Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem jak można mówić że pies śmierdzi

Polecane posty

Gość gość

Ja uważam, że psy mają piękny zapach, może trochę specyficzny, ale pachną! Uwielbiam ich zapach i nie rozumiem jak można mówić, że psy smierdza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo śmierdzą na kilometr? w koncu od czegos istnieje pojecie znane na calym swiecie ze smierdzisz jak zmokly pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dla ciebie pachnie, ale musisz zaakceptowac fakt,ze inni mogą czuc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mam psa, ale jak komus smierdzi, to chyba nie kłamie, nie? chyba moze mu smierdziec, ja akurat to rozumiem, zrozum tez, łatwiej sie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zapach mojego psa nie przszakadza, a inni nie musza wachac, nie chodze z nim z wizytami, a u mnie musza sie dostosowac. Wlasnie mu piore "posciel" , bo w lecie trzeba czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ponieważ pies śmierdzi...psem Choćby nie wiem jak był zadbany i wypielęgnowany Żeby nie było to lubię psy, ale swój zapach mają Bo na przykład koty dla mnie są bezzapachowe, co najwyżej pachną wiatrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo smierdza,a co ? Ja tam wole koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak samo jakby powiedzieć; wkurza mnie ze inni nie lubią pączków, ja lubie i nie rozumiem, ze ktos moze nie lubic") bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata Hariiii
cóż-jeden lubi zapach gowien inny zzapach kleju,benzyny,dymu...inny uwielbia wachac swoje bąki....a tobie pooba sie "zaapach" psa:) ja mialam 2 psy.Jeden byl bardzo kudlaty i smierdzial specyficznie - tylko po deszczu i tylko siersc.:) Ale by czysciochem nigdy nie zjadł kupy i nie wlazl w bloto.... a drugi to bylo przeciwienstwo -krnabrny l doberman -krotkowlosy pies i smierdzial caaaala wiosnę...(nei wiem feromony jakies czy cos,kazdy kto nas odwiedzal to kaszlal :D) ,jadl czesto gówna,smierdzialo mu z pyska,lazil po blocie i puszczal częśto wonne bąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu jest do nie zrozumienia...? Dla mnie też psy śmierdzą,zwłaszcza jak są mokre. Poza tym liżą sobie tyłki i psie siki i gówienka. A jak suczka ma cieczkę to też wylizują jej ..... I widziałam jak taka jedna jeszcze całowała psa po pysku,fuuuuuj.........obrzydlistwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, a ja twierdzę, że moje owłosione pachy po 20 kilometrowym joggingu nie śmierdzą tylko mają specyficzny zapach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×