Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zenonblady

Empatia a nie rady

Polecane posty

Powoli wykańczam się jako samotny tata, mieszkam na wsi, nie jest tu za ciekawie z robotą, a wszyscy dają rady jak to powinienem funkcjonować, nie dochodzi do nich że mimo starań nie moge przejść pewnych okoliczności i cały czas tkwie w "ciemnej d***e"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwile_motyle
dobrymi radami jest pieklo wybrukowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenonie blady napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce wyjść na jakiegoś narzekacza. Ostatnio naprawde nic nie moge konkretnie zdziałać. Córa ma od września przedszkole ale musze mieć pobyt czasowy w miejscu gdzie mieszkamy(gmina wtedy sfinansuje) a właściciel ze względu na zaległości z czynszem nie chce nas zameldować. Ze względu na to że jestem sam nie moge podjąć pracy na zmiany (a taka jest AVON) i staram się żyć z dorywczej której nie ma za wiele bo nie jestem jedyny na wsi który robi "fuchy" ale jedyny który ma dziecko i nie zawsze mam co zrobić z małą. Powoli zbliża się zima a nie mam złamanego patyka na opał. Mieszkam tu trzy lata z czego półtorej roku sam z córą i nie chce zaczynać wszystkiego od nowa tylko chce w końcu stanąć na nogi a okoliczności naprawde nie są po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie na maila moze mam pomysl na twe klopoty aspoko.pl@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×