Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rezygnacja z pracy tuż przed podpisaniem umowy

Polecane posty

Gość gość

Jak to sformłuować, żeby ich do siebie nie zrazić na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakkolwiek tego nie zrobisz - zwykle ten numer przechodzi tylko raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zrobilam i zrazilam ich do siebie bardzo nie mam co tam szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz, ze dostałas lepszą - lepiej płatną i tak kwas pozostanie, nie mysl o tym, idz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może, ale jak zmienię nazwisko i wyjdę za mąż? To może mnie nie poznają :D Tak się złożyło, że akurat z ich strony ja czuje się trochę olewana. Pierwszy raz babka dzwoniła z informacją o spotkaniu na drugi dzień i miała wysłać maila- nie wysłała. Nawet nie wiedziałam gdzie jest siedziba firmy i musiałam sama dzwonić. Drugi raz jak już się okazało, że mnie chcą to też miała maila wysłać kiedy i gdzie można podpisać i do wczoraj nic nie dała znać, sama musiałam dzwonić, a przecież wiedziała że do końca tygodnia tylko jestem na miejscu bo wyjeżdżam. Tamta druga firma zabiegała o mnie, namawiali mnie długo i w końcu tam poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klis
Ja też jestem u progu pracy, rozmowa kwalifikacyjna poszła dobrze i za kilka dni mam podpisać umowę. Jednak nie mam zamiaru tego robić, bez podpisania umowy nic mnie z pracodawcą nie wiąże? Sama rekrutacja i rozmowa nie maja mocy prawnej w tym wypadku i moge bez problemu odejść? A oni co robia w takim wypadku? Biorą osobę numer dwa z danej rekruacji czy prowadzą nową? Ma to dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ja pracuje 2 mce na czarno, w zeszlym tyg. mialam podpisac umowe, ale pracodawcy wciaz nie pasilo, umowilismy sie na piatek, nie przyszedl, dzis bylam na rozmowie i podpisalam umowe, od poniedzialku zaczynam nowa prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiaze do momentu podpisania umowy. Znajomy juz byl na swoim stanowisku i za jakas godzine mial podpisac umowe i mialby zarabiac 1,5 tys. W ostatniej chwili zadzwoniono do niego z innej firmy,ze przeszedl pozytywnie rekrutacje i zapraszaja na podpisanie umowy. W tej nowej zarabia poad 3 tys. Wstal,poszedl do kadr,powiedzial:dziekuje i dowidzenia,niestety rezzygnuje bo mam lepsza prace. Wszystkim szczeka opadla. Mieli pecha bo to byla 3 osoba rwzygnujaca w ciagu tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×