Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos jest w zwiazku z facetem ktory

Polecane posty

Gość gość
sprawdzałaś jego żonę choćby na fb? Zdjęcia, status związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale ona jest na jednym z portali spolecznosciowych i ma w zwiazku ze jest mezatka i on tez ma tam konto razem maja i on tak samo ze jest zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zdziwiło Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki niby maja miec status skoro jeszcze sa malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TRAKCIE ROZWODU facet leci z Toba mega w kulki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy na fb mozna taki miec na przyklad czy na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro 2 lata nie są ze sobą to jakie to małżeństwo? Czy on przypadkiem często wyjeżdża służbowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna nie miec w ogole statusu i jak ktos ma niejasna sytuacja, to nie wpisuje statusu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i moze jeszcze nadal ze soba mieszkaja??? i spia w jednym lozku??? do tego nikt Cie nie zna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czesto wyjezdza i wtedy zadko dzwoni a jakjuz to na minute tylko, myslicie ze jakby brala rozwod to by zmienila to w statusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj coś myślę, że to prowokacja. Nikt nie jest aż tak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on zawsze potrafi miec na wszystko wymowke wiec mu zawsze wierzylam, co mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadzić się i nie być KOCHANKĄ. A potem poinformować żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie obraz się ale jesteś bardzo naiwna. Jestem po rozwodzie. Ex nie stawił się na pierwsza rozprawę i Pani sędzina nie była zadowolona :) nawet jak jej prawnik podał wytłumaczenie ze ex pracuje po za Polska to ona odpowiedziała ze we wniosku rozwodowym była prośba o ustalenie rozprawy na luty wraz z datami jakimi możemy się zjawić w sadzie wiec ona komory ie nie rozumiala czemu Pana Męża nie mani zasadzila mu karę 200 zł na moja rzecz :) oraz powiedziała ze jak się nie zjawi drugi raz to orzecze rozwód zaocznie i tyle :) wiec nie wierz ze jego małżonka się nie zjawia.' on nie jest w trakcie żadnego rozwodu a ty jesteś kochanka i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tyle co Ty czekasz to wychodzi na to, że on nie chce żadnego rozwodu! Mój maż jak mnie poznał to już nie żył z ex ale rozwodu nie mieli.Po tyg.znajomości złożył pozew rozwodowy, napisał wszelkie pisma na temat alimentów ile, za co itp.Wziął najlepszego prawnika.I po 2 msc.na pierwszej rozprawie dostał rozwód. Sędzie miał wszystko czarno na białym, oboje tego chcieli więc nie było problemu. Coś Ci ściemnia ten Twój.Ja bym postawiła ultimatum ! Ps. Po rozwodzie i tak zaczną się inne problemy, zacznie się odzywać jego była, pewnie są dzieci. Ps.2 UCIEKAJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sa dzieci, ale ty tez musialas sie ukrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ona sie zgadza na rozwod czy nie bo mi nie mowi NIC wogole, ale czy by az tyle sie przeciaglo gdyby ona sie nie zgadzala? W dodatku z tego co wiem to nie bylo jeszcze zadnej rozprawy bo ona nie przychodzi,myslicie ze to sciema? nie maja wspolnego majatku maja tylko dzieci on placi alimenty regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×