Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

Gość gość
może i nie Arktyka ale mój chłód usztywni twoje sutki - będą sterczeć na baczność. Poskromi twój żar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i cię wpierw schłodzę, sutki zesztywnieją ale wewnątrz będziesz rozpalona przez mój dotyk i usta. Po chwili przyjemny chłód przeminie i pojawi się erotyczny żar ...zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gość
no nie może być wiecznie zimno - mamy lato, hormony buzują - a jak jest za zimną coś mogę gorzej stawać do pionu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Ani jestem zimny, ani ciepły drań... Jestem w sam raz dla Ciebie maleńka ;). Będę Cię bezczelnie bałamucił i opowiadał bajki.. Na dobranoc :) Nie daj się skusić podstępnym gościom.. Oni Cię wykorzystają i porzucą.. Bezimienne ciepiełygi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zasnął przy tej bajce :P a miał cię bałamucić - toż to szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Nie, nie. Źle mnie zrozumiałaś maleńka.. Bajki będą jak na nie zasłużysz. Teraz próbuje Cię tylko poderwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
...szok to ty masz w gaciach. Pewnie minimalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżepetto jest tu raczej na zasadzie "pojawiam się i znikam" :D No a czy jak się podrywa to człowiek nie koloryzuje trochę ? To prawie jak opowiadanie bajek:D Zresztą jako już duża dziewczyna nie lubię bajek wolę jakieś niegrzeczne opowiadania na dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżepetto ja wyrosłem dawno z piaskownicy i nie mam gówniarskiego zwyczaju zaglądania innym facetom w gacie. I nie mam w odróżnieniu od ciebie kompleksów małego choooyka :P Skoro nie śpisz musisz koleżance opowiedzieć gorącą bajeczkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1
poświntuszmy , rozluźnimy sie przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1
chcialbym Ci pomóc w tym sexoholiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1
lezysz już w lózku odpreżasz sie, ja wychodze z łazienki mokry, odświeżony.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1
to poswintuszmy na zywo - z jakich stron klikasz myszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Hej, gościu, nie stresuj się za mocno .. bo ci nasieniowód pójdzie. Nikomu w w nic nie zaglądam. Mówię tylko co widać z daleka :D Pojawiam się only for you , maleńka... a że też znikam.. Cóż takie życie. Jak zatęsknisz to może bardziej pokochasz .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sexy - jakie kłótnie? a kisiel to bardzo poproszę - jak już cię schłodzę, potem rozgrzeję - to potem chętnie zliże z ciebie tek kisiel. Koniecznie wiśniowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżepetto - żadnych stresów :) spijam kolejne piwko i jestem mocno wyluzowany. Nie mam zwyczaju wirtualnego boksowania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kisiel to miał być dla Was i ja bym zlizała ze zwycięzcy zapasów :D Dżepetto Jakoś Ci nie wierzę :D Coś mi tu ściemniasz, jeszcze tylko nie wiem czemu, ale swoją teorię już mam. Nie, nie powiem jaką, przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
W wielkim lesie, za górami mieszkał wykształcony Ogr. Żył sobie sam i użerał się z natrętnymi trolami.. A nieopodal mieszkała w zamku piękna księżniczka o bladej cerze, wybitnie niezaspokojona tropami :) Więc nasz ogr postanowił ulżyć w cierpię i księżnicce, ale w*******y go te trole... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Cholera coś poje*złem.. Wybitnie niezaspokojona seksualnie, miało być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżepetto
Ale , że wyższe wykształcenie było niepełne a ogr lubił wypić, to nie umiał się ładnie wysławiać i przekręcał zdania... Czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×