Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obwarzanek

WIELKI PLAN ĆWICZEŃ OD 1 SIERPNIA

Polecane posty

Gość obwarzanek

Skalpel Ewy Chodakowskiej 5 razy w tygodniu - około godziny 12. Jillian Michaels 30 Day Shred - około godziny 17. 15-minutowa joga - około godziny 20. Ktoś chce się dołączyć? Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około godz. 12? Oj przy takich upałach to nie sądze, że to dobry pomysł.. Najlepiej rano jak jeszcze nie ma tak wysokiej temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś zaczęłam z Jilian więc mogę się przyłączyć jednak aż tyle ćwiczen może zaszkodzić (chociaż specjalistką nie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dzisiaj ćwiczę, rano przed bieganiem zajrzałam jeszcze do sklepu, pani poleciła mi nową ustroniankę z potasem, mówiła, że polecają ją dla osób uprawiających sport, bo wspomaga pracę mięśni. więc mam nadzieję, że nie będę miała zakwasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanna
dowal do tego termogenik jakis typu figura extraslim i bedziesz chudla w oczach :) ja tak robilam i ladnie schudlam, ale teraz wrocilo bo siedze w domu z dzieckiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwarzanek
Na razie jest chłodno, to o 12 myślę, że dam radę, jak się ociepli to zmienię godzinę. Ćwiczeń tyle, bo lubię coś robić, kiedyś robiłam tylko Mel B. i dla mnie to było za mało. Co do skalpela to zdaję sobie sprawę z tego, że nie należy on do ciekawych, ale jak to się mówi dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×