Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominikaa6561

Ślub bez wesela

Polecane posty

Gość dominikaa6561

Pewnie takich tematów były miliony, ale wszystkie tematy na jakie wpadałam nazywały się "ślub bez wesela" a tam opis że para decydowała sie na skromne przyjecie... W przyszłym roku planujemy wziąć ślub, całkowicie bez wesela ani jakiegoś innego poczęstunku. Wpadłam na pomysł, że po ceremonii zrobimy sobie pamiątkową sesję, a po niej wyjedziemy na tygodniowe wakacje. Jednak trochę się boje. Tego że nie zrobimy wesela jesteśmy pewni, ale samego wykonania i tego co rodzina pomysli trochę się boje. Ktos był juz w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche nieelegancko tych ktorzy przyjda nawet na jakis maly poczestunek w domu nie zaprosic. Przeciez to mozna zrobic za niewielkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie będziesz zapraszać do koscioła jak to robią inne debilki ,to będzie ok,nikogo nie zapraszasz i robisz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie zorganizuj obiad weselny, skormnie i kameralnie:) dużo idealnych lokali na takie okazje znajdziesz tutaj: www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ma nikogo nie zapraszac, to znaczy, ze nikogo innego poza para mloda i ksiedzem ma nie byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo się nie zaprasza to nikogo,wtedy robi sie skromny ślub po mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam nie rozgłaszaj tylko, że się chajtasz i rób jak ci się wymarzyło, na świadków weź znajomych i co najwyżej na drinka jakiegoś wyskoczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze autorka chce po prostu nazapraszac ludzi do kosciola, dostac prezenty i kase, a pozniej niech wracaja skad przyszli. Nieladnie. Ja bym na taki slub nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób zaprasza tylko do kościoła,ha ha ha,dla mnie to chamstwo i jeszcze proszą o wino zamiast kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba oszaleliście - co jest wazniejsze, slub, czy wesele? Slub jest uroczystoscią bardzo osobista, bo dotyczy dwojga ludzi i spokojnie na tym mozna poprzestac. I mozna ludzi zaprosic tylko na ceremonie slubna do kosciola czy USC.Chyba najwazniejszy jest fakt zawarcia malzenstwa, a nie co innego. A buractwo uwaza ,ze najwazniejsze sie nachlac, nazrec, porzygac i dostac koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×