Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martuskaaa000000

Juz sama nie wiem co robić

Polecane posty

Gość Martuskaaa000000

Mam powodzenie u facetów i wiem, że stać mnie na fajnego faceta a zakochana jestem w takim typowym draniu.... Fakt jesteśmy razem ale czasem po prostu mam już dość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestescie w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci w nim nie pasuje? jeśli pije pali wyślij go na terapię albo szczerze z nim pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuskaaa00000
Tak jesteśmy w związku od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkk80
Przejdzie Ci... tylko oby nie było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuskaaa00000
No właśnie teraz akurat pije....pokłóciliśmy się wczoraj i to tak w miarę ostro... i od tego czasu się nie odzywamy a on sobie pije do dziś.... Odnoszę wrażenie, że zachowujemy się jak dzieci.... a przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi do cholery Taka sytuacja ma 3 raz miejsce od początku Naszego związku czyli jakieś pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkk80
Przejrzyj na oczy - jeśli pije, a Ty tego nie akceptujesz, to uświadom sobie to, że będzie pił zawsze i z tym piciem jest tak, że będzie pił coraz więcej. Nie łódź się, że przestanie dla Ciebie. Ja jestem już trochę mądrzejszy. Szukaj kogoś, kogo będziesz w stanie zaakceptować takim, jakim jest nie zmieniając go. Wtedy i tylko wtedy dobrze na tym wyjdziesz. Reszta to o d... potłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuskaaa00000
Tylko to nie jest tak, że on nic nie robi tylko pije.... Owszem czasem wypije piwo i tyle. 3 razy były przez pół roku takie, że się upił (zawsze po takiej poważniejszej naszej kłótni) A te kłótnie to były z jego winy... On jest takie, że chciałby mnie sobie trochę podporządkować, a ja się nie dam nikomu. Chce, żeby było zawsze wszystko po jego myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuskaaa00000
Kocham go ale czasem mam dość zakazów i w ogóle. Czemu muszę kierować się sercem.... chyba lepiej by było rozumiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkk80
Kierując się sercem, lepiej będzie Ci teraz, kierując się rozumem w płączeniu z sercem, lepiej będzie Ci kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×