Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ulamaja

Ile kosztuje nagrobek

Polecane posty

Gość martaW

iRaty.pl u nas również się sprawdziły. Teraz zakup dobrego nagrobka to cena około 5-6 tyś co dla przeciętnego polaka kwota nie do zdobycia. iRaty pomogły nam zrobić pomnik dla mamy za 200zł miesięcznie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jeśli o nagrobek chodzi to sprawdźcie sobie krakowski zakład kamieniarski Prokam. Mają w ofercie piękne kamienie a prace wykonują jak najlepiej, cenowo też jest w porządku. U nas w każdym razie bardzo dobrze się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

U nas nagrobkiem zajął się zakład pogrzebowo- kamieniarski Gołębski z Gorzowa Wielkopolskiego. Nagrobek wyszedł pięknie, jest granitowy, ale nie szary bo zależało nam na innym kolorze, wybraliśmy brąz. Cenowo wyszło to nas zupełnie przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaSurma

Myślę, że od 5 do 10 tys. My skorzystaliśmy właśnie ze wspomnianego portalu iraty.pl i jesteśmy zadowoleni z przedstawionych nam warunków, raty na nagrobek. Cała procedura, też nie jest skomplikowana i jest szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości, ceny nagrobków są ustalane indywidualnie - w zależności od ilości i rodzaju zużytego materiału, dodatkowych zdobień i elementów (np. wazon na kwiaty, podstawka pod znicze itd). Tańsze będą nagrobki z wystawy, a droższe te robione na indywidualne zamówienie. Według wielu, najlepszym materiałem na nagrobek jest granit. Przykładowe projekty z użyciem tego materiału możesz zobaczyć na http://www.pomniki.eu/. Przy tak dużym wydatku, ważne jest także, żeby otrzymać odpowiednio długą gwarancję na materiał i robociznę i dokładnie spisać umowę z wykonawcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robins565

To różnie, natomiast ja jestem zdania że warto zainwestować w porządny nagrobek który pozwoli cieszyć się wysoką jakością wykonania oraz stylem przez lata. Jeżeli budżet nie do końca będzie w stanie pomieścić taki porządny nagrobek to uważam, że warto pójść w stronę rozłożenia tego na raty z pomocą iRaty.pl tak jak to było u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renówa

Od 1000zł wzwyż. Zależy od gabarytów, kamienia z jakiego ma zostać wykonany etc. Ja zamawiałam u Kowalczyka - kamieniarza w Skierniewicach. Niedrogo, a nagrobek wykonany starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu reklamy kamieniarzy? to tylko swiadczy o braku zamowien i klientow, czyli? firma do bani, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma www.arkada-koszalin.pl wykonała na moje zlecenie piękny nagrobek. Prawdziwi artyści fachowcy. Pomnik jest piękny i elegancki. Cenowo konkurencyjnie. Polecam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniess

Śmierć bliskiego nigdy nie jest łatwą sprawą, ale wychodzę z założenia, że trzeba być silnym i okazać szacunek. Dla mnie czymś takim było postawienie pomnika dla mojego dziadka. Wraz z rodziną zdecydowaliśmy się na pomnik granitowy z zakładu kamieniarskiego Kamsid w Strzegomiu www.nagrobki-kamieniarstwo.com . Wszystko tak jak sobie zażyczyliśmy, szybka realizacja, brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy nagrobek jest inny. Trzeba rozejrzeć się za firmą, która wykonuje nagrobki w dobrych cenach. Taką firmą na pewno jest www.damascusnagrobki.pl Jeżeli mieszkacie w okolicach Chorzowa to polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor

U nas dobrze spisał się www.pogrzebywgorzowie.pl To zakład kamieniarsko-pogrzebowy, więc nie tylko zajęli się wykonaniem pomnika, ale i organizacją pogrzebu. Nagrobek wyszedł bardzo dobrze, elegancko, bardzo ładne kamienie tam mają i solidnie wykonują pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menchel

A ci dalej się reklamują hehe😅 nie ludzie się☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menchel
5 minut temu, Gość Menchel napisał:

A ci dalej się reklamują hehe😅 nie ludzie się☺

 

Dnia 22.01.2015 o 17:04, Gość gość napisał:

skonczcie z ta reklama! i tak nikt od was nic nie zamowi, zamawic od ludzi z kafeterii tragedia!:O

 

Dnia 2.01.2019 o 11:29, Gość Robins565 napisał:

To różnie, natomiast ja jestem zdania że warto zainwestować w porządny nagrobek który pozwoli cieszyć się wysoką jakością wykonania oraz stylem przez lata. Jeżeli budżet nie do końca będzie w stanie pomieścić taki porządny nagrobek to uważam, że warto pójść w stronę rozłożenia tego na raty z pomocą iRaty.pl tak jak to było u nas. 

Hehehe nawet lchwiarz się odezwal😅😅 Broń Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nagrobka zależna jest od wielu rzeczy. Przede wszystkim od wymiarów pomnika oraz granitu, z którego chcemy wykonać nagrobek. Do ceny należy również dorzucić napisy i akcesoria nagrobkowe. To wszystko składa się na cenę nagrobka + oczywiście transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Cena zawsze zależy od rodzaju nagrobka, kamienia. Ja wybrałam firmę DAMASCUS z Chorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Cena zawsze zależy od rodzaju nagrobka, kamienia. Ja wybrałam firmę DAMASCUS z Chorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Kasia napisał:

Cena zawsze zależy od rodzaju nagrobka, kamienia. Ja wybrałam firmę DAMASCUS z Chorzowa.

marketing szeptany??? to co polecasz to firma krzak , daj sobie siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co to za firma ze musi oglaszac sie na kaferetii ??? !!! nie maja klientow to tu sie reklamuja firmy pogrzebowe kamieniarze.....zal pl nigdy nie korzystac ludzie z takich firm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

firma J.....FACET PRZESTAŃ ZAMIESZCZAĆ TU OGŁOSZENIA..WSZEDZIE CIEBIE PELNO I TAK DROGI JESTES !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

zamawiałam nagrobek od firmy Damascus z Chorzowa. Nie wygórowana cena, pomnik porządnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granit jest bardzo dobrym wyborem, koszt to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od tego jakie będzie miał dodatkowe rzeźbienia i ozdobniki. Jeśli chcesz taki prosty, klasyczny to myślę, żer coś koło 2-4 tysięcy, pewnie zależy jeszcze w jakim zakładzie kamieniarskim, polecam się rozeznać po różnych zakładach, ja od siebie polecam https://kamieniarstwo-brzeg.pl/. Bardzo dobre i jakościowe pomniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×