala dopochwowo i skasowala 20zł ;} no plus dojazd bo mam 15km... Wracam ze zwolnieniem podczytuje was a tu widzę alicja urodzila!! Moje gratulacje kochana :D Widzę ze nie czekacie na mnie tylko ruszylyscie dalej :D hehe Józka to faktycznie straszne ze zarazili jakims swinstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a jesli chodzi o paciorkowca to nie mam pojęcia więc nie pomogę. Na szczescie mam ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Jozka, współczuję bardzo, pewnie okropnie w tym szpitalu? W jaki sposób dzidziuś zarażą się gronkowcem? Alicja! Gratulacje, wspaniałe wiadomości, jak nabierzesz sił to odezwij się. Marcel - bardzo ładne imie! Anulka a ile kg Ty przytyłaś w ciąży? Helenka, jeszcze zrzucisz kg, jak Ci mały zaczął dawać w kość to kilka takich dni i nocy bez snu i zaraz biedna wychudniesz z braku snu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja gratulację! :) Ja dziś uprałam w loveli już ciuszków część to poprasuję i złoże w pudło aby do poukładania bd w szafce. Dziś niedaleko naszej miejscowości był wypadek ;/ jakiś gnój wymusił pierwszeństwo i zginęła matka 26 letnia a z tyłu dziecko małe 6 msc z nią jechało i w szpitalu leży:( Takie nie sprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkkkkk
ale sie dzieje tu! Miska mi sie wydaje ze nie mozesz wziac macierzyńskiego bo jeszcze nawet matka nie jestes AnulkaHanulka dobrze ze jestes w dobrych rekach:) Alicja gratulacje:) spory Marcelek:) jozka mam nadzieje ze juz ok jest skad sie wzielo to dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylku można wziac na 2 tyg przed terminiem :) Ale juz temat nieaktualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) A ja znowu musiałam nadrobić kilka dobrych stron :) Alicja - gratulacje :) Wymiary Marcelka idealne :) Czekamy na dalsze wieści. Miśka - super, że załatwiłaś te L4, bo po co miałabyś poświęcać swój macierzyński jeszcze na czas oczekiwania :) Kibicuję dalej ;) Nala - czytałam, że jesteś ze śląska, a gdzie zamierzasz rodzić ?? Co do kremów, to też od 4 miesiąca używam elancyl, smaruję tylko raz dziennie, ale póki co jest ok więc nie mogę narzekać. A może to geny faktycznie :) Ja już też nie umiem się doczekać przyjścia na świat maleństwa, tak naprawdę chciałabym urodzić w terminie czyli w okolicy połowy kwietnia :) Dziś do południa była taka pogoda, że zniechęcała mnie do jakiegokolwiek działania :) Plany sprzątania były, ale się zmyły :) Może jutro troszkę nadrobię :) Dziś już jesteśmy po obiadokolacji..trzeba troszkę poleniuszkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Alicja gratuluję :) U mnie dzis kolezanka byla nie widziała z tydzień może dwa i stwierdzila ze brzuch mi opadl i niby nisko jest ja w sumie nie zwrocilam na to uwagi ale jak tak patrzę w lustrze to faktycznie jakby niżej byl jutro mam wizytę u lekarza to pewnie mi powie co i jak .wynik moczu odebralam i jest ok po tym antybiotyku Miska dobrze ze zwolnienie Ci jednak przedluzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zdrzemnelam masakra któraś tez pisała o nieustannym zmeczeniu dziewczyny ja tylko jem dzis i śpię porażka totalna, fajnie zalatwilas miska a powiedz mowila ci cos o szyjce bądź cokolwiek? Kurde tak bardzo brakuje mi ruc*******a juz chce latać wokół mojego malucha ;-) jestem zła ze tak nastraszyli anulke Hanulke bo kurde 2500 to przecież nie jest złe nie każde dziecko musi ważyć 4 kg a do 3 jeszcze dobije pewnie... Moja kol urodziła ostatnio wczesniej 1600 kg i wszystko jest ok fakt mniejsza jak rówieśnicy o polowe ale rozwija sie prawidłowo , ciekawe jak tam Domella i Zorro moze tez juz maja maluchy;-) Domella na pewno . Kochane co wy na to aby założyć sobie jakiegoś maila wspólnego gdzie moznabylby wysyła fotki naszych pociech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja - gratuluje :) anulka hanulka - nie smuc sie dzidzia nie jest az taka malutka no i fakt ze jestes w szpitalu pod dobra opieka tez m znaczenie - spokojnie czekaj az Ci dziecko podtucza:) miska - dobrze ze