Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Zaba90:) Natalia powodenia oby szybko poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem przyszla mamo ja tez przez cala ciaze mam duze uplawy ale to chyba nie ma zwiazku z czopem przynjamniej tak mi sie wydaje;) Kasia 06 dzis jest Twoj termin jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Przyszlamamokwietniowa mi przy pierwszym dziecku czop nie odszedl chyba ze na sali porodowej ale tego nie widzialam. u mnie bylo tak dwa dni przed terminem odeszly mi wody pojechalam do szpitala i po kilku godzinach urodzilam .teraz od kilku dni zauwazylam u mnie coraz więcej wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) melduje sie w dwupaku i oficjalnie obalam mit - mycie okien nie przyspiesza porodu, wieszanie firanek również:( obudziłam sie dzis o 4 rano i nie spalam do 9 i potem mala drzemka do 10:30 swietnie nie nawidze takich dni:( Mp - moj m tez jak gdzies ma isc to jedzie:) i jak slysze od niego propozycje spaceru to czym predzej wiaze trampki bo wiem ze taka sytuacja sie szybko n ie powtórzy;) oj grilunia bym zjadla...raczej w tym sezonie se nie pojem takiego mieska... natalnia cudownie badz silna niedlugo bedzie dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Natalio - dawaj, spinaj się i może już dziś dołączysz do mam już rozpakowanych. Powodzonka. Późna mamo kwietniowa - to chyba nie ma reguły. Możesz tylko przypadkiem nie zauważyć kiedy odejdzie Ci czop. ------------------------ A teraz do mam co już urodziły. Wiecie - juz dziś nie daję rady. Jestem załamana. Mała cały czas wisi na cycu. Zdarza jej się przespać godzinkę, góra półtora. W nocy góra dwie. A najczęściej to odłożę ją a po 10 min znowu płacze. Moje cycki są już tak bolesne a brodawki wręcz bezbarwne - od Niuni śliny. Nawet na rękach - ale bez cyca- nie chce spać. Dokarmiam ją tak co 1,5 dnia. Tzn. w jeden dzień rano a w drugi na wieczór. Ale mleko modyfikowane też jej nie uspakaja na długo (góra 2 godz). Jestem zmęczona, boję się Małej dawać cyca bo bolą. A tu jeszcze druga córka i dom na głowie. Dobrze, że mój mi dużo pomaga. Ale wiadomo - ja też potrzebuję czasu choćby dla siębie - wykapać się. Czy macie jakieś porady na taki stan rzeczy? Bo ja już myślę, żeby w ogóle przejść na mleko modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorro nie dawaj mm, sprobuj uspic ją suszarka. Moj zasypia w 10min, strumien ciepla kieruje na brzuch i dodatkowo go masuje, bo go czesto boli Helenka A i tez mam obolale cyce:-( wierci sie i ciagnie jak ssie ale nie poddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro biedactwo nie wiem co ci doradzic, a mleko czujesz ze w piersiach jest czy raczej mało. Wiem ze to wykańczające ale jeszcze troche powalcz zanim przejdziesz na modyfikowane bo skoro piszesz ze po butli tez nie chciała zasnąc to moze nie z winy ze sie nie najada tylko kolki ma.Mój mały jak zje za duzo to tez nie moze zasnąć bo go brzuszek boli wtedy długo do odbicia na ramieniu go nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Spróbuję dzisiaj tej suszarki. I jeszcze jedno - moja mała często śpi tak niespokojnie: wierci się, rzuca, przestrasza się, popłakuje. Mało kiedy zasypia takim normalnym snem. Przez co cała rodzina chodzi na paluszkach. Macie jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
A ja oglądam tlc i się wzruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
