Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karmenka27

Pomocy

Polecane posty

Witam wszystkich mam pytanie czy był ktoś z was kiedyś w klinice psychiatrycznej pytam ponieważ mnie taki pobyt czeka mam już niestety ustawiony termin chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat jest to bardzo dla mnie ważne proszę o jakieś informacje na ten temat z góry bardzo dziękuję pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zotralinka
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia9888
Nafaszerują cię lekami, a jak będziesz nieprzytomna to sanitariusze będą się z tobą zabawiać i kręcić śmieszne filmiki na youtube!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zotralinka
Kinia proszę ciebie nie strasz mnie ja naprawdę jestem już wystarczająco zdołowana samym pobytem w takim miejscu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zotralinka
Leki mam na stałe przepisane i czuję się po nich w miarę dobrze nie są one jakieś otumaniające więc jestem świadoma tego co się ze mną dzieje mój pobyt ma być bardziej na zasadzie psychoterapii więc leków nie będą mi nowych dawać o to się nie martwię bardziej przeraża mnie sam pobyt tym bardziej że ma trwać minimum kilka tygodni:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapkapulapka
Nie napisałaś z jakim problemem się tam udajesz, a to wiele zmienia - zupełnie inaczej wygląda pobyt gdy np. masz problem z zaburzeniami żywienia, a zupełnie inaczej gdy chodzi o schizofrenię czy niepoczytalność... Myślę jednak, że nie masz się o co martwić, bo na pewno dobrze tam o Ciebie zadbają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×