Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
do zorro - może Mała ma taki duży odruch ssania i dlatego wisi na piersi. Mój Synek tak robił, pomógł smoczek dopiero, ale wiadomo pierś mamy najlepsza. Pzdr Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Wiktorowianka współczuję tych wyborów ja w moim mieście mam tylko jeden szpital w pełni wyposażony w opiekę nad maluchami nawet wczesniakami więc tego problemu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łódzkiego ale rodzę w mniejszym mieście gdyż mniejszy przemiał i duuużo lepsze warunki :) bardzo dobre porównanie z lodami!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odciagam pokarm laktatorem i podaje Ali z butelki wiem ze moze mam wiecej wtedy bawienia sie z tym niz danie piersi ale nie ukrywam ze jest mi tak wygodnie i wiem ile ona zje pewnie nie ktorzy moga sobi pomyslec ze wyrodna matka ale trudno taka objelismy strategie karmienia :-P i spi po okolo trzy godziny a dxisiaj w nocy spala cztery nawet tylko o polnocy byla aktywna godzine sie gapila to ja wybawilismy:-) Zorro nie wiem sprobuj laktatora zanim przejdziesz na puszke moze to cos da Dzisiaj bylismy na spacerze bo u nas lato dzisiaj :-) Tez jestem cala upocona w nocy ale w pologu to norma bo woda z nas schodzi ja mam jeszcze nogi opuchniete cale Wiktorowianka trzymam kciuki zreszta za Was wszystkie zeby juz bylo po :-) Nataliaa a Ty jak tam? Wiecie bardzo sie boje kolki ech a moja tez tak spi ze nie jest caly czas spokojna wydaje dziwne dzwieki przez sen:-) a o tych kroplach z niemiec tez slyszalam ze dobre sa ale dobrze ze napisalyscie o tym boboticu Powiedzcie mi kiedy kladlyscie swoje pociechy na brzuch od kiedy? Bo nie wiem czy juz mozna mala ma 11 dni i pepek odpadl juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja rozumiem zmęczenie, bóle itd. Ale nigdy nie zdecydowalabym sie na cesarskie bez żadnych wskazań. Ani dla dziecka ani dla matki nie jest to naturalny sposób porodu... Oczywiście są sytuacje, kiedy jest to jedyne albo po prostu lepsze wyjście sytuacji, kiedy są komplikacje, problemy ze zdrowiem mamy lub dziecka.. Jest tyle badań które wykazują wyższość naturalnego porodu nad cesarskin. Przede wszystkim jeśli chodzi o przyszłe zdrowie dziecka! Czy warto to robić dla własnej wygody i spokoju? Tak "na zyczenie"? Ja bym tego swojemu dziecku nie zrobiła. Zorro, niezle Ci mała daje podpalić z tym karmieniem, trzymam kciuki żeby sie to u Was szybko unormowalo;) Nala, nie miej wyrzutów ze karmisz butelka... Przecież odciaganie pokarmu laktatorem tez nie jest proste i przyjemne (przynajmniej moim zdaniem) ważne za dzidzia dostaje Twój pokarm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ale się napełnilam lodem . M zostawiłam żeby się napić z kolegami piwa bo on dzielnie ogląda ze mną różne seriale albo programy typu must be the miusic to niech posiedzi trochę w swym byłym środowisku :D ale z tym ktg i skierowaniem na cesarke za kopertę to bym nie wpadła. Ile w taką kopertę się wkłada? Biedronka ja też z łódzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Cesarza to operacja a nie poród. Tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
jedna z dziewczyn kiedyś pisała: "jakby cesarka była naturalnym wyjściem, to kobiety by się rodziły z zamkiem błyskawicznym na brzuchu" :) :) :) Tez mi sie wydaje ze to operacja ratująca zdrowie bądź życie dziecka/matki. Uważam natomiast, że koszmarem jest nie oferowanie znieczulenia! To powinien być absolutny standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
A w moim szpitalu mają tylko gaz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bird dzieki za slowa ktore napisalas wazne ze dostaje moje mleko U nas mowia na miescie ze tysiac kosztuje ale nie wiem nie orientowalam sie A znieczulenie powinno byc ogolnie dostepne no ale moze jak nasze dzieci beda rodzic to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Bird a ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mówią, że 500zł znajoma 4 dni czekała mąż się wkurzył bo ile można przenosić i jeszcze czekać w szpitalu i się spytał czy coś da się zrobić, żeby to przyspieszyć.. wrócił z kopertka i mieli dzidzie tego samego dnia :) ja rozumiem, że lepiej