Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taakasytuacja

zajęta dziewczyna miała na mnie ochotę i

Polecane posty

Gość taakasytuacja

... Poznałem ją przed pewnym wyjazdem pod namioty, była wobec mnie dość chłodna . jednak podczas pierwszej nocy przyszła do mnie, usiedliśmy na pomoście i..zaczęła mnie głaskać po rękach, później już tylko się całowaliśmy, namiętnie z rana jakby nigdy nic nast. nocy przylepiła się do mnie na pewnej ciemnej ścieżce i znowu pocałunki . potem wyjechałem , a jak przyjechałem, odwiedził ją jej chłopak i zacząłem być strasznie zazdrosny, co próbowałem ukryć, ale czułem do niej urazę i chciałem stamtąd szybko zniknąć, widziałem ją jeszcze w pociągu lecz okazywałem jej chłód i ostatecznie nie pożegnałem się, to była dla mnie dość trudna i niezręczna sytuacja, wiedziałem , że ma chłopaka, ale nie wiedziałem, że tak się zaangażuję, . napisałem do niej maila dwa dni temu ale zero odzewu. . ja na prawdę liczyłem na coś więcej, dlatego nie zaczynałem od seksu, ale cała sytuacja obróciła się nie tak jak chciałem Nie rozmawiałem z Nią o tym, przez wyjazd też się nie kontaktowaliśmy . co zrobić? zależy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
dobra, zwaliłem konia i mi przeszło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
nie przeszło, a tak na serio, szukam tu odpowiedzi pomocnych i szczerych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
Była gorąca, była rozgrzana, oddychała ciężko i serce jej waliło, ale nie zrobiłem tego, dlatego, że JA nie chciałem Moze ona se tam chciała, ja serwowałem jej czułość i pocałunki, bo nie idę do łóżka z kimś, 1 kto jest zajęty 2 kogo znam bardzo krótko 3 komu nie wiem, czy zaufać bo to ona tu była Ru chaczem (ką) A ja tym, co chciał zaangażowania w późniejszym czasie, rozwoju sytuacji, bo wiedziałem, że ją kręce, pomimo, że z kimś jest słyszałem od znajomych kolegów, że już kilka takich epizodów miała, nie wierzyłem, szkoda, bo mi się podobała Ale cóż, wiem, zę im bardziej w to zabrnę, tym bardziej się rozczaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź r****ć kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
kozy zostawiam tobie bo chyba w takiej sytuacji się nie znajdziesz, nie masz wyjścia Ale cóż, może ona lubi szybki seks, w związku, tylko nie z facetem cóż niektórzy lubia zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mnóstwo takich kobiet z niektórymi takimi spałem, najczęściej są to urodziwe osoby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jej to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
a co to znaczy, ze były urodziwe? urocze, czy może hojnie obdarzone temperamentem i ponętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×