alicja- po 2 godzinnym maratonie zostają mi istne flaki. A jak prześpi (jakimś szczęściem) ze 2 godzinki to mam nawał. A też się tak strasznie pocicie w nocy? Ja trzy razy przebieram koszulę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki które mają male dzieci polecały mi na kolki takie krople infacol, ja jeszcze na szczescie nie testowałam ale mówią ze skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak poce sie jak szczur dzis tez obudziłam sie cała zalana łózko mokre,pościel mokra. A skoro piszesz ze nawet jak spi jest niespokojna to wygląda na kolki,mój mały własnie jak mu sie nie chce odbic to nawet jak zasnie to sie wierci i stęka. Na brzuszek dobrze jest tez taka gimnastyka nóżki do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Zorro ja pamietam jak moj synek byl malutki i tez bardzo czesto jadl slyszalam wtedy teksty typu masz za malo pokarmu i się nie najada a to nie prawda bo przecież nasz pokarm to takze picie jak ssie krótko tzn ze pic chce a dłużej to jesc moj nie chcial mm mial alergie zmienialam mleka smoczki od butelek ale nic to nie dalo może za cieplo ubierasz? mozesz wodę podawac z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolki to dopiero od 3tyg. Kropelki dopiero mozna dawac po 28dni zycia. Przetetstowalam juz wszystko. Mojemu pomaga tylko bobotic, suszara i masaze, kazde dziecko inaczej reaguje U nas tez sen nie spokojny, ale to przez gazy ktore malemu sie zbieraja a nie zawsze umie puscic baka. Nie placze cale szczescie przy tym bo przy kolkach to placz byl nieustajacy przez kilka godzin, to nawet nie byl placz tylko wrzask. Podnoszenie nagle raczek do gory w snie to odr****moro, wszystkie noworodki tak maja helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie już rozpakowane. Jak z tym powrotem do wagi sprzed ciąży jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej Dziewczyny, podczytuję Was cały czas,ale nawet siły nie mam żeby coś napisać. Wiktorowianka a w którym szpitalu ktg nie chcieli Ci zrobić? Pytam bo dzis w nocy koleżanka po odejściu wód i z 3 cm rozwarcia przyjechała na Brochów i nie przyjęli jej, bo nie było miejsc. W końcu na Borowskuej urodziła. Wybaczcie " nie Wrocławianki" że zaśmiecam post,ale u nas to gorący temat:) Mamuśki współczuje Wam tego widzenia u chcą, przeraża mnie to jak czytam. Mój synek spał po 5 godzin i sama go budziłam na karmienie, chwilami jakby dziecka nie było. Jak teraz moja córa tak da popalić to ja nie wiem jak starszym sie zajmę:( Suszarka to dobry pomysł, ja mamściągnięta taką muzykę relaksacyjną i akwarium Fisherprice z takim szumem. Co do kolek to Saab Simplex, niemieckie krople sa najmocniejsze. Jak macie kogoś kto jeździ do Niemiec to niech Wam kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaOlcia bobotic to wlasnie Polski odpowiednik Sab :-) W sklep play mozna sciagnac aplikacje usypiacz, jest tam suszarka odkurzacz itp. Moj tez na to reaguje Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Helenka a on jest tak samo mocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) u nas ładna pogoda ale cos ja sie zle czuje wiec nigdzie nie wychodze.' zorro widzisz z tym poceniem sie mam to samo mokra dosłownie mokra sie budze sciagam koszule spie na staniku i majtkach :( a i tak cała zlana potem do nastepnego karmienia sie budze...dlatego juz powoli tez wysiadam meczy mnie to. a jesli chodzi o karmienie to moja znów przespi te 3 nawet 4 h ale słabo ciagnie mlesio nie wiem tak naprawde ile wypija :( i tym sie martwie meczy sie szybko ale to jest spowodowane ta wada serca ze sie tak meczy :( zaczyna sie krecic troszke teraz wiec zaraz bedzie chciała cysia pewnie.. aaa zaczynam ja przyzwyczajac do spania na brzuszku jak narazie ładnie spi nie protestowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak mocny to nie jest bo na forach czytalam zeby wiecej dawac niz w ulotce i tak tez robie Ciekawe o co chodzi z tym poceniem bo mam tak samo, do tego wszedze to mleko:-D czasami jestem tak zaspana ze zapominam wkladki po karmieniu wlozyc, albo biustonosz mi sie rozpina bo tak schudlam i tryska ono wszedzie Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) u