Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdeptali mi rękę

Polecane posty

Gość gość

właśnie wróciłem z imprezy a lubie trampling ....i będąc tam usiadłem na schodach.....i zaczeło sie... położyłem rękę z boku tak od niechcenia aż tu po chwili czuję jak mi jakaś laska w szpilkach depcze ją....ani nie zaregowała poszła...ja też wiec myślę...może jeszcze ktoś stanie...i tak siedziałem...z godzinę.....panoawał tam półmrok wiec...nikt nie zważął na moją rękę....najlepsza była kelnerka...chyba z 20 razy przeszła mi po ręce była sexy ubrana.....chciałbym by tak przeszła sie po mnie w tych ekstra kozaczkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niespełniona Twoja fantazja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....kolejny raz mnie skusiło aby jakaś kobieta mi podeptała dłoń.. i po długim czekaniu udało się... nocny klub.. schody na piętro pólmrok ..i...kładę rękę na schodach..długo nie czekam...czuje jak ktoś mi depcze po niej ..oczywiście podsuwałem dłoń jak kobiety przechodziły...7 na 10 kobiet stawały mi na dłoń i żadna nie zwróciła uwagi na to..że depcze mi rękę..fajne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....kolejny raz mnie skusiło aby jakaś kobieta mi podeptała dłoń.. i po długim czekaniu udało się... nocny klub.. schody na piętro pólmrok ..i...kładę rękę na schodach..długo nie czekam...czuje jak ktoś mi depcze po niej ..oczywiście podsuwałem dłoń jak kobiety przechodziły...7 na 10 kobiet stawały mi na dłoń i żadna nie zwróciła uwagi na to..że depcze mi rękę..fajne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się chłopie, wszyscy idą ci na rękę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to dziwne dla kogoś kto nie zna tych klimatów...ale dla mnie czuć jak kobieta depcze mnie zwłaszcza w ładnych butach to szalone przeżycie...pragne poczuć jak chodzi mi po plecach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to lubię. Praktykuję na koncertach. Siadam na krawężniku koło stojącej kobiety i powoli stopniowo podsuwam rękę pod jej buta. Zdarzało się, że stały na niej nawet kilka minut, aż mi palce zaczynały drętwieć. Uwielbiam czuć jak kobieta na mnie stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×