Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olisss

Prawo Agaty

Polecane posty

Gość Olisss

Przed nami 4 sezon "Prawa Agaty". Trzeci skończył się dość smutno, ale zapowiada się ciekawa kontynuacja. Jak myślicie? Czy Agata powróci do wykonywania zawodu? No i przede wszystkim - Czy będzie z Markiem? ;) Moim zdaniem, jeden z lepszych, wypuszczonych przez TVN. Znakomita obsada: Lichota, Dygant, Opania... Również role drugoplanowe dobierane solidnie i przewija się plejada gwiazd. Co myślicie na temat tego serialu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może wrócić do wykonywania zawodu bo odebrano jej prawa... może być prawnikiem - udzielać porad prawnych, pracować w dużej firmie w dziale prawnym, doradzać jakie umowy podpiswać jakie nie... ale nie będzie już adwokatem - nie będzie bronić ludzi w sądzie ja mam nadzieje, ze Bartek zda egzamin i zostanie u nich pełnoprawnym adwokatem, i mam nadzieje, ze nie bedzie z ta laska od Bitnera - ta blondynka. jest strasznie mdła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wrocic, bo wyrok nie byl prawomocny czyli ma szanse jesli zlozy apelacje. I znajac serialowe zycie to zlozy i prawa do wykonywania zawodu zostana jej przyznane na nowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gdzies czytalam ,ze bedzie wykonywac nowy ciekawy zawod...ale pisali jaki...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×