Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klementynka02394

Po jakim czasie wynajmowane mieszkanie stanie się moje

Polecane posty

Gość Ludzie Litości
Ale jeśli mieszkanie jest wynajmowane to nie da się go zasiedzieć. W konsekwencji posiadacz zależny (najemca) nie może nabyć prawa własności przez zasiedzenie. Zasiedzenie nieruchomości uwarunkowane jest spełnieniem przesłanki posiadania samoistnego i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niektórzy ludzie są pazerni, o matko :/Po nie swoje łap się nie pcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to mieszkanie ma swojego właścieciela (osobę prywatną) to Tobie nic a nic się nie należy nawet po 100 latach mieszkania tam !!! :D Płacisz facetowi pieniądze za to,że on pozwala Ci mieszkać w swoim mieszkaniu!Tak samo jak jedziesz na wakacje i płacisz za kwaterę. Masz umowę na czas nieokreślony więc właściciel daje Ci np. dzisiaj wypowiedzenie i za trzy miesiące musisz się razem z dziećmi wynosić!Rozumiesz?Nie masz prawa do nawet 1 cm tego mieszkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klementyna jestes gluuuupia,przestan sie cieszyc jezeli wynajmujesz mieszkanie od osoby prywatnej a to jest jego wlasnosciowe mieszkanie to placisz mu za wynajem czyli za pozwolenie ci tu mieszkac!!!!!!!!!!!!!!!!! niegdy przenigdy nie bedzie twoje tu nie obowiazuje zadne zasiedzenie,wlasciciel moze wynajmowac to mieszkanie nawet za 10000zł jak bedzie chcial i wkazdej sytuacji moze ci je wypowiedziec nawet jak masz ta swoja umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ty idiotko :D Myślisz że jak masz umowę na czas nieokreślony to będziesz tam mieszkać ile chcesz? haha dobre :D Przecież w każdej chwili właściciel może cię wywalić i np. sam się wprowadzić,albo wynająć komuś innemu.Tylko dostaniesz 3 miesięczne wypowiedzenie! I nie masz nigdy prawa przejąć tego mieszkania!Przecież ono ma właściciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Tyle że słabe więc się autor zmył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autoreczka z choinki się zerwała hahaha a do roboty pazerna babsztylu i zarób sobie na mieszkanie, a nie tylko rozpłodem się zajęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
to czy test to prowo czy nie prowo mnie nie dziwi, ale dziwią mnie te odpowiedzi w temacie :D jak można być tak debilnym i myśleć, ze da się zasiedzieć mieszkanie mając na nie umowę najmu :/ można na umowie mieszkać i 100lat i się nie zasiedzi nieruchomości wynajmowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE! Zasiedziałam się na kafe... czy jest już moja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Zasiedzieć to Ty sie głupia babo mozesz na kiblu ,pustak z Ciebie jakich duzo zwłaszcza na dyskotekach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel

Co za pasożyt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Przecież  to  mieszkanie  ma już  swojego  właściciela.  Płacisz  mu  czynsz.  Wygląda  na  to  że  chcesz  to  mieszkanie  po  prostu  ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×