Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malenkahgkm

jaki byłby koszt budowy domku 25m2

Polecane posty

Gość klajjsd
steropian jest podobno tańszy ale myszy moga sie w nim zalęgnać i jest łatwopalny, a wata szklana sie nie spali i myszy jej nie lubia ale jest drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosćwerytui
będziesz załowac póżniej ze taki mały dom wybudowałaś bo z czasem zacznie brakować miejsca a im wiekszy dom tym taniej za m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataleczka
a to na wsi czy w miescie, bo jak w miescie to ok, ale na wsi teraz buduje się tylko wille, mój sasiad ostatnio wybudował dom na wsi 890 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkahgkm
Tak, wiem, że nie bardzo się opłaca ale jest taki problem, ze ta działka jest bardzo waska i bardzo długa, ma 10 m2 ;( i wiekszego raczej nie da rady pstawic, na tej działce. a działka mi sie podoba więc jej nie zamienię, jest dobrze ulokowana, wśród miłych sasiadów. ma ktos jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkahgkm
10 m2 szerokosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkahgkm
poprawka 10 m szerokosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisisfrt
no to rzeczywiscie nie za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolewerty
będzie dobrze ;) wybuduje pani super domek z którego bedzie pani zadowolona, to nie prawda, ze za mały. są studenci którzy mieszkaja w kawalerkach 17 m2 i co maja powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu moze ona chce miec domek weekendowy na wsi??? A moze dostala dzialke i nie maja. Pieniedzy na nic wiekszego hce ja wykorzystac jak sie da.? A wy z gory oceniacie ze w klitce bedzie mieszkac. Fakt jest malenki ten domek ale nie kazdy potrzebuje duzego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodjhdd
zgadzam się z powyzszym gościem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zituta
autorko - chyba nie masz wyobraźni. na tych 25 metrach musisz zmiescic kuchnie, łazienke, salon, klatkę schodową, kotłownie i pewnie jakiś wiatrołap, chyba że od razu z dworu do salonu chesz wchodzic? jesli działka ma 10m szerokosci, to dom musi stac min. 4 metry od granicy gdy masz okna, 3m od granicy gdy nie masz okien tylko np lukswery. zostaje ci 3 mertry na dom. chyba że dostaniesz zgodę na budowę w granicy, wtedy możesz postawic dom o szerokosci max 6m. jak dla mnie to marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógłby byc słodki, mi się kojarzy z chatka Hagrida , ona chyba mieła tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaaa
drewniany domek - taki jak są na działkach tak - murowany nie. do tego co napisałam powyżej trzeba odliczyć jeszcze grubość ścian - ściana dwuwarstwowa porotherm + ocieplenie = 50cm. czyli odchodzi 1m na ściany. no chyba że autorce odopwiada dom o szerokości 3m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko ile zachodu by byłlo z budową takiego nic, kup sobie gotowy domek z drewna będzie dużo tanie j i chociaż wygląd jakiś będzie miało. Takie gówienko murować to śmiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz po prostu jakas wycene, osobiscie w tym temacie moge polecic Ci firme www.ekspertyzy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy udac sie do rzeczoznawcy budowlanego, moge polecic Ci bardzo dobrego i dokladnego, www.ekspertyzy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosz domu 25 m2 do 17-25 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do garażu to moze jednak warto pomyslec o takim rozwiązaniu https://www.cgt.com.pl/ Warto postawić na solidną konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby określić koszt postawienia domu rekreacyjnego trzeba znać kilka ważnych kwestii odnośnie budowy domu. Najważniejszą jest wybór odpowiedniego [url=https://www.mgprojekt.com.pl]projektu domu[/url] oraz przeznaczenie nieruchomości. Przy zmniejszaniu kosztów warto jak najbardziej zmniejszyć czas budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby określić koszt postawienia domu rekreacyjnego trzeba znać kilka ważnych kwestii odnośnie budowy domu. Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniego projektu domu oraz przeznaczenie nieruchomości. Wybór odpowiedniego projektu jest jedną z najcięższych rzeczy, ponieważ na rynku budowlanym jest mnóstwo firm oferujących taką usługę, ale 90% z nich nie zna się na projektowaniu domów. Ogromną różnorodność projektów i zarazem profesjonalizm możecie znaleźć na https://www.mgprojekt.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×