Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka89555

Aparat na zęby i 5 na górze mleczak

Polecane posty

Gość tośka89555

Witam wszystkich mam takie pytanie. Mianowicie zakładam aparat na zęby na górną szczękę . Po lewej stronie mam wysunięty kieł(3) 4 jest obrócona o 90 stopni i nieszczęsna 5 jest mleczakiem. Ortodonta nie wypowiedział się na moje pytanie a chodzi mi o to, czy jak te zęby zaczną się rozchodzić i prostować to czy ten mleczak może wypaść ? Jakie istnieje prawdopodobieństwo ? Miał ktoś podobny przypadek ? Każda informacja będzie pomocna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogół powinno się zaczekać aż wszystkie mleczaki wypadną. Niestety jak to w naszych czasach bywa chodzi jedynie o kase. Dlatego pierze się głowy społeczeństwu o noszeniu aparatów jak nawcześniej. Każdy aparat to kasa, każda wizyta to kasa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka89555
Aaa zapomniałam dopisać po zrobieniu zdjęć widać, że nie mam zęba stałego pod tą 5, inaczej mówiąc mleczak wypadnie zostanie dziura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka89555
A co do tego, że trzeba zakładać aparat jak najwcześniej to ja mam 24 lata i na pewno mam 5 mleczaka bez stałego , to co mam dalej czekać ? :P Chcę mniej więcej wiedzieć na co mam się przygotować bo aparat i implant albo mostek to...człowiek z torbami pójdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×