nas dziś cieplutko we Wrocławiu.Byliśmy na spacerku godzinnym zjedliśmy obiadek i czekamy na ból:D Mamoolcia odmówiona mi na Brochowie. "bo oni nie robią ot tak sobie ktg" jakbym im naściemniała że mnie coś boli to pewnie by zrobili.Na borowskiej nie było żadnego problemu. A powiedz mi jak Twoja koleżanka?czy zadowolona z Borowskiej czy dostała znieczulenie?Ja byłam dziś zwiedzać kliniki. Tylko nie wiem co ze znieczuleniem tam bo babka na izbie nie była pewna. Może ktoś wie? Natalia zazdroszczę:)daj znać jak się wypakujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostała znieczilenia, bo nie chciała podobno. Wiem, że szybko bardzo poszło. Z tym Brochowem to masakra:( Ja jeszcze jutro i we wtorek będę tulić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie dobre chociaż wolała bym już urodzić... Ja się boję tylko o małą żeby jej nie przenosić. Dziś fajna data bo 6. Ja lubię liczbę 6 i 6 się rodziłam i brałam ślub tylko w innych msc. Moja mama mówi, że może mała czeka na 12 kwietnia bo wtedy ma urodziny i z okazji babci urodzin wyjdzie. Jutro mam iść do gin na badanie jak się nie zacznie i powie mi co dalej mam robić. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane i ja sie melduje po obiadku:)bylam tez na spacerku, wypilam herbatke z lisci malin no i poskakalam na pilce hehe niech sie tam cos rusza bo jutro termin:) Kasiu moze rezczywiscie mala chce zrobic prezent hehe, moj tesciu ma ur 11stego pewnie tez by sie cieszył z prezentu hehe ale ja tak nie chce hehe:)) Wiktorowianko wlasnie myslalam o Tobie jak tam bo sie nie odzywalas od rana:) Mamaolcia paranoja z Brochowem ale powiem Wam ze to dziwna bo moja lekarka mowila ze jak juz jest rozwarcie to musza Cie przyjac i zbey nalegac bo to juz jest zagrozenie zycia wiec nie wiem jak oni to traktuja...!!;/;/;/ ale kpina totalna... w tamtym roku kamienskiego bylo zamkniete i jakos brochow dawal rade obslugiwac moje kolezanki rodzily i nikogo nie odsyłali nigdzie, zeby jeszcze sie tym stresować pfff!! zlosc mnie bierze na sama mysl, nawet nie mowie rodzince ze moga byc takie problemy bo nie uwierza a beda sie martwic dodatkowo... U mnie juz sie rozbijaja telefony choc 1 dzien zostal do terminu takze jaja... Dziewczyny to niezle jaja z tym poceniem i tryskajacym mlekiem hehe, mam nadzieje ze niedlugo przejdzie ten nieprzyjemny okres i macierzynstwo bedzie coraz to piekniejsze. Z cesara to jest super ze tak jak mamaolcia wie na pewno ze we wtorek bedzie juz tulila mala a u nas to jedna wielka niewiadoma buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja tez po obiadku i po przytulankach i teraz wysyłamy na lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mówi o ja cesarka i w ogóle a ja tak myślę mniejszy ból raz dwa i dzidzia jest zszywają i po sprawie.. bez jakiegoś większego stresu tak mi się wydaje a tu nie zna się dnia ani godziny i przebiegu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Wam że teraz też zaczynam przez te cyrki ze szpitalami żałować że nie załatwiłam sobie cesarki. Teraz to już za późno we wt jak coś mam się kłaść:/ a ktoś wie jakie są właściwie wskazania do cesarki?oprócz masy powyżej 4,5kg i nie odwrócenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoriowianka idź do szpitala jak nadal nic i będą czekać jak będą robili Ci ktg zapytaj czy da się coś z tym zrobić.. u mnie tak działa koperta i masz złe ktg i Cie tego samego dnia tną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona a skąd jesteś?Im więcej czytam opini o szpitalach które mam do wyboru tym bardziej nic nie wiem:/ gdzie jechac:/ lepiej rodzic w miescie chyba gdzie ma sie do wyboru jeden szpital.To tak jak z lodami im więcej smaków tym ciężej się zdecydowac:/i wybrać mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×