Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazaazazazaza

wasi najlepsi partnerzy w łóżku

Polecane posty

Gość zazaazazazaza

Poszedłem z kilkoma znajomymi około 1 w nocy do knajpy. Spotkałem laskę tórą znam kilka miesięcy ale tak tylko na cześć. A że wiem że podobam się kobietą i potrafię wykorzystywać sytuacje to po 40 minutach rozmowy poszliśmy do jej mieszkania i się zaczęło. dziewczyna bez żadnych zahamowań. ruszała się jak powinna, nie miała nic przeciwko ze jak penis był w c*pce to palec w pupie a potem na odwrót. poprosiła żebym ją bił po d***e i cyckach tak mocno jak tylko mogę. sama pogryzła mi wargę od wewnętrznej strony w ten sposób ze wygląda tak jak bym dostał ze 3 razy z pięści. jak rozkazującym tonem zacząłem jej mówić co ma robić to za każdym razem na jej słodkiej twarzy pojawiał się uśmiech i przy biciu to samo. szarpanie za włosy czy odpychanie jej twarzy dłonią gdy chciała mnie całować nakręcało ją jeszcze bardziej. widać ze potrzebowała kogoś kto będzie dominował. spuściłem jej sie na d*pe a ona sama roztarła reką i oblizała palce. wszystko trwało chyba ze 3 godziny sam nie wiem skąd miałem tyle sił. byliśmy u niej chwile po 3 a skończyliśmy jak już było całkowicie jasno. obudziliśmy się koło 14 jak zobaczyłem tą piękną d*pcie z odciśniętymi jeszcze moimi palcami od klapsów to wszedłem jej w c*pkę na pobudkę i powtórka. potem trochę rozmowy i do domu Miałem trochę partnerek ale ta przebiła wszystkie na głowę. spodziewam się że nazwiecie mnie dewiantem ale uważam ze w seksie żadnych zahamowań być nie powinno. jeżeli jedna strona czegoś chce to ta druga powinna jej to po prostu dać i tyle. zadowolenie partnera daje niesamowitą frajdę lepsza czasem niz własny orgazm. tez pierwszy raz biłem tak mocno w trakcie seksu ale wiem ze tego oczekiwała jakby się jej to nie podobało to nie dałbym najmniejszego. Dziewczyna była nieziemska a Jakie są wasze najlepsze przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE! Bo JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak może podobać się kobietOM, ktoś mówi, że podoba się "kobietą"". :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donald Tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazaazazazaza
jak już poprawiasz moje błędy to sam ich nie rób. Twoje zdanie nie ma sensu. powinno być "ktoś kto mówi" a nie ktoś mówi. pisząc szybko robi się błędy potem korekta prawym przyciskiem myszy. I tak oto powstało kobietą. nie licytujmy się na błędy, Liczę na rzeczowe odpowiedzi takie jak ta normalnie zlewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni zamiast pisać o przeżyciach właśnie ich doświadczają. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od gospodarz by ci powiedzial::ta krowa co duzo ryczy to zawsze malo mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie wszyscy mają nieustający wzwód - i kobiety i mężczyźni ;-) zanim świt nastanie bedzie po upale ;-) szkoda że nie każdy myje pięty wszak gołą d**ą po pokrzywach można pohasać ...no to yupijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28-letni prawiczek :) oczywiscie jak sie zdziebko poduczyl, ale wszystkich doswiadczonych bil na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×