Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tatinka0000

Jest tu ktoś biegły w prawach dla bezrobotnych

Polecane posty

Gość Tatinka0000

Niestety dopadły mnie zwolnienia grupowe. Zarejestrowałam się UP i nie wiem czego oczekiwałam :o Nie mają żadnych ofert pracy. Następne zgłoszenie po podpis za 3 miesiące. Na pytanie o prace interwencyjne - zgadzają się i owszem, mam sobie znaleźć pracę i uzgodnić z nimi czy możliwa jest refundacja. Na staż się nie załapuję, bo mam pow.35 lat i ustabilizowaną sytuację rodzinną :O I jak tu nie pić ;) Szkolenia - oni nie organizują, ale jeśli znajdę sobie odpowiednie szkolenie i pracodawcę, który mi da zaświadczenie,że po tym szkoleniu mnie zatrudni to mi je zrefundują. Ludzie - co jest? Tam gdzie pracowałam non stop przychodzili stażyści z UP, ale z innego miasta. Byłam świadkiem jak nie raz z UP pracownik dzwonił,żeby zapytać jak jest na tym stażu, czy sobie radzi, albo,że są miejsca na szkolenia. Myślałam, że to jakieś standardy, że UP rzeczywiście pomaga bezrobotnym, nie sądziłam,że tak szybko się przekonam o ich bezużyteczności :o Czyli co, pozostaje tylko samemu szukać pracy i tyle. Jestem po ekonomiku, przydałby mi się kurs kadry i płace. Ale wg tego co szanowny UP mówi, to potwierdza się,że praca to tylko po znajomości, bo kto będzie czekał na mnie aż ja kurs jakiś skończę? :o Kompletnie nie wiem co mam robić, w życiu nie byłam bezrobona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×