Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
MP ja piorę co drugi dzien 2 pralki, przy czym naszych rzeczy nie mam kiedy wstawic a co tu mowic o czyms takim jak posciel, anwet nie ma gdzie suszyc... ___ Mała była z nami w markecie na szybkie zakupy jak miala 5 tyg, moze szybko no ale tak wyszlo.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nala ja uzywam pampersów, jestesmy jeszcze na jedynkach. Jej zadne nie uczuluja na szczescie... Moja mala przybrala w 5 tyg. z 3056 na 4080, tez mialam ten problem ze sie nie najadala zrezygnowalam z cyca, teraz prawie nie mam mleka leci tyle ze co drugi dzien musze jej dac bo mnie troszke bolą, ale to tak 3-4 minuty possie i koniec, w sumie dla uspokojenia... Ale nie wiem czy to byla dobra decyzja, bo po dwoch tygodniach jedzenia bebilonu wyszla ta skaza, pepti jej nie sluzy nie wiem co robiv, nie mam jej co dawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kwiecień
miska kobieto wez ty sie w garsc nikt nie mowil ze bedzie łatwo pieknie i przyjemnie dziecko zmienia zycie nieodwracalnie czasem ciezko sie przestawic z zycia jakie bylo do tej pory bez takich obowiazkow beztroskiego ale trzeba nie mozna miec dosc bo to twoje dziecko i ty musisz to zniesc ciesz sie ze idziesz na ta komunie i bedziesz miec ta chwile dla siebie oczywiscie ze to jest sluszne by mama zostala z małą . co do skazy to nie mam pojecia ja daje bebiko i jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka kurcze nie wiem co ci napisać, ja podobnie jak fiona nie moge narezkac naprawde. Musisz szukac jakis rozwiazan, rzeczy ktore ja moga uspokoic, a jakie mleko powinien ci powiedziec pediatra, moze zmien lekarza, albo idz do innego jeszcze zapytac, moja tez miewa wysypkę, ale nie na całej twarzy, tylko bardziej na skroniach i szyjce, niby alergia ale nie ma tego cały czas, pojawia sie i znika. Silna masz byc, bo tak jak juz setki z nas pisało ze dziecko wyczuwa zdenerowwanie mamy i tez tak reaguje, wiec sprobuj nie płakać tylko sie usmiechac nawet przez łzy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym ze dziecku nie musi sie odbijac po piersi to pierwsze słysze wam powiem, ale ja i tak odbijam :) bardzo zadko sie jej nie odbija hehe ... A wczoraj ktos mnie zaczepił ze znjomych z pytaniem czemu nie mam czerownej kokardy przy wozku? przeczesąłam wujka google bo sobie mysle " o co chodzi" ... a tu jakies przesądy znowu ... ble ble ble ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! I mnie dziś załapał "dół". Mała nie spała od 5.00 do 13.00 kiedy przyjechał mój i zabrał małą na spacer. A ja zrobienie obiadku, córka starsza przyprowadziła koleżankę i nawet nie mam jak się położyć. To, że Mała dała mi dziś w kość to nie wszystko. Maj dla nas jest nerwowy. Mamy dużo rzeczy do pozalatwiania, mój w pracy, jeszcze w rodzinie mamy problem, starsza córka na koniec maja ma Komunię... I dziś mnie dopadło. Też nie mam co ubrać. Choć zostało mi tylko 3 kg to w swoje ciuchy się nie mieszczę. Nie mam ani czasu, ani chęci pochodzić po sklepach. Kończę bo słyszę, że mój wraca z Małą ze spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
Moj,tak,jak,corka,osypalo,go,po,calosci,ale,to,potowki,mimo,ze,goraco,nie,mam,w,domu,lekko,go,ubieram,zero,czapek,a,cala,glowke,mial,zsypana,corka,dokladnie,tak,samo,czasem,to,mialam,watpliwosci,jem,wszystko,uwazam,ze,zwiazek,z,jedzeniem,moim,i,kolkami,to,zabobony.. a,potowki,pojawiaja,sie,i,po,kilku,tyg.znikaja,a,wiem,ze,lekarze,szybko,orzekaja,alergie,Miska,moze,Twoja,tez,wcale,nie,ma,alergii,moze,z,glodu,w,koncu,placze,jeden,dzien,niespania,to,moze,skok,rozwojowy,ale,codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka mala kokardke czerwono niewidoczna...zrobilam dla swietego spokoju bo babcia mi glowe suszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
Na kwiecien, ja pisalam kiedys, ze lubie Twoje wpisy dalekie od przewrazliwienia, ale jesli zagladamy na forum zeby sie podbudowac, przeczytac czarno na bialym, ze inne kobitki tez sie bujaja z takimi problemami jak my to Miska, tez tego potrzebuje, ma prawo czuc sie zdolowana, ja po jednym dniu jak moj Olivier nie spi i ryczy to nerwy mam w strzepach a co dopiero po kilku dniach, od razu bym do psychiatry po antydepresanty sie zapisala, Ty chcialas chyba terapie wstrzasowa jej zaaplikowac...daj spokoj przeciez nie myslisz, ze tu chodzi o beztroskie zycie sprzed ciazy... chociaz dla mnie to teraz beztrosko bo do pracy nie chodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Kurcze mój klusek dostał jakiejś strasznej wysypki na twarzy.Dwóch lekarzy powiedziało że to coś adaptacyjnego że nie alergia.Ja się boję żeby to nie był trądzik niemowlęcy:/ Wasze mają gładkie twarze?Mój taki biedny wysypany. U mnie nadciągnęło wsparcie przyjechała mama tak więc pomaga mi w sprzątaniu gotowaniu.Mój m musi siedzieć teraz długo w pracy nie dość że urlopu nie mógł wziąć tyle ile planowaliśmy czyli 2 tyg a zaledwie tydzień to jeszcze teraz siedzi do 18-20 masakra:/ gdyby nie mama nawet nie miałabym do kogo gęby otworzyć bo nie mogę z Wiktorem do ludzi wychodzić z uwagi na ciągłe ryzko infekcji. Co do wychodzenia do sklepu to tak się zastanawiam jak to ze szczepieniami jest.Może lepiej czekać tak z 2 miesiące.My nigdzie z nim nie chodzimy.Planujemy najwcześniej w czerwcu z nim gdzieś pójść do ludzi.Oczywiście jak będzie w pełni zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Miśka nie dołuj sie kochana, wiem łatwo mi powiedzieć ale ja też miewam czasem takie dni ze mam wszytskiego serdecznie dosyć, i to moja mala nie ryczy caly dzień tylko czasem ma takie dni...tfu tfu. I nie martw sie nie jestes sama ja tez nie mam czasu na nic, dom nieogarniety a o sobie to juz wogole nie mowie. Mam taka ochote sie wyrwac na jakies zakupy zeby wkoncu o siebie zadbać, wogole martwie sie bo juz cos mi waga nie spada....:( nie wiem czemu? Dzis np wogole mi nie chce spać w dzień, spała moze lacznie 2,5h oczywiscie nie ciągiem. W nocy tez jakos spala po 2h tylko, raz nawet tylko poltora godziny...nie wiem od czego to zalezy ze czasem dziecko dluzej spi a czasem nie... Moja pomimo tego ze nie spi jest dzis w miare grzeczna tylko czasem sobie pokwęka no ale nie zmienia to faktu ze musze ciagle kolo niej byc i nie jestes w stanie nic zrobić w domu. Ale tez potrafi mieć gorsze dni gdzie drze sie i nikt nie potrafi jej uspokoić a juz nie mowie o uspaniu. Pytalam was wczesniej czy wasze maluchy poytrafia same usypiać jak polozycie je do lozeczka lub wozka? bo moja bez lulania nie da rady...;/ chyba nauczylismy ja a teraz robi sie wszystki byleby dziecko nie plakalo i bylo spokojne. Moja mala chyba powoli załapuje smoka, czasem ma tylko problem bo chwyta go pod jezykiem i sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka jak ja Cię rozumiem! mam tak samo nie mam kiedy iść sie wysikać nawet momentami teraz m jest z Małą to mam chwilę dla siebie a tak to masakra... też ma ten trądzik chyba bo ma krostki na brodzie z biała końcówką ja dawałam jej wcześniej na noc ten Bebilon Pepti i i od niedzieli mamy problem z kupką nie może zrobić biedna raz jej się udało na 48 h ale płakała strasznie przy tym to cholerstwo chyba jej zatkało nie wiem bo dzisiaj mijaja kolejne 48 h i kupki znowu nie ma i dzisiaj damy jej czopek bo jak pierdzi dzisiaj to potem jest płacz pół godziny tak ją boli :( kolka się uspokoiła albo ja już z nerwów myliłam ją z płaczem bo ją bolało nie wiem wiem tylko że kolorowo nie jest i jak myślę o nocy to mi nie dobrze jest jeszcze dwie zostały i m będzie bo tak to robi na noc tamtą była ze mną mama to było mi raźniej a dzisiaj jestem sama ech ciężko mi powiem Wam cholernie i już sama nie wiem czy nadaję się na matkę czy nie bo nerwy już tracę :( w sklepie z nią jeszcze nie byliśmy czekamy aż skończy 2 miesiące tak nam pediatra doradziła i czekamy a we wtorek idziemy się szczepić podstawowymi plus rotawirus MP zależy jaki ma dzień czasami jak ją położe to zaśnie sama a czasami muszę ją tak mocno uśpić i odłożyć dzisiaj był mały cyrk na spacerze pierwszy raz płakała i musiałyśmy wracać do domu i załapała smoczka już go chce nie wiem czy dobrze ale jest spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Miska szkoda mi Ciebie, bo ja tez nie mam co narzekać. Mała śpi mi po3 godziny, jest bardzo grzeczna, prawie nie płacze. Niestety dzis strasznie ja wysypalo:( Chciałam być eko i uciekłam sama chlebek- polecam jest świetny, super zdrowy.Mi poleciła lekarka na zawarcia, swietnie działa. http://www.jadlonomia.com/2013/04/chleb-zmieniajacy-zycie.html Niestety tylko dla mam karmiących mlekiem modyfikowanym:( bo zawiera orzechy, No i własnie przez te orzechy wylądowałam z Emilka u lekarza:( Tak sie cieszyłam, że wszystko mogę jeść a tu kicha:( Moje dzis kończy miesiąc, przybrała 800grAm na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tez wpadam na szybko korzystam ze młoda lula lekko bo lekko co jakis czas steka ale jakos spi. ja wam powiem ze nie moge powiedziec ze mam cieżko ale tez nie mam az tak zle. czasami mała daje mi w kosc jak juz pisałam czasem powiem czego sie drzesz :( ale po chwili juz ja tule do serca sa dni ze jest aniołkiem ładni spi jest grzeczna a nie raz nie ma sie kiedy wysikac co chwile steka :( najgorsze jest to ze nie mam czasu dla starszej nie raz co mi sie uda ululac Hanie to starsza do niej podchodzi pocałuje i sie rozbudza a mnie szlak trafia a przeciez wiem ze nie chciała ehhhh miska tak mi przykro jak to czytałam kazda z nas ma złe dni u jednej jest tych dni wiecej u innych mniej ale jestes silna babka dasz rade kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
Mamaolcia a co sie dzialo z Emilka? ja wlasnie ze slodyczy przerzucilam sie na M&Msy i kupuje paczke dziennie... Dziewczyny ja dzis kombinuje zeby moze pranie zrobic ale nawet z dwojki dzieci nie mam pelnej pralki od kilku dni i tak sie zastanawiam co Wy tak pierzecie? moze moja pralka wieksza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja niestety znów mam zapalenie piersi tylko tym razem lewej i najprawdopodobniej od popękanej brodawki :( Masakra bo obie rzeczy na jednej piersi i okropnie boli a muszę odciągać. Tym razem bez antybiotyku bo nie miałam wysokiej goraczki i szkoda mi było zeby mała znów dostała z moim mlekiem. CZY WASZE MALUSZKI MAJĄ ŚLAD PO SZCZEPIONCE NA GRUŹLICĘ???? moja ma tylko kropkę po igle i nic wiecej a mówiła doktor że ma być krosta i pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kwiecien ja wiem ze ty salowa jestes.zadna praca nke hanbi,ale nie sraj juz z tym wyksztalceniem medycznym:-)jabys je miala i maz tez jak to sie chwalisz,to nie musialabys zalatwiac sobie w prywaynej klinice cc.po prostu koledzy po fachu zrobikiby to nieodplatnie w ramach przyslugi kolezenskiej. ja siem ze jedno mowia do ogolu(ze sn lepsze)a drugie robia.ale w swoim srodowisku robia chociazby te cc bez zbednego zalatwiania i latania.a ty taka uczona,ze znajomosciamy w srodowisku a musialas latac i szukac.hehe a ta masc na bol d u p y stosowalas u siebie salowo?po tym jak ktos ci d**e przeoral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba miałam ten kryzys laktacyjny pod koniec trzeciego tygodnia, ale minęło i teraz mleczko jest w piersiach pomimo tego że nie są jakoś specjalnie twarde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wez sie biedaczko zamknij tak mi cię żal dostałaś już becikowe ? zaszalałaś na zakupach? czy stary przechlał? kup sobie tą maść na ból d**y serio myślę że ci może pomóc ..czemu się mnie czepiasz wiem zazdrościsz bo masz męża prostaka co po ryju ci daje teraz dzieciaka pewnie mieszkacie z rodzicami i tworzycie piękną patologiczną familię żal dziecka ze wyrośnie w takim fałszu i obłudzie ,tylko patrzeć jak kolejne bedzie i w kolejce do mopsu cię widzę kuchto.. masz racje jest niesprawiedliwosc na tym swiecie ze jeden jest bogaty i na wszystko go stac( ta kasa na cc to dla mnie nic zapłaciłabym gdybym nawet miała takie znajomości o których chrzanisz.. ) a drugi jak ty klepie biedę od pierwszego do pierwszego trzeba sobie było znalesc faceta z kasą to byś nie miała gula a tak masz a mnie to jeb.. mam ubaw z ciebie nie dorastasz mi do pięt dziewczynko bo pewnie masz z 25 latek maks wieje wsią na kilometr ale ludzie sa prostakami jednak takimi jak ty moge cie zatrudnic chcesz u mnie sprzątac? daje 12zł/h na kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdybym była salową jak chrzanisz to nie stac by mnie było na cc w prywatnej renomowanej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s ja oddałam becikowe na cele charytatywne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miśce napisałam tak by wzieła sie w garsc kazdemu jest ciężko moje dziecko tez nie spi po nocach sa lepsze i gorsze dni, teraz jestem sama z synami do 20 maja ale wpada siostra z obiadem i pomocą wiec jest lżej , ogolnie Maciek jest grzeczny choc pokazuje charakterek , ale za to pierwszy syn był jak dziecko miśki na kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm...przepraszam chyba jestem z gorszej kategorii, bo moj tylko zarabia, a ja bezrobotna od stycznia tamtego roku...No coz. Szkoda, ze wyszla tutaj taka burzliwa dyskusja, ale na kwiecien chyba Cie poniosło i napisalas wiele slow dosc niemilych dla osob, ktore sa mniej sytuowane jak Ty. Oczywiscie, goscia rowniez nie bronie, bo takie sytuacje nie powinny miec miejsca. A jak ktos jest salowa, badz sprzataczka to jest gorszy? Albo sprzedaje na kasie w biedronce? Przykre. Zmieniajac temat...moja Wiki od wczoraj wiecej "gada" i nauczyla sie tak "ciumkac" jezyczkiem:) super smiesznie to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
hej dawno nie pisalam moj Kacperek tez daje popalic spi juz naprawde sporo mniej niz wczesniej i na gol placze tylko jak chce jesc ale ma tez takie napady ze tak zaczyna krzyczec i sie prezyc ze nic nie pomaga wtedy tylko samo musi przejsc. Na to trwa pare minutek i zaraz przechodzi ale za chwile znowu ma napad dajemy mu kropelki na wzdecia i biogaia tez daje i tez mam od wczoraj gorszy nastroj moj m zachwyca sie malym glownie jak spi bo wtedy robi slodkie minki a w nocy jak on nie daje rady fo uspic to mnie juz prosi o pomoc ogolnie troche zaczynam sie czuc mniej wazna i pominieta przy moj m sam mnie z siebie nie przytuli tylko sama musze sie do niego przytulic albo powiedziec zeby mnie przytulil dobra koniec tych zali bylam wczoraj u ginekologa. nie poszlam do tej co w ciazy do niej chodzilam. Poszlam do takiego co spodoal mi sie w szpit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
w szpitalu i nie zaluje nawet mniej zaplacilam bo tylko 80zl nie mogl znalezc mojego lewego jajnika bo byl schowany za jelitami szwy na macicy sa jeszcze a ona jeszcze calkiem sie nie obkurczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek, my z moim tez jakby sie oddalilismy:) ale mysle ze to normalne i potem wroci do normy. Szczerze, to nawet nie chce mi sie kochac...ale to ponoc dzialanie hormonow regulujacych laktacje. Kiedys moglabym codziennie, a teraz na sama mysl mi niedobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kwiecien troszke cie poniosło rozumiem mogłas sie wkurzyc to fakt ale to ze ktos gorzej sytuowany nie znaczy ze gorszy, jezeli cie stac zapałci 7 tysicy z cc to ok twoja sprawa nie musisz sie chwalic swoim bogactwem. ja pracuje na produkcji zywnosci wcale nie czuje sie gorsza choc nie zarabiam nie wiadomo jakich kokosów teraz mi wypłacaja 80% wynagrodzenia czyli dostaje 3 stówki mniej ale jakos wiarze koniec z koncwm i moze i licze sie z kazdym groszem jak ty to napisałas od pierwszego do pierwszego sie licze ale mam kochajaca sie rodzine i to jest dla mnie najeazniejsze. zbieram sie do tego kardilga z maął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×