Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prosze o pomoc mam problem

Polecane posty

Gość gość

przyjezdza do mnie 10 osob na wakacje, bede musiala ich stolowac, pomozcie co moge gotowac zeby bylo tanio i nie zajmowalo pol dnia, jestem w kropce, jeszcze nigdy nie gotowalam dla tylu osob!!!! jeszcze w dodatku nas jest trojka, wiec bede musiala gotowac w sumie dla 13 osob, musze isc po poludniu na jakies zakupy...... doradzcie mi cos kochane kuchareczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak scislej, 6 osob doroslych i 4 dzieci, w wieku 7-15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IG farben
zrob bee gees, to zawsze idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosół schabowy gołąbki bigos fasolka zupa jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nie pozwól sobie na to, niech inni ci pomogą. po drugie to ja bym zrobiła schabowe albo spagetti bo to najprostsze i najszybsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze leczo z ryzem placki ziemniaczane pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłabym klasyczne polskie dania obiadowe, bo duże prawdopodobieństwo, ze każdy to lubi, a z tymi wydziwianymi to róznie bywa. Może nalepić pierogów, ruskich, z kapustą, owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pierogów lepić nie musisz.W Auchanie są tanie i bardzo dobre z truskawkami,ruskie z kapustą i grzybami. Wyobraź sobie jak stoisz i lepisz cały dzień dla 13 osób. Ja mam rodzinę 5 osobową w tym 3 dzieci.I wiem co to znaczy lepić dla nich pierogi :) Ale faktycznie fasolka,udka z kurczaka. Mam super przepis na udka z ryżem robi się je w piekarniku. Pycha. Trzeba tylko pilnować żeby ryż się nie wysuszył i podlewać co jakiś czas. Gulasz z kaszą. Żeberka. Dal dzieci możesz zrobić kąski z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni przyjeżdzają aż na tydzień, w końcu pomysły mi też się skończą... a będą pomagać na pewno, w to nie watpie, tylko wlasnie tak myslalam bigos, golabki,schabowe, kurczak,mielone itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napewno zrobila cos co bys miala na 2-3 dni czyli bigos,fasolke,albo jakis fajny gularz ja robie kupuje miesko łopatke no na tyle osob to bys musiala z 2 kilo kupic i dodaje wszystkie warzywa tylko po trochu i pieczarki oczywiscie przyprawy,i ziemniaki potem wrzucasz jeszcze i zageszczasz maka mozesz dodac jeszcze przeciez pomodorowy jest z***biste kazdy sobie weznie chlep i jedzenie z***biste super polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, jestescie rewelacyjni wszyscy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zrobila pesto ze szpinakiem tanio i szybko gotujesz makaron na patelni rozpuszczasz zamrozony szpinak drobno krojony jak sie rozpusci dodajesz smietane i potem dodajesz do makaronu i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest chlep?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty nie wiesz co to jest chlepek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zagoń gości do pomocy.Bo ugotować obiad samemu to można raz.Jeśli zostają dłużej,robiąc sobie wakacje to niech zrobia zakupy i pomagaja w kuchni.Rodzina rodziną,ale nie daj się wykorzystać!A jak się nie podoba,to do baru!i tak moją darmo nocleg. A co gotować? Na późniejszy obiad dania z grila-zadanie dla panów. Zróbcie góre naleśników z nadzieniem na słodko i ostro-Ty farsze,goście smażą! Następny dzień-kurczaki nadziej na butelke w z piwem i do piekarnika.Do tego szybka surówka i pieczywo. Gar pomidorowej-szybko i tanio. Warzywa na patelnie,do tego gotowany ryż,biały sos lub pieczarkowy. Ziemniaki,jajko sadzone i dowolnie-szpinak czy świeże warzywa. Frytki- np w Kauflandzie są po 3,5 za kg,dobre.i po schabowym. Możliwości masa,byle nie robić samemu:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,prowadzisz pensonat z obsługa kuchenna?Czy po prostu masz zamiar gotowac codziennie aż dla 10 osób + TY i mozliwe,ze Twój parrtner i dzecko/ci? Ja bym nie była głupia i nie bawiłabym sie w kucharkę dla tylu osób.Zrób sobie wolne od gotowania i stołujcie sie poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję kupić kawał schabu lub karkówki,natrzeć ulubionymi przyprawami a potem w folii upiec + ziemniaki i surówka. Danie prawie "samo" się robi :) pieczony kurczak/udka kotlety schabowe/mielone jajko sadzone ,ziemniaki,surówka pulpety w sosie - pieczarkowym,koperkowym lub pomidorowym gołąbki zupy gulasz,potrawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×