Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość kafeteryjnyyyy

MISS CUPCAKE BABECZKARNIA jakie wasze wrażenia bo

Polecane posty

Gość gość kafeteryjnyyyy

Chciałam zapytać czy jest tu osoba, która była w cukierni Miss Cupcake? Uwielbiam wszystko co słodkie i rzadko co mi nie smakuje:D i stad ten temat, ponieważ nie spodziewałam się, że miejsce, gdzie są takie piękne babeczki mnie zawiedzie:( czytałam dużo opinii, w których każdy zachwalał jakie babeczki są pyszne i cudowne, więc postanowiłam to zweryfikować ii...zawiodłam się:( po pierwsze to wielkość babeczki w stosunku do ceny to jakaś porażka:/ albo powinna być większa albo kosztować 4zł, ale to jeszcze by uszło gdyby babeczki były dobre, niestety jadłam 4 i wszystkie były takie sobie, kremy okropne, no a spód jak to spód babeczkowy:/ w dodatku wchodzę do kawiarni w upalny dzień, 36 stopni na dworze, w lokalu trochę chłodniej, ale jednak uważam, ze w takie upały babeczki powinny stać w lodówce, a nie za szybka:? przecież to jakaś pomyłka!:/ już nie wiem czy babeczki są takie niedobre czy po prostu zepsuły się z powodu upałów:/ jestem zawiedziona wizytą w Miss Cupcake. Czy jest tu ktoś kto był i się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×