wzielas l4 od gin, mnie ktos ostatnio wmawial ze nie mozna wystawic zwolnienia dalej niz termin na karcie ciazy nie chcialo mi sie wierzyc i widac mialam racje:) jozka - szlag moze trafic jak sie slyszy o takich rzeczach, moja kumpela ostatnio mi mowila ze mam w szpitalu uwazac na maluszka szczegollnie i na siebie tez bo latwo mozna gronkowaca zalapac - ja do niej ze niemozliwe bo to przeciez szpital - a jednak miala racje helenko - moze wroci ten dzien matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Mysia - a cos sie dawiadywalas wiecej na temat wyniku dodatniego na paciorkowca ?? jakie jest prawdopodobienstwo zarazenia itd bo ja tak sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepow - smarowalam sie balsamami firmy palmers teraz sie skonczyly to kupila z lirene bede mama i smaruje staram sie codziennie ale roznie bywa i coz odpokac rozstepow zwiazanych z ciaza brak - nie wiem czy jakbym sie nie smarowala nie byloby tak samo ale smaruje zeby potem sobie nie wyrzucac ze moglam smarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 39tyg przytyłam 9 kg jak do tej pory. Dostaje do picia Medargin nie dobre to ale musze bo to niby dzidziusia tuczy ;-) dzieki dziewczyny za wsparcie. Wiem ze jestem pod dobra opieka wiec musze tu wytrzymac. Alicja serdeczne gratulacje. ;-) buziaki dla Ciebie i dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP tez brakuje mi ruchu szlag mnie trafia od tego siedzenia lezenia odpoczywania - a jak juz sie za cos wezme to szlag mnie trafia bo nie mam sily albo brzuch przeszkadza albo puchne...bleeee znowu sama siedze w domu bo m se pojechal na mecz i wroci pozno eh...zawsze jak jezdzil na mecz przed ciaza zabieralam sie z nim i umawialam sie na piwko z kolezanka ktorej m tez jest kibicem mialysmy spokoj:)...eh dawne dobre czasy a teraz siedze na kanapie z girami do gory i wcinam juniorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 tak szyjki juz nie ma a rozwarcie jak było na 2cm tak jest nic się nie rusza... Powiedziała, że mam ten brzuch juz prawie miedzy kolanami i wiecie tak się czuje że ledwo chodzę jużczuje sie taka ogolnie zmeczona, to chyba nawet nie chec zobaczenia dzieciaczka tak mnie cisnie zeby urodzić tylko odpocząć już, zacząć ten nowy etap hehe :) ___ jeśli chodzi o poczye to jestem jak najbardziej za:) ___ a teraz slowo odemnie kochane mam ostatnio jakiegos pecha, drzwi do kabiny kosztuja 300zl ;/ a pomieszkamy tu rok i co kupic nie kupic ;/ i tak kabina juz sie sypie. ale jak tak bez drzwi a w inna inwestować bez sensu a specjalnie ja kupilam rok temu ze jak bedzie dzidzia to gleboki brodzik i korek click clack zeby sie kapala...;/ dopiero zepsulo sie zelazko ktore juz kupilam. Teraz nawala mi laptop i trzeba bedzie kupic nowy a do tego maz robil przeglad auta i okazalo sie ze jest rzeczy do zrobienia za 3 tys ;/ Nie wiem czy robic czy wymieniac ile mozna naraz :( A tu remont domu Juz nie wiem co myslec, z jednej strony chcialabym wszystko porządnie a z drugiej tanszym kosztem jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Agu mam tak samo okna do mycia na klatce schodowej i porzadki w dwoch szafkach mi zostaly ale chce mi sie i nie, brzuch przeszkadza ani sei schylic ani co, jak kucne to nogi jakby mi peknac zaraz mialy paluchow nie czuje wszystko przeszkadza jak BALON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila.... jak sie zapytal gina kazal mi sie tym nie przejmowac powiedzial, ze dadza antybiotyk i bedzie dobrze, ale ja tak samo jak Ty sie tym martwie i mysle co to.bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja uważam, że na rozstępy jak ktoś ma tendencję to nic nie pomoże. Ja od 2. miesiąca smarowałam najpier Palmersem 3 razy dziennie codziennie (nigdy nie zdażyło mi się zapomnieć!) ok 7. miesiąca zaczęły mi się pojawiać rozstępy na brzuchu. Potem zmieniłam na Ziajke MamaMia i też smaruję 3-4 razy dziennie i nadal są i pojawiają się nowe więc moim zdaniem to na rozstępy nie ma mądrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×