Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oceńcie które imię ładniejsze

Polecane posty

Gość gość

Witam, Wkrótce urodzi się nam córeczka. Mój mąż chciałby aby mała miała na imię Marysia a mnie podoba się Ania. Napiszcie proszę które z tych dwóch imion jest według was ładniejsze.Dodatkowo mąż twierdzi, że fajnie byłoby gdyby mała miała imię na M bo my też mamy imiona na M, ja mam Magdalena a mąż Maciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj pewnie dużo Ań siedzi, bo wiele Anek urodziło się w latach 80 i teraz same zostają matkami, wiec na pewno napiszą że Ania. Ja Ci powiem autorko, że ładniejsze jest Maria, chociaż obiektywnie rzecz biorąc Anna jest również ładnym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania. nie marysia beda sie smieli moje dorosle kolezanki marie mowia ze skrzywdzili ich rodzice imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzywdzili to chyba ciebie brakiem mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalaja mnie takie rodzinki, ktorych imiona zaczynaja sie na ta sama litere. Pewno tez podobnie sie ubieracie i nosicie takie same plecaczki haha Daj spokoj, wydoroslij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalaja mnie takie rodzinki, ktorych imiona zaczynaja sie na ta sama litere. Pewno tez podobnie sie ubieracie i nosicie takie same plecaczki haha Daj spokoj, wydoroslij! xxx nie masz się czego czepiac to sie czep starego kretynko. co cie to w ogole obchodzi?? sama wydroslij bo sie zachowujesz jakbys miala 15lat i srala na rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaLenka
Mój brat ma Michał, żona Madzia a synek Maciej ;) Też miało być na M. A może Misia (Michalnika) ? :) U mnie tym razem będzie Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam brata Michała :) poza tym Marysia bardziej mi się podoba od Michaliny, aczkolwiek najbardziej to Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYDOROŚLEJ na miłość boską, nie wydoroślij! Ania, bo nie lubię imienia Maria, jest tak jak Zofia. Pełna wersja jak dla starej babci, zdrobnienie jak dla dziecka w podstawówce, a dla młodej kobiety wersji nie ma. W jej pokoleniu to mało popularne imię - Ania najlepsze z tych dwóch. Byle nie Maja, Oliwia, Julia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Anna Maria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze wolalabym na rozowo srac niz miec rodzinke...Mapetow hahaha Moze jeszcze do tego kotek o imieniu Mruczus, krowka Malwinka i kundelek Mateo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze wolalabym na rozowo srac niz miec rodzinke...Mapetow hahaha Moze jeszcze do tego kotek o imieniu Mruczus, krowka Malwinka i kundelek Mateo haha xxx musisz być taką wredną szmatą? :) chyba cie stary zdradza albo nie chce ruuchać, schudnij, wez się za siebie, umyj włosy i wyjdz z domu złosliwa krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakkolwiek bys "coreczki" nie nazwala juz na starcie jest przegrana manjac taka Matke (o, Matka tez na M haha) Moja figura i zyciemM seksualnyM naprawde nie Musisz sie przejMowac, bo wszystko ok i naprawde nie Moge narzekac ;) Piszac to poMyslalam jednak o Tobie i przeciez to ty gruba obecnie, bo w ciazy, pewno nie "w*******a" (cytuje tylko, bo ja takiego jezyka nie uzywaM), bo Maz sie boi, zeby dziecka nie puknac, z doMu pewno nie bardzo w ten upal wychodzisz, byc Moze jedynie wlosy choc Myjesz (MiejMy nadzieje) A jakby Maz zdradzal, to tez byM sie nie zdziwila, bo strasznie agresywna sie wydajesz, a Mezczyzni lubia subtelne i kobiece kobiety. Moja droga, a moze mala Malwinka nazwiesz? Tak mnie ta krowka natchnela haha Muuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria, maryska, marysia. to srodkowe kojarzy mi sie z marihuana ;). Ania, anna, anka jakos te odmiany fajniej brzmia. Juz lepiej nadac imie Marianna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania piekne imie, choc mojemu m sie strasznie nie podoba i nie bedzie miala corka po babci a ja sie nie godze na irene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, głosuję na Mariannę! oboje będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalena to bardzo ladne imie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardziej podoba Marysia :) pięknie no i wszyscy na M, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani te ani te jak już koniecznie na M to Magdalena lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama jestem Magdalena więc nie obdarze córki takim samym imieniem, dziękuję wam za wszystkie wypowiedzi, chyba jednak zostanie ta Maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×