Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzekiiiiii

Praca Policja

Polecane posty

Gość Dzekiiiiii

Czy ktoś ma jakies cenne wskazówki jak dostac sie do Policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albertoosu
Czy ktos mógłby mi przesłać na maila materiały od Jarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby dostać się do Policji...warto mieć znajomości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie życie.. Była gdzieś niedawno afera głośna w jakiejś szkółce że ludzie to i może się podostawali, ale szybko ich wywalali gdy potrzebowali miejsca dla swoich...bo oblewali ludzi na "egzaminach" zadając im jakieś absurdalne pytania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalem to teraz bedzie jedne z najwiekszych naborow, gdyz w tym roku duzo idzie do cywila.. a jak sie tam dostac? musisz miec dobry wiaterek w plecki.. aczkolwiek moj znajomy typowy glab dostal sie tam rzekomo bez plecow (o ironio!) i teraz nasuwa mi sie pytanie.. czy takich umyslowych tam potrzebuja czy mu sie udalo? dlaczego chcecie isc tam pracowac? bo stala robota? psycholog wam tego nie uzna, bo kariera? kariere to mozna naukowo robic, marzenia? stwieerdzi, ze marzyciel wiec do widzenia.. a jak sie dostaniesz to tylko ciagle statystyki, praca dniami nocami, i opierol dla zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w policji jest bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. Nie twierdze, że jest niefajna ale to żenada. To skompromitowana formacja. Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Nie mam nic do samej idei tej instytucji ale niestety polityka państwa wzgledem niej nadwatliła cirpliwośc i zaufanie społeczne do ludzi tam pracujących. A kto tam pracuje. patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzekiiiiii
a ma ktoś te testy od tego Jarka? do nauki na Multiselect? Prosiłbym o przesłanie za jakaś symboliczna kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usert34
Warto tam pracowac według mnie, nawet opinie na gowork.pl/opinie_czytaj,28646 mają dobre, a lepsze to niz straz miejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×