Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flammable

Facet starszy o 13 lat

Polecane posty

Gość flammable

Witam, poznałam mężczyznę 13 lat starszego od siebie (ja 22 on 35). Obydwoje po przejściach, ja miałam nieudane małżeństwo, on związek. Ma dziecko, ale z tamtą kobietą nie jest. Nigdy mnie nie interesowali starsi faceci. Najwyżej 3 lata (jak mój były mąż). Ale teraz.... Zakochałam się i nie wiem co z tym dalej robić. Wydaje mi się, że ja jemu też się podobam... Czy to ma sens?Walczyć o taki związek? W ogóle jak zacząć? Wiem, że jemu będzie głupio cokolwiek zacząć... Nie potrafię przestać o nim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli się kochacie j jest wam razem dobrze to ma sens:) mój jest 12 lat starszy i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
Tzn właśnie nie wiem czy się kochamy... Na razie się poznaliśmy, w sumie dużo czasu razem spędziliśmy i chyba było nam ze sobą dobrze. Ale chciałabym coś więcej... Tylko nie wiem czy się nie wygłupię przed nim... Z kim chce walczyć? Z otoczeniem? Bo wiem co by było jakby się rodzina dowiedziała i znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gon dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrPietiaGorasx
a jak na niego mówisz: ojciec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego że masz 22 lata a już jesteś po rozwodzie się nie wstydzisz, ale faceta starszego 13 lat byś się wstydziła? jak dla mnie to jesteście siebie warci. Co innego jakbyś była 22 letnią panną, mało doświadczoną, a on starym ramolem po 5 związkach, ale ty przecież nie jesteś znowu taka porządna, 22 lata i już rozwódka? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
Tak się składa, że mój mąż się nade mną znęcał. Bił i poniżał przy każdej okazji. Byłam z nim 2 lata (w małżeństwie), to i tak za dużo. Pewnie gdyby nie rodzina i przyjaciele dalej tkwiła bym w tym związku, bo przecież jak to wygląda, że 22latka się już rozwodzi i to po 2 latach małżeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj może się jednak uda:) trzeba być dobrej myśli a jeśli się jedna nie uda to trudno nic na siłę ale jeśli uważasz że będzie Ci z nim dobrze to próbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat to nie jest jeszcze az tak wiele ale tez nie malo. Jesli czujecie do siebie chemie to warto dac sobie szanse tzn sie poznac. Taki zwiazek moze ale tez nie musi sie udac wiec badz ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl tak: Ty masz 37 lat- jeszcze fajna laska On ma 50 lat i żabi skok do starczego wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wiem czy mam pokazać mu, że mi zależy czy czekać na jego ruch? Mamy ze sobą dobry kontakt, czuje, że mu się podobam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
Tylko nie wiem czy mam pokazać mu, że mi zależy czy czekać na jego ruch? Mamy ze sobą dobry kontakt, czuje, że mu się podobam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób jakiś ruch ty tacy starsi inaczej myślą trochę wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
No ale co mam zrobić, żeby zauważył, że mi na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooo
Moja kolezanka byla mlodsza od swojego meza o 14 lat..a byla juz jego 2 zona..pozniej zamienil ja na mlodszy model .czyli mlodsza od niego o 26 lat.....zamykal ja w domu,bo bal sie ,ze go zostawi(debil) ze go zdradzi.......po 10 latach zwiala mu przez okno z 1 pietra.....NORMALNA AKROBATKA..TERAZ STRAY ZGRED JEST SAM I DOBRZE MU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
No ale chyba nie każdy taki jest jak były facet Twojej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż kolezanki jest 12 lat od niej starszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexy
pójdzie w tango, zostawisz go, zdradzisz itd. gadacie tak jakby to był schemat końca związków gdzie u ludzi jest znaczna różnica wieku. Puknijcie się w głowe zanim coś palniecie bez sensu . Od chemi i wzajemnego przyciągania się zaczyna i czas pokazuje w którą strone ta znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
Z tych wszystkich komentarzy to sama już nie wiem co dalej robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupić wagon viagry, dopóki jeszcze w miarę tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy młodszej viarga zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrPietiaGorasx
chciałem napisać ale napisali chuuje, że to spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flammable
dobrze, stane w rozkroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobną sytuację, tylko że mój jest starszy o 11 lat. napisz emaila lub coś to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×