naturalnie ale jak się tydzień przenosi i jeszcze się czeka to już jest inne myślenie tak mi się wydaje ja też chcę naturalnie ale jak będę w podobnej sytuacji to pewno skorzystam z takiej opcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Biedronka jak my na szkole rodzenia zwiedziliśmy porodowke i położnappozwoliła jednemu panu wypróbować ten gaz to okazało się ze jest ostatni ustnik do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Bird a ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr... aż mnie CIARKI przechodzą wole nie myśleć! Motylek a gdzie rodzisz jak można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana - co u Ciebie? opuscilas nas juz dawno...;( zorro - moja mala tez teraz ciagle wisi na cycu, czasem tez wysiadam, ale coz...czasem jest lepiej czasem gorzej. W nocy tez co 2 h sie budzi. I jak ja karmie to zasypiamy razem bo juz nie daje rady;) co do pocenia to tez sie pocilam bardzo na poczatku, teraz mniej. Chodzi mi o polog. Jutro malutka moja ma miesiac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,a ja się melduję po grillu i drzemce oczywiście..bo mnie zmogło. Nataliaaa mam nadzieję że Ty już po i że wszystko poszło szybko i bez żadnych komplikacji! Dziewczyny już rozpakowane jak tak czytam o Waszych problemach to trochę się tego wszystkiego boję,ale z drugiej strony już bym chciała maleństwo. Zorro moja siostra miała podobne problemy,ona ogólnie wspomina pierwszy rok życia jako rok notorycznego zmęczenia.. MP88 już niedługo będziesz miała kompana do spacerów..a raczej kompankę i będziesz śmigać z wózkiem:-) Motylku ale mi zrobiłaś mega ochote na lody..!..chyba muszę m wysłać! Biedronka ja też rodzę w mniejszym mieście,ze względu na warunki właśnie no i mają tam znieczulenie co też uważam powinno być standardem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braklo a co najlepsze przy mnie byl zamawiany bo chyba zadna przede mna dawno sie nie upomniala o gaz rece mi wtedy opadly Fiona gratulacje z okazji pierwszego miesiaca!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Biedronka w belchatowie , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiderku ja tez chce grilla ;-) i truskawek zjadlabym ech moze w nastepnym sezonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaa
U mnie cicho.... Oxy nic nie zadzialalo. Jutro zobaczymy co dalej bedzie chociaz ixy spowodowalo kolejny centymetr rozwarcia i skrocenie szyjki wiec mam nadzieje ze teraz pojdzie samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja druga strona Łęczyca.. każdy mówi, żeby w Łodzi ale tam jest taki przemiał 30 na dwa dni a tam gdzie ja chcę to 30 tygodniowo więc wolę tą swoją opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala a takie pytanie co jadasz? Bo moje wyobrażenie jakieś jest wąskie z jedzonkiem przy karmieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natalia a ja już myślałam że jesteś po..to wytrzymaj jeszcze troszkę a może coś się jednak ruszy,jutro to już na pewno będziesz z dzidzią. Nala smakołyki z grilla to jeszcze pojesz..na wakacje myślę na pewno,a może truskawki też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Biedronka ja planowalam odciagac pokarm i podawać z butelki tylko nie wiem czy mi wyjdzie a karmic planuje napewno do pół roku a później się zobaczy przy pierwszym dziecku tez planowalam do pół roku a wyszlo prawie dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja uważam, że kobieta powinna mieć możliwość wyboru porodu. Cesarka na życzenie to nie zawsze wiąże sie z wygodą i tym, że jakaś pani zapłaci za poród w prywatnej klinice kupę kasy. Wskazaniem może być np.strach przed porodem naturalnym, bardzo niski próg bólu czy nawet wada wzroku. Ja miałąm straszny pierwszy poród, nie będę Wam dokładnie opisywać, ale prawie pożegnałam się z tym światem razem z moim dzieckiem. Potem walka o życie małego i moja depresja leczona u psychiatry. Owszem ta ciąża przebiega ksiązkowo i teoretycznie mogłabym rodzić naturalnie, ale nie chce. Mam już bliznę na brzuchu i nie chce mieć jeszcze pociętego krocza. Nie życzę najgorszemu wrogowi tego co przeszłam W takim wypadku nie widzę żadnej innej opcji porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×