Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalika23

Saturn Fitness Warszawa

Polecane posty

Gość gość
tez chodze na Pilates do Saturn Fitness, świetne zajęcia, bardzo misię podobaja fajnei prowadzone, miła trenerka, widać, że ejst profesjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, ale żałosny spam... Naprawdę takie g00wno oferujecie i pies z kulawą nogą nie zagląda? bo na to wychodzi... miałam do was zajrzeć, szukałam info, ale po poczytaniu takiego spamu (łatwy do zidentyfikowania nawet tu, a co mówić na forach z rejestracją) ominę szerokim łukiem i wybiorę jakiś dobry i uczciwy klub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam się podoba Saturn Fitness, chodziłam cały rok na karnecie studenckim, płaciłam 69zł, teraz wakacje i wracam od października znowu na treningi fitness + trochę siłownia + bieżnia i mam nadzieje na jakieś efekty, ale trzeba się będzie przyłożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
Wydaje się, że Saturn to dobry klub, znalazłam jego ocenę na 4,5 gwiazdki. Korzystam z wyszukiwarki klubów https://fitplanner.pl, bo mają właśnie oceny, co mnie interesuje, a także podane grafiki zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoyalFitness
Hej, chciałabym wszystkim dziewczynom polecić nowo otwarte studio na mokotowie przy metrze racławicka Royal Fitness studio fitness i pole dance, mają tam małe grupy ,w których się trenuje zupełnie inaczej niż w dużych kompleksach, jest bardziej indywidualne podejście do osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercury_pluton
RoyalFitness widzę, że szału to tam u was nie ma? bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam metodę "sprawdź a się przekonasz" nie znam lepszej na wyrobienie sobie opinii na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Saturn Fitness Tragówek !!! nie można rozwiązać umowy. "Klub pozostanie z Tobą aż do śmierci", uniemożliwiają wypisanie się z klubu. Wpłaty do nich nie "docierają", non stop wezwania do zapłacenia już uregulowanych płatności za karnet. Nigdy więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tam chodziłam, dosyć niedawno zdałam kurs na instruktorkę fitness http://www.profi-fitness.com.pl/ i składałam nawet tam cv ale jednak przyjęli mnie gdzieś indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na zajęcia fitness do Saturna na Bielanach i jest git, bardzo mi się podoba klub, atmosfera, ludzie, fajnie się ćwiczy wśród ludzi, których już się zna, ale fakt poznałam ich dopiero później, nie było problemu z nawiązaniem kontaktu. Instruktorka też dobrze rozluźniła na początku atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam133
Saturn Fitness na Targówku chyba nie ma ze sobą równych. Kiedyś ćwiczyłem w mniejszych ale to szkoda gadać. Jest pełno zajęć do wyboru tak samo męskich jak i żeńskich ale nie ma co się kierować tym czy chodzi na jakieś zajęcia więcej kobiet czy mężczyzn bo np. Ja poznałem moją dziewczynę w Saturnie właśnie na zajęciach z Yogi. Po każdym siłowym treningu warto przejść się na streching.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajdowka
Ja polecam Ride w Warszawie https://www.facebook.com/RIDEwarsaw/ Teraz mało treningów, bo są nowi i chyba mają mało klientów ale to ma swoje zalety - lepszy kontakt z trenerem i przestrzenniej. Świetna sala treningowa (kolorowe światła, kula jak w dyskotece, fajna muzyka). Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o warszawę, to akademia walki moim zdaniem. Zresztą, bardzo popularne miejsce, przynajmniej w swoich okolicach. Jak ktoś ma blisko na kinowa, to na pewno warto ich sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena211
Moim zdaniem takie najlepsze podejście do sprawy mają w gravitanie.. naprawdę chcą, aby każda osoba osiągnęła najlepsze efekty do którego się dąży i dopierają